EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Damkru27
#1862396
Witam. Zaczynam przygodę z własnym robieniem. Wyczytałem już że są bazy gotowe i tylko aromat dodać i się ma gotowego liqiuda. Palę kupne owocowe o mocy 12mg/10ml Więc takie pytanie do was mam polecicie mi bazę gotowa i sklep gdzie zamówić przez internet. Najlepiej wstawić linka ;-)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862398
Pomożecie - pomożemy :mrgreen: To weźmy się i zróbcie to :lol:

Można by się najpierw przywitać w odpowiednim temacie a nie od razu od Nas wymagać :wink:
Druga sprawa to My tu nic nie palimy. Albo wapujesz, inhalujesz albo pomyliłeś fora.
Trzecia sprawa, nie można linkować.
Czwarta, wszystko o co pytasz jest na forum. Wystarczy poszukać.

No to do dzieła *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1862409
Damkru27 pisze:Witam. Zaczynam przygodę z własnym robieniem. Wyczytałem już że są bazy gotowe i tylko aromat dodać i się ma gotowego liqiuda. Palę kupne owocowe o mocy 12mg/10ml Więc takie pytanie do was mam polecicie mi bazę gotowa i sklep gdzie zamówić przez internet. Najlepiej wstawić linka ;-)


Bardzo proszę: liquidy-w-asnej-produkcji-f174.html - a tam polecam wszystkie podwieszone wątki
oraz: bazy-i-aromaty-f501.html :mrgreen:

I aby nie dublować tematów, ten zamykam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.