EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Maciulix
#1780459
Siema ostatnio zbiłem sobie tuleję w tanku i nie wiem jak ją zdjąć w celu wymienienia na inną. Ogólnie zbiłem to tak że jest spora dziura w szkle, ciągnięcie, odkręcanie nic narazie nie daje (nie używałem jeszcze kombinerek). Myślę że zrywanie po chamsku tego szkła jest bez sensu bo zostanie trochę szkła na silikonie z którym się nie da nic zrobić.
By Krasnal45
#1780460
Czekaj, zaraz skoczę po szklaną kulę, żeby sprawdzić jaki to masz masz bezcenny sprzęt...
By Zbycho89
#1780464
Ja proponuję zbić resztę. Będzie lepiej:)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1780469
@Maciulix
Może w końcu wykrztuś co to za cudo się było i rozpękło?

P.S.
Ciiiiii... ale stawiam na ajajajjjjusta :lol:
Awatar użytkownika
By pol
#1780512
A skąd ma wiedzieć co to jest jak znalazł za ławką w parku?
Szklanej kuli obok nie było.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1780518
Prawdziwy mężczyzna ma WD40 i zbrojoną taśmę. Z tym ekwipunkiem każda naprawa jest wykonalna na poczekaniu. Gołowąs ma jeszcze SuperGlu, ale to już zbędny gadżet.
By Math13
#1780574
Maciulix pisze:... Myślę że zrywanie po chamsku tego szkła jest bez sensu bo zostanie trochę szkła na silikonie z którym się nie da nic zrobić.


On nie pisze o uszczelka tylko o silikonie.
Ja podejrzewam, że to jest jakaś "jednorazówka" w typie np Ego AIO. Tam jest właśnie szklana tulejka osadzania na silikonie.
@Maciulix chyba się zorientował, że czeka go zakup nowego e-papierosa i pewno dlatego się więcej nie odzywa.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.