EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Przepalone Płuco
#1221526
Witam, problem jest j.w, nie do końca wiem jak to się nazywa więc wklejam zdjęcie by było wiadomo o co chodzi :-) Jeśli ma ktoś jakieś pomysły jak odkręcić by nie zepsuć, będę wdzięczny B-)
Awatar użytkownika
By Przepalone Płuco
#1221527
Przepalone Płuco pisze:Witam, problem jest j.w, nie do końca wiem jak to się nazywa więc wklejam zdjęcie by było wiadomo o co chodzi :-) Jeśli ma ktoś jakieś pomysły jak odkręcić by nie zepsuć, będę wdzięczny B-)

[img]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/17/9c95451111230a26462095ca4bf890c1.jpg[/img]
Awatar użytkownika
By Tianski
#1221739
Jest prostszy i bardziej radykalny sposób jak nie ma Torxa, walnąć w drewnianą deskę ta stroną przycisku która wystaje bardziej z tubki - oczywiście cały mod ma być lekko przychylony.
Awatar użytkownika
By Przepalone Płuco
#1221806
Mam zapasowe zasilanko więc z metodą erbis'a poczekam do jutra, w pracy ogarnę ale na bank jest to najwygodniejszy i że tak powiem najmniej inwazyjne rozwiązanie. Tianski twojej metody używałem w pierwszej kolejności :) natomiast co do metody Skinnera powiem tylko że może się udać ale w moim przypadku nie do końca, mosiądz miękki i można uszkodzić rowek a potem pypeć może wylatać.
Wszystkie metody mogą się sprawdzić, a tematu nie było więc może jeszcze komuś się przyda ;)
Awatar użytkownika
By lechac
#1221812
ja zastosowałem metodę taką jak poleca kol. tianski i się udało :)
Awatar użytkownika
By Tianski
#1222447
Przepalone Płuco pisze:Udało się za pomocą imadła i nożyczek bo torx jak by nieco za luźny, ale nadal uważam że motyw z torxem najlepszy. Pozdrawiam.


Nie zrobił się podwójny gwint na przycisku?
Sposób na "jebni*cie" pomaga też na blokady przycisku, jeśli zablokowane zasilanie upadło na podłoże, nieraz zdarza się, że poza przyciskiem przekrzywi się pierścień.
Awatar użytkownika
By Przepalone Płuco
#1222475
Zrobił się lekko łysy, i każde wykrecenie = kilkukrotne próby wkręcenia prosto, ale nie odkręca się go przecież trzy razy dziennie i fakt na pierścień je*nięcie najlepiej w kant drewnianego stolika najlepiej działa.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.