EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By pol
#1566827
BARDZO PILNE! Istotna informacja dla wszystkich firm z branży e-papierosowej

Temat nie powinien przelecieć bez echa.

Dla tych, którzy nie zaglądają na blog Starego Chemika.

Warto.
Przyszedł czas na akcje sprzedawców.
Czy coś zrobili we własnym interesie?

Bardzo proszę o przekazywanie informacji, które mogłyby wzbogacić obecny OSR w terminie do dnia 15 stycznia 2016 roku.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1566847
Kij w mrowisko wsadzę i powtórzę za tym, co pisałem na esbe:

Odzewu brak, bo im nie zależy.

Tak, zwisa, powiewa i ogólnie dynda wiadomo gdzie.
Czasem jeden czy drugi wrzucą banerek na stronę sklepu czy ulotkę, ale nie łudźcie się, to tylko dla tego, że to ładnie wygląda PR'owsko "niech klient myśli, że wierzymy w to co on, będzie nas lubił, to zakupy zrobi".

Nie zależy, bo w wielu przypadkach 'wczoraj' były skarpety na stadionie, dziś są e-p, a za parę miesięcy mogą równie dobrze być latarki, zegarki czy wibratory. Nawet chiński dostawca będzie ten sam, spółka ta sama, lokalny magazyn ten sam, umowy z kurierem te same, hosting ten sam ... no trzeba będzie tylko nową stronkę sklepu z szablonu za 5 dolców zrobić i góra miesięczny stan magazynowy w plecy i ... i tyle. A póki można trzeba sprzedać ile się da, by zmniejszyć straty na dobrach płynnych.
By polak345345
#1566851
A ja wierzę, że im zależy i zrobili coś w tym kierunku.

Sent from my SAMSUNG-SM-N910A using Tapatalk
Awatar użytkownika
By LogerM
#1567047
O informacji z Ministerstwa Rozwoju wszyscy dostawcy zostali powiadomieni 13.01.2016 w okolicach południa. Kilka firm zadeklarowało iż wyślą list. Treść jednego z nich jest mi nawet znana. Dziś i tak już 'po fakcie'. Ustawa jest już w komisji prawniczej, 22 stycznia odbędzie się w tej sprawie spotkanie na które ministerstwa wyślą swoich przedstawicieli, ani my ani dostawcy nie mogą na tym etapie nic zrobić, ale jest jeszcze jeden etap, i zamierzamy go wykorzystać. Mam też nadzieję że Ministerstwo Rozwoju nie zaprzestanie walki o art. 7f. 2.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1567110
saradonin pisze:Kij w mrowisko wsadzę i powtórzę za tym, co pisałem na esbe:

Odzewu brak, bo im nie zależy.

Tak, zwisa, powiewa i ogólnie dynda wiadomo gdzie.
Czasem jeden czy drugi wrzucą banerek na stronę sklepu czy ulotkę, ale nie łudźcie się, to tylko dla tego, że to ładnie wygląda PR'owsko "niech klient myśli, że wierzymy w to co on, będzie nas lubił, to zakupy zrobi".

Nie zależy, bo w wielu przypadkach 'wczoraj' były skarpety na stadionie, dziś są e-p, a za parę miesięcy mogą równie dobrze być latarki, zegarki czy wibratory. Nawet chiński dostawca będzie ten sam, spółka ta sama, lokalny magazyn ten sam, umowy z kurierem te same, hosting ten sam ... no trzeba będzie tylko nową stronkę sklepu z szablonu za 5 dolców zrobić i góra miesięczny stan magazynowy w plecy i ... i tyle. A póki można trzeba sprzedać ile się da, by zmniejszyć straty na dobrach płynnych.


Może tak jest jak myślisz, jednak osobiście prowadząć maleńką firmę, kurczowo trzymam się tego z czym wyskoczyłem w 1989 roku....nie mam zamiaru zmieniać nagle branży, na nowo się ustawiać... twoje dywagowanie o przejściu na inny handel, jest tylko lekko domyślne, oni po prostu żyją chwilą, a potem się do niej odpowiednio ustawią, rynek sobie wypracowali przez te długie lata, 40-50% klientów ich znajdzie w sklepach stacjonarnych, zapłacą ustalone ceny ze względu na pokrycie kosztów wdrożenia jakiegoś nowego towaru...Już każdy z nas wie, gdzie na mapie Polski ( w okolicach 100-150km ) znajdują się te najlepsze sklepy.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.