EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Skuggi
No to u mnie było trochę odwrotnie.Pierwsza przygoda z EP dawno temu z jakimś ego-t.Żadnych rezultatów,może brak silnej woli,paliłem analogi równolegle z chmurką. Nie tak dawno zacząłem z Provog Venture 3mg. lecz szybko ,po jednym dniu,przeszedłem na 11mg. Równo 37 dni temu, po zmianie sprzętu na box+RDA i RDTA chmurzę 6mg.Mam czasem jakiś niedosyt.Koleżanka ostatnio dała mi 18mg. tak na spróbowanie. Zakraplam na driperka ,kilka chmurek i masakra,kop nie z tej ziemi aż mi się niedobrze zrobiło.Teraz gdy mnie dopada głód zakraplam taki mix , mięta + zielone jabłuszko 6 mg. i jest *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Mushashi
mushaszi pisze:Zaczynałem od 24mg/ml tytoniowe.
Potem 18mg/ml tytoniowe.
Było 12mg/ml owocowe a od 1,5 roku 6mg/ml owocowe i tak pozostało. *SMOKEKING*

Witam :hat_low:
Po ponad 2000 dniach wapowania mam całkowicie tak samo.
Obecnie 3mg/ml owocowe i jest fajnie.
Na razie nie mam zamiaru tego zmieniać, bo tak mi pasuje. :?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
Mały Jasio Baryła pisze:Ja zacząłem od 18, potem wskoczyłem na 12, obecnie używam głównie 6, ale w chwilach kryzysu wracam do 12 :)

Udało się osiągnąć mały sukces :)
Zszedłem do 3 mg, a 6mg jest używane tylko kryzysowo!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki za idących w dół!
Awatar użytkownika
By miron52
Cztery lata wapowałem 18mg. Od dwóch lat 7,2mg. Czas zejść niżej. Postanowienie, aby było realizowane, musi być zapisane. Więc zapisuję, że od dzisiaj każde 0,25l mieszanej bazy ( takie porcje mieszam co 5-6 tygodni ) będzie słabsze, aż do całkowitego wyeliminowania nikotyny. Tak postanawiam, choć z lekką obawą, bo podobno ilość nałogów to constans, żebym po eliminacji tego w inny nałóg nie popadł :)
Awatar użytkownika
By Deletor
Witaj miron52 ;) następnym nałogiem będzie kolekcjonerstwo :p ew polecam akwarystykę ;) ładne zejście,

Mnie coś się wydaje że chyba przy ostatnim mieszaniu pochrzanilem proporcje VG:PG i zrobiłem dużo słabszy LQ bo na nowym bimberku szlak mnie trafia ale już zaczynam się przyzwyczajać... Tylko nie wiem jaką mam dawke w chwili obecnej...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By manifest777
miron52 pisze:... Więc zapisuję, że od dzisiaj każde 0,25l mieszanej bazy ( takie porcje mieszam co 5-6 tygodni ) będzie słabsze, aż do całkowitego wyeliminowania nikotyny. ...

Szybko się przekonasz, że 0,25l to stanowczo za mało.
Rok temu miałem identyczny plan na zmniejszanie. Niestety przekonałem się, że wraz ze zmniejszeniem mg nikotyny rośnie spożycie lq. Szybko osiągnąłem 30-40ml dziennie i taka buteleczka 250ml starcza mi raptem na niecały tydzień. By się nie mordować zwiększyłem ilość produkowanej bazy jednorazowo do 750ml, a przy każdym nowym urobku zmniejszałem udział nikotyny o 25%. Dziś jestem na etapie 1mlx36mg/250ml (czyli mikrośladowe 0,14mg/ml). Kolejna porcja płynów powstanie już bez nikotyny.
Problemem i to dużym teraz jest odzwyczajenie się od ciumkania. Próbowałem już przymusić się do zupełnego odstawienia ep na weekend i o ile żadnych efektów wywołanych brakiem nikotyny nie miałem, to jednak brak zajęcia dla rąk, ust, płuc napawa bezkresną pustką. :cry:
Awatar użytkownika
By Deletor
Po co rzucać wapowanie? Odruch zazwyczaj jest dużo silniejszy od uzależnienia od nikotyny. Jak zajdziesz na 0 dalej wapuj, z czasem po prostu zapomnisz moda do pracy, na imprezę. Aż w końcu zamo dojdzie do tego że wapować będziesz wieczorem przy filmie czy tak dla relaksu, ale już nie z potrzeby dostarczenia nikotyny.

Awatar użytkownika
By naits
Ja ostatnio też zacząłem zmniejszać, trochę późno bo aż po 6 latach ale w końcu czas się trochę uwolnić od tego. Paliłem 18 teraz z powodzeniem 14 ale długa droga przede mną do 0.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Bart
To i ja się pochwalę jak mi idzie ze zmniejszaniem dawki nikotyny :D

Otóż w przeciągu 2 miesięcy przeszedłem z liquidów 12 mg na 6mg i jakoś 3 dni temu na liquid z bazy 0mg + 2 krople bazy 12mg na 100ml. :)

Te dwie krople to raczej działa tylko jako placebo ale działa :D
Awatar użytkownika
By Deletor
Na 100ml 2 krople :D to na pewno placebo :p ale dobre to niż nic. Graty wytrwałości możesz się zapisywać do klubu zero :p

Awatar użytkownika
By Deimond
A ja po jakiś 2 miesiącach zszedłem z 18/19 mg na 10 mg bo dostawałem palpitacji serca. Póki co jest dobrze - choć teraz czasem muszę połapać trochę dużych chmur zanim się nasycę. Ale powalczę by zejść jeszcze niżej z nikotyną. Byle nie kosztem ilości wdychanej chmury- bo to już by była przesada .
Awatar użytkownika
By Deletor
Grunt to się nie poddawać i dobrać na początku dawkę nikotyny taka jaka jest potrzrbna. Masę osób bierze na początek albo za słabe (tu pół biedy) albo za mocne LQ i rzucają EIN w kąt 'bo tego się nie da "palić"'.
Przy słabszym jest jeszcze szansa że poleci albo hybrydowy przez jakiś czas i kupi coś mocniejszego albo będzie co chwilę ciągnął i kupi coś mocniejszego. Jak ktoś weźmie za mocny to po jednym zaciągnięciu walnie to o podłogę.

Awatar użytkownika
By Riccardo
Bart pisze:To i ja się pochwalę jak mi idzie ze zmniejszaniem dawki nikotyny :D
Otóż w przeciągu 2 miesięcy przeszedłem z liquidów 12 mg na 6mg i jakoś 3 dni temu na liquid z bazy 0mg + 2 krople bazy 12mg na 100ml. :)
Te dwie krople to raczej działa tylko jako placebo ale działa :D

Wynalazłeś homeopatyczną bazę ;)

Ja też się pochwalę, wymieszałem pierwszy lq ze zmniejszoną o połowę ilością nikosi, czyli 0,5 mg :)
Awatar użytkownika
By Deletor
Riccardo jest w ogóle sens się bawić w 0.5mg?
Czy to już jest faktycznie ma zasadzie placebo. Ja wapuje 12mg ale tyle wychodzi z proporcji, mógł bym sobie dać coś uciąć że te 12 może jest na świeżej bazie. Ale po kilku rozlaniach coś tam wyparuje, potem w LQ otwiera się butelki zamyka itd i pewnie coś tam zejdzie.
Tak jak trochę chcę mi się śmiać jak ktoś tam pisał że od 1mg schodzi o 0.1.

Awatar użytkownika
By DeathTom
U mnie sprawa wygląda tak że na początku przy Nautku nie wspominając o penach czy egoniastych paliłem 18mg.Obecnie Nautek czy Kajtku v5 o setapie 0,6 udało mi się zejść do 9/10mg.
W setapach niższych np Griffin udaje mi się schodzić na 5/6mg.Na obecną chwilę jestem zaspokojony;) a z obniżeniem czas pokaże.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
Witam.
Po ponad 3 latach jestem na poziomie 3mg , zaczynałem od 18 mg . Cel ? Gdy minie 4 lata wapowania - 0 mg .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Riccardo
Deletor pisze:Riccardo jest w ogóle sens się bawić w 0.5mg?

Jest. Zerówki mi nie podchodzą. Ale to nie jest tak, że to czuć w paszczy. Czuć ogólnie, w organizmie.
A jaki jest sens bawić się w 12 mg?

Deletor pisze:Tak jak trochę chcę mi się śmiać jak ktoś tam pisał że od 1mg schodzi o 0.1.

Mi też.
Awatar użytkownika
By miron52
Każdy sposób jest dobry, tylko trzeba być konsekwentnym.
@Deletor, akwarystyką zajmowałem się trzydzieści parę lat. Miałem kilkanaście zbiorników, od 12-litrowych dla proporczykowców do 90-litrowych dla brzanek i małych pielęgnic. Fakt, że jak usiadłem i obserwowałem tarło albo wyprowadzanie młodych, to parę godzin analoga zapominałem zapalić.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2016, 19:08 przez miron52, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Deletor
Riccardo sens w 12... Żaden... Ani to ekonomiczne ani zdrowe.
W sumie tak jakoś siedziałem na internecie coś nt nikotyny i było że nikotyna pobudza ble ble ble i zaburzenia snu... Chyba muszę zgłębić wątek bo ze spaniem to u mnie jak u noworodka... Mógł bym tylko wstawać zjeść, WC i dalej spać.

• 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 65
Kupno e-papierosa przez internet

Witam. Chcialbym sobie kupić ijust s przez interne[…]

Niezniszczalny tank

Przepraszam Panowie (i Panie jeśli jakieś to czyta[…]