EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By BezimiennyII
#1854056
BarBastek pisze:Po co?


Jeżeli ten temat nie ma na celu zwykłego chwalenia się kasą, to może uświadomić początkujących, że wydanie większej kwoty na porządny sprzęt wychodzi o wiele taniej niż kupowanie co dwa tygodnie nowego IJusta czy Smoka. W myśl powiedzenia - "nie stać mnie na tanie rzeczy". Chyba, że dochodzi do tego zbieractwo, tu już gorzej :mrgreen:

Mój najdroższy zakup - rurka AV Able ( oryginał ) plus AV Battle Cap RDA ( też oryginał ). Oczywiście bez aku, tylko rurka i dripper. W przeliczeniu z dolarów na peeleny wyszło z tego co pamiętam 1000 bez kilku groszy - akurat trafilem na promocję w Vape Shopie w Nowym Orleanie :)
By BarBastek
#1854059
BezimiennyII pisze:
BarBastek pisze:Po co?


Jeżeli ten temat nie ma na celu zwykłego chwalenia się kasą, to może uświadomić początkujących, że wydanie większej kwoty na porządny sprzęt wychodzi o wiele taniej niż kupowanie co dwa tygodnie nowego IJusta czy Smoka. W myśl powiedzenia - "nie stać mnie na tanie rzeczy". Chyba, że dochodzi do tego zbieractwo, tu już gorzej :mrgreen:

Mój najdroższy zakup - rurka AV Able ( oryginał ) plus AV Battle Cap RDA ( też oryginał ). Oczywiście bez aku, tylko rurka i dripper. W przeliczeniu z dolarów na peeleny wyszło z tego co pamiętam 1000 bez kilku groszy - akurat trafilem na promocję w Vape Shopie w Nowym Orleanie :)
Ok ale mimo wszystko i tak uważam, że ilość wydanych pieniędzy nie ma znaczenia. Możesz mieć sprzęt dobry i trwały za 400, a możesz mieć syf za 900. Czasem warto dopłacić więcej i zamiast plastikowego zasilania, wybrać te z lepszej jakości materiału. Ale nie należy się tym kierować. Moim zdaniem wydać 300-400zł na smoka, a wydać 300-400zł na Joyetech Primo to ogromna różnica.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By BezimiennyII
#1854063
@BarBastek, tak, to też prawda. Nie wspomniałem o tym, ale w temacie zasilań elektronicznych ogromnej wiedzy nie mam - po prostu ich nie toleruje. Używam tylko i wyłącznie mechaników. I tutaj to powiem Ci, że jest różnica. Wystarczy spojrzeć na pracę nawet naszych krajowych moderów. Na bazarku widziałem jakiś czas temu używaną rurkę za 400 zł polskiej produkcji. Tak samo jest z moim AV - to są sprzęty wręcz customowe, robione w niewielkich nakładach. Widać ogromną różnicę w jakości materiałów, w dopasowaniu części, w precyzji wykonania.
Awatar użytkownika
By Timi
#1854067
Najwięcej wydałem 149 zł na Lava Tube. 12 lat temu to było jak dziś pewnie z 1000.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1854070
Piroholik pisze:Ja w tym momencie wydałem 788zl.


Więcej wydałem na zapas bazy, którą mam w lodówce :mrgreen: Reszty nie liczę, bo po co się denerwować :lol:
Ważne jest to, że odstawiłem analogi i według mnie, nie jest ważne czy wydałem na to 200-300zł, czy kilka lub kilkanaście razy więcej *CZAJNICZEK*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.