EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By hronny
#1782523
Witam, posiadam SMOK H-PRIV MINI KIT. Grzałki 0,6 ohm.
Zwykłe analogi paliłem sporadycznie, 2-3 dziennie. W weekend więcej gdy sobie wyjeżdżałem i się czillowałem. Odkąd mam elektrona nie ciągnie mnie do analogów ale chcę zapytać o ilość nikotyny jaka powinna być w moim liquidzie z moją grzałką aby się nie uzależnić bardziej niż byłem (wydaje mi się że nie byłem bardzo, ale lubiłem samo to puszczanie dymka w niektórych sytuacjach). Ogólnie tą efajkę to sobie robie z niej taki symulator zwykłej fajki, wychodzę z nią do pokoju w którym paliłem, w pracy też wychodzę tak jakbym palił zwykłą. Z licznika wynika że robię ok 20 zaciągnięć na jedno "wyjście na fajkę" Czy w ogóle istnieje odpowiedz na moje pytanie?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1782526
Na Twoim miejscu wcale nie pchałabym się w liquidy z nikotyną.
Spróbuj wapować zerówki i sprawdź jakie są Twoje odczucia, czy czujesz brak nikotyny, jakiś niedosyt czy już samo puszczenie mgiełki ci wystarcza.
Paliłeś malutko i sporadycznie, być może więc już same behawioralne odczucia z wapowania będą dla ciebie wystarczające.
Jeśli nie, to dopiero wtedy spróbuj 3mg/ml lub 6mg/ml. Jak będzie za mocny, to zawsze możesz go rozcieńczyć takim samym lq o mocy 0mg/ml.

Jednak powtarzam: na Twoim miejscu wcale nie pchałabym się w liquidy z nikotyną.
EIN to również uzależniający nałóg.
By hronny
#1782534
Kumpel dał nam liquida pierwszego z jakichś swoich zapasów i wiedzieliśmy że coś jest nie tak. Okazało się ze dał nam placebo 0 mg/ml. Kiedyś zabrako liquidu to na stacji kupiliśmy 12mg. Drapało po gardle, nieprzyjemne. Wczoraj się dowiedziałem ze na nasz sprzęt to dużo za dużo. Teraz mamy od wczoraj 3 mg i narazie jest ok. Mam nadzieje że tylko w dół będziemy schodzić
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1782536
hronny pisze: Teraz mamy od wczoraj 3 mg i narazie jest ok. Mam nadzieje że tylko w dół będziemy schodzić


BędzieMY? Pisałeś o sobie. :wink:

Oby. Trzymam kciuki. :mrgreen:
By hronny
#1782540
DorotaM pisze:
hronny pisze: Teraz mamy od wczoraj 3 mg i narazie jest ok. Mam nadzieje że tylko w dół będziemy schodzić


BędzieMY? Pisałeś o sobie. :wink:

Oby. Trzymam kciuki. :mrgreen:


hehe, mówię o sobie i mojej dziewczynie która też przeszła na e-faje w ten sam dzień razem dzielnie sobie wapujemy ale ona zdecydowanie więcej paliła. Paczka dziennie.
By hronny
#1782543
mareczek14000 pisze:Nie wciagaj się w kolejny nałog bo jak wrucisz do analogów to będziesz więcej palił. Oczywiście mówię to na swoim przykładzie


o tym kolejnym nałogu mówisz o efajce? Wiem że jest to możliwe że efajka mnie uzależni ale wole to niż śmierdziucha.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1782544
Ok. Tym bardziej trzymam kciuki by udało Wam się schodzić z mocą.
Miejcie tylko pełną świadomość, że nadal tkwicie w nałogu, zamieniliście go tylko na inną, zdrowszą,
choć nie całkiem przecież zdrową opcję.
Trzymajcie się więc dzielnie tych trójek a potem pomalutku próbujcie schodzić z mocą w dół.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1782563
To zbieractwo u takiego palacza analogów ja TY i Ja ( też kopciłem codzienne dwie paki Cameli ) jest wynikiem ciągłego myślenia co dnia, by te dwie paki były na stanie, aby czasem w nocy, czy nad ranem nie zabrakło :) Teraz kiedy wapuję, wciąż myślę o sprzęcie, który zacznie wysiadać, wciąż w rezerwie jest kilkanaście parowników, które zakupowałem przez lata, pełno rurek 22mm, tak by nie liczyć na boxy z elektroniką, bo mogą w każdej chwili wysiąść....to po prostu bzik, uzależnienie...z mocą Lq nie jest u mnie lekko, co chwilę skłaniam się do zmniejszenia dawki, ale wciąż stoję przy 6mg nikotyny...pewno przyszła pora by zmniejszyć tą ilość.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.