EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
By Cejot
kombiii pisze:
norboro pisze: muszę tworzyć "nowy" licznik a może czegoś nie zauważyłem?

Nie da sie raczej modyfikować już istniejącego licznika.

I żałuję tego bardzo...
Przecież dochodzą nam nowe koszty, nowe e-papierosy, może jakoś można to zmodyfikować?
By beatabeataaaa
Cejot pisze:
kombiii pisze:
norboro pisze: muszę tworzyć "nowy" licznik a może czegoś nie zauważyłem?

Nie da sie raczej modyfikować już istniejącego licznika.

I żałuję tego bardzo...
Przecież dochodzą nam nowe koszty, nowe e-papierosy, może jakoś można to zmodyfikować?

Oczywiście , że można edytować banner z licznikiem ,
po prostu procedurę powtarzacie , jak w pierwszym poście tego tematu ,
zmieniając dane typu koszty itp. , wymieniając zawartość obecnego podpisu na nowo utworzony .

pozdrawiam
Beata :-P
Awatar użytkownika
By amsaw
pawelleper pisze:Też chciał bym mieć taki ładny baner jak Wy :) tylko niestety, ale w miejscu gdzie powinienem mieć pole do wstawienia podpisu wyświetla mi "Nie masz uprawnień do posiadania podpisu." Co z tym mógł bym zrobić?

Przeczytać zaakceptowany przez siebie regulamin.
By piowolt
B4rtek pisze:Licznik mogą wstawić użytkownicy, którzy mają napisane ponad 20 postów.

Witajcie,

Postanowiłem zrobić taki opis w miarę szczegółowy krok po kroku:
...

A da się jakoś edytować istniejący baner? Tak, żeby nie wpisywać każdej wartości jeszcze raz, a zmienić tylko pojedyncze pola?
Awatar użytkownika
By krzych.s
Takie mam durne może pytanie - nie możnaby tego jako plugin wstawić do forum? :) Się wypełnia jakieś dane gg, www, jakie e-fajki, itp, a tego co połowa forum używa nie ma ;)
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23
IPV D4

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170[…]

Box za ~200-300zł, czas na wymianę

Witam ;) Opiszę mój obecny setup: Lemo 3 z drutem […]

Nie widziałem nigdzie na tym forum więc się podzie[…]