EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wamp24
#1883607
Cześć wszystkim. Niedawno zakupilem mojego 1 epapierosa. Zdecydowalem sie na smok v8 big baby z atomizerem tv8. Bardzo mi zalezy na smaku oddawanym na tym sprzecie. Jaka grzalke polecicie? Na poczatku sil próbowałem na oryginalnej grzalce M2 0.15Ω ale tu wogule nie ma smaku jakbym czuł spalony papier - ochyda. Wymienilem nastepnie grzalke na Eleaf HW-N 0.2Ω mesh i tu juz jest lepiej jest slodkawy smak ale malo wyrazny to jeszcze nie to co oczekuje. Co proponujecie jaka grzalke ? Co mam zrobic zeby premix np winogrona byl czuc winogronem a nie tylko delikatnym czyms slodkim.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1883612
Gotowe grzałki i premix nie najwyższych lotów, więc czego oczekujesz.
By ADINI
#1883613
Możesz pokombinować z gotowymi grzałkami, ale najlepszy wybór jest tworzenie własnych grzałek z tego powodu, że gotowe grzałki są bardzo często wątpliwej jakości i dlatego możliwe twoje problemy ze smakiem.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1883647
Mówimy o priv v8 jeżeli tak to też był mój pierwszy jeszcze go mam ale to szajsztung 2000 :D a tak poważnie to dziadostwo nie czuć smaku mało tego często czuc spalenizne przy szybkich buszkach.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.