EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By strusiu007
#1759477
Cześć. Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Milda Wave. Bardzo go sobie chwalę. Bardzo fajnie oddaje smak liquidu i bateria trzyma naprawdę długo. Ale niestety, tydzień temu bateria padła, a jest już po gwarancji. Stąd moje pytanie bo muszę kupić nową. Orientujecie się, czy oprócz tej fabrycznej podejdzie jakaś inna ? Wiem tyle, że gwint to 510. Górę chcę zostawić. Czy ta będzie działać ? > -ijust-s-bateria-3000mah Usunięto nieregulaminowy link. Na forum nie linkujemy do produktów ep.
M.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1759484
Nic tam nie znalazłeś, naprawdę?
No dobra, ok.

Ta będzie działać- do czasu aż padnie w niej przycisk albo gniazdo ładowania.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1759499
Padła bateria od Milda?
Toż to znak z niebios, żeby kupić sprzęt, który podziała dłużej i da więcej satysfakcji! W sklepie, który nielegalnie podlinkowałeś znajdź istick pico 75w solo, do niego dokup baterię 18650 (lub dwie), znajdź parownik, który spełni twoje wymagania i dokup ładowarkę zewnętrzną (w 300pln się zmieścisz). Uwierz, że wyjdzie taniej niż męczenie się i walka z tą baterią.

/edit
Oczywiście nie polecam niczego, wszelkie decyzje należy poprzedzić lekturą forum.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.