EPF
Awatar użytkownika
By Goldi
#1569188
Parameter:
Size: 52mm*23mm*94mm
Thread type: 510 thread
Cell type: high-rate 18650 cells
(Discharge current should be above 25A, for example, Sony VTC4)
Output mode: VW/Bypass/TC(Ni/Ti/SS/TCR-M1,M2,M3) mode
Output wattage: 1-100W
Resistance range: 0.05-1.5ohm (TC modes)
0.1-3.5ohm (VW/Bypass mode)
Temperature range: 100-315℃/200-600℉ (TC modes)
Color: grey, black, white

Wygląd nawiązuje do wersji 50W, jednak akusy są wymienne, schowane pod dwiema klapkami.




Przycisk FIRE ukryty pod jedną z klapek, włączanie wapowania odbywa się poprzez naciśnięcie górnej części klapki. Na górnej ściance znajduje się mechaniczna blokada przycisku.










Możliwość pracy na jednym lub dwóch akusach.




Konektor 510 ze stali nierdzewnej z pinem na sprężynce.




Możliwość ładowania aku poprzez gniazdo USB za pomocą wbudowanej ładowarki, chociaż producent zaleca używanie ładowarki zewnętrznej ale tylko dlatego, że ładowanie jest szybsze, innych powodów nie podaje.




No i w końcu jest to pierwszy iStick z możliwością aktualizacji oprogramowania.
Awatar użytkownika
By Miotła
#1569202
Wow, czyżby konkurent VTC mini? 2 aku, update, przycisk podobny do xcube, ss pin i TCR :D
Tylko mnie denerwuje umieszczenie USB. Z dripperem ciężko będzie go ładować podczas palenia, chyba że nie można to słabo. Pewnie boxik za śmieszne pieniądze będzie :D
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1569212
Miotła pisze:Wow, czyżby konkurent VTC mini?


Raczej dla boxów pokroju cuboid, wismec czy koopor. Bo na pewno dostanie zaraz upgrade do conajmniej 150W.
Podoba mi się opcja możliwości używania na jednym albo na dwóch akusach. Znając życie i tak zawsze trzymałbym w nim dwa, ale fajnie mieć taką możliwość.
Ogólnie, jeżeli cena będzie podobna do cuboida czy wismeca to będzie całkiem interesujący.
Awatar użytkownika
By Miotła
#1569279
BHBmacieg pisze:
Miotła pisze:Wow, czyżby konkurent VTC mini?


Raczej dla boxów pokroju cuboid, wismec czy koopor. Bo na pewno dostanie zaraz upgrade do conajmniej 150W.
Podoba mi się opcja możliwości używania na jednym albo na dwóch akusach. Znając życie i tak zawsze trzymałbym w nim dwa, ale fajnie mieć taką możliwość.
Ogólnie, jeżeli cena będzie podobna do cuboida czy wismeca to będzie całkiem interesujący.


Aktualizacja do 150 to pewniak według mnie, specjalnie rezerwę zrobili, żeby pokazać, że działa update.
Cenowo to tak samo jak nie trochę taniej 160 jak na razie to dobra cena.
Awatar użytkownika
By 60N20
#1569926
szpurek13 pisze:Możliwość chmurzenia na 1 aku? Już widzę zastosowanie dla miejsca dla drugiego akusa - butelka z lq! :D


taaaaa, a dzięki temu więcej miejsca w kieszeni/torbie/plecaku na zapasowe ogniwo :lol:
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1570015
Pierwszy iStick 100 też działa przy jednym aku (jak i wiele innych boxów) a chyba jeszcze nikt takiego pomysłu nie miał :D

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1570603
Mało miałem zasilań na 2 aku, ale takie rozwiązanie mi osobiście pasowałoby jak najbardziej.
Niestety s100W+ nie chciał pracować na 1 aku a rx200 nie chce nawet na 2 :(
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1573469
Kurcze ładny on.
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1574440
treblaa pisze:A cóż to za inne, fajne użyteczności?

To co dla mnie jest okej to:
- wiemienne panele, co daje możliwość personalizacji;
- lata na jednej lub dwóch aku, co w sytuacjach awaryjnych może być przydatne (zależy oczywiście od tego ile mocy potrzeba);
- blokada fire, czemu nie;
- fire button coś jak w xcube
i tak dalej. Kupiłem więc to brałem także pod uwagę.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By suvv
#1574946
No cóż...zakupoholizm się udzielił i dałem się skusić na iStick'a z Enzo... czekam, w poniedziałek lub wtorek powinien być. Ciekaw jestem niezmiernie tego boxa i jak sobie radzi... ;)
By szymon1234
#1575493
Aku są szeregowo jak w cuboidzie, czy równolegle? Zobaczyłem tryb bypass i wygląda na równoległy układ aku. Chyba, że działa tylko na 1 ogniwie...

Jak dostanicie, to proszę sprawdźcie to i jaki prąd pobiera przy ładowaniu z kabla, czy potrafi więcej niż 1A (cuboid), bo może to być przydatne w razie "W".

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1576932
szymon1234 pisze:Teraz zobaczyłem w recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=gopP3QqYMPQ

Po obejrzeniu recki Mike'a aż nie mogę się doczekać kuriera z moim iStickiem - dostawa jutro. Wybrałem wersje w kolorze czarnym. Natrafiłem tylko na jedną prezentacje tego moda w tym kolorze ale myślę, że dokonałem dla siebie dobrego wyboru. Ta wersja ma przełącznik blokady w kolorze jak reszta obudowy. Inna kombinacja mi nie leży estetycznie. Cieszy to, że jak na razie nowość od Eleaf zbiera bardzo dobre opinie, zwłaszcza jeśli chodzi o kulturę pracy elektroniki i rozwiązanie dot. fire button. Na to liczyłem przyznam.
By venres
#1578052



Na razie aku się ładują, magnesy trzymają bardzo solidnie, już wiem że zakocham się przycisku.

//jak ktoś ma RTA/RDA bez możliwości regulowania pinu i jest dość długi to może być problem. Bellus na IPV4s wkręca się do końca a na iSticku dość mocno odstaje. Po regulacji pinu jest ok
By hjrhombre
#1578430
venres pisze:


Na razie aku się ładują, magnesy trzymają bardzo solidnie, już wiem że zakocham się przycisku.

//jak ktoś ma RTA/RDA bez możliwości regulowania pinu i jest dość długi to może być problem. Bellus na IPV4s wkręca się do końca a na iSticku dość mocno odstaje. Po regulacji pinu jest ok


I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1578448
No to jest i u mnie. Tak jak wspominałem w wersji black. Od czego tu zacząć? Może tak, jestem zadowolony wyborem koloru. Super jednolity czarny kolor i wtopiny nijako w to wszystko ekran. Wygląda to zacnie, a jak tak jeszcze zmienić sobie kolorek klapek, efekt może być jeszcze bardziej pozytywnie zaskakujący. Krycie lakierem wzorowe, delikatna chropowata powierzchnia daje pozytywne odczucie w trzymaniu moda, a trzeba zauważyć, że idealnie wtapia się w uścisk dłoni. No to jak uścisk to przycisk, który jest zajebiaszczym rozwiązaniem. Inny pomysł niż w xcubach i to bardzo dobrze zrealizowany, z lekkim oporem, więc załączenie fire jest idealne w moim przekonaniu. Klik, klik, klik, - suuuper. Kurcze, aby nie pisać tutaj encykliki, potwierdzam wszystkie zalety w dotychczasowych reckach po prostu. Co do wymiarów, to jak użytkownik głównie eviców vtc mini powiem, że gabaryty w sam raz dla mnie. Co prawda jest większy co oczywiste ale w moim odczuciu nie jest to szalona różnica, a przecież 2 aku, i tak dalej. Gabaryty właśnie idealne aby porządnie chwycić i klik, klik, klik ;) Spasowanie? Hmm, genralnie wykonanie na wysokim poziomie, wyższym niż taki iStick 50W, którego okazję miałem posiadać. Jedyna zauważona nie doskonałość to spasowanie klapki z prawej strony do krawędzi górnej pokrywy moda. Chodzi o to, że porównując lewą i prawą strone, z tej prawej dystans klapki do podstawy jest o jakiś < 1mm większy. W sumie pikuś, ale dla pedenta jak ja zauważone oczywiście :) Gwint płytszy niż w evic vtc mini, więc wspomniany Bellus jaki wkręcałem przy końcu z oporem ale bez regulacji pinu w nim, udało się wkręcić tak, że jest stabilny tzn. nie giba się. Jednakże trzeba mieć na uwadze, ze parowniki o dłuższych gwintach będą musiały być do regulowane ciut, a tez bez regulacji to faktycznie może być problem ale nie musi. Nie wiem nie miałem takiego jeszcze. Zakupiłem w Enzo, mod w solidnym pudełku z oryginalną folią, pachnące wszystko swieżą produkcją :) Tak jeszcze do ergonomii wrócę to świetnie leży w dłoni bo jest smukły w odróżnieniu do Cuboida do którego przymierzałem się i nie miałem takiego odczucia. Podsumowując, świetny sprzęt i oby mi służył jak najdłużej albo do chwili znudzenia się ;) Polecam każdemu i odpowiem na wasze pytanie w razie co. Tymczasem testuję moda w działaniu na moich parownikach.

W instrukcji jasno opisana kwestia ładowania aku w modzie + sugestia ładowania w ładowarce ze względu na krótszy czas ładowania.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2016, 19:17 przez Arcadius, łącznie zmieniany 1 raz.
By venres
#1578459
U mnie też lekka różnica przy spasowaniu klapek, w tej po lewej lekka szpara. Bellusowi musiałem wyregulować pin żeby siedział solidnie. Ogólnie jest cięższy niż sie spodziewałem (269g z aku) dla porównania większy IPV4s 264 (też z aku). Świetnie leży w dłoni, przycisk jest świetny ale wymaga większego nacisku. Czekam na silikonowe pokrowce bo przy spoconych łapach ślizga sie strasznie.


















By hjrhombre
#1578460
Arcadius pisze:No to jest i u mnie. Tak jak wspominałem w wersji black. Od czego tu zacząć? Może tak, jestem zadowolony wyborem koloru. Super jednolity czarny kolor i wtopiny nijako w to wszystko ekran.
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Masz jakiś czarny parownik do którego mógłbyś porównać kolor?
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1578469
hjrhombre pisze:
Arcadius pisze:No to jest i u mnie. Tak jak wspominałem w wersji black. Od czego tu zacząć? Może tak, jestem zadowolony wyborem koloru. Super jednolity czarny kolor i wtopiny nijako w to wszystko ekran.
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Masz jakiś czarny parownik do którego mógłbyś porównać kolor?

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/76b56b24b5c8742fd01d3e711d57535e.jpg[/img]
Proszę bardzo. Sorry za format. Crius super skręca się na 0 z modem. Kolor zlewa się w moim odbiorze idealnie. Ta sama albo bardzo podobna faktura lakieru. Super komplecik. Poniżej jeszcze jedno ujęcie:
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/cfcca3a0648fa9d188f53e8fe2df6f92.jpg[/img]
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1578534
leszekzy pisze:Mógłby ktoś wkleić fotkę porównującą do cuboida i VTC mini

Proszę, porównanie z Vtc mini:
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/d6d81d984c5eb423e6c1c5163d535be2.jpg[/img]
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/edf2fdf4f0aca514fcfe8c02d62ca872.jpg[/img]
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/636f4404ffd3e3554bc5cce72512eef8.jpg[/img]
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/398f117a97fbecdf4fccec63e4bea5f3.jpg[/img]
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160202/5ce9f0f0078cecb816637fcd202364a6.jpg[/img]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
By venres
#1578537
Arcadius pisze:
hjrhombre pisze:
Arcadius pisze:No to jest i u mnie. Tak jak wspominałem w wersji black. Od czego tu zacząć? Może tak, jestem zadowolony wyborem koloru. Super jednolity czarny kolor i wtopiny nijako w to wszystko ekran.
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Masz jakiś czarny parownik do którego mógłbyś porównać kolor?



Proszę bardzo. Sorry za format. Crius super skręca się na 0 z modem. Kolor zlewa się w moim odbiorze idealnie. Ta sama albo bardzo podobna faktura lakieru. Super komplecik. Poniżej jeszcze jedno ujęcie:



Arcadius pisze:
leszekzy pisze:Mógłby ktoś wkleić fotkę porównującą do cuboida i VTC mini

Proszę, porównanie z Vtc mini:











Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


//poprawiłem zdjęcia
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1578543
Kolego #venres dziękuję za korektę fotek. Tak sobie myślę, że w sumie dziwię się tak dużym zainteresowanie Cuboidem vs iStick TC100 W. Może daty wejścia do sprzedaży to spowodowały. Patrząc na problemy Cuboida w wersji SS, wątpliwości co do ładowania i funkcjonowania aku połączonych szerogowo i w ogóle (notabene o mały włos bym zakupił) nie żałuję, wręcz jestem zadowolony jako lepszy dokonany wybór ;)

Edit
dla ciekawskich na yt jest recenzja ruskiego, który właśnie porównuje do cuboida - gabaryty, waga. Zajrzyjcie.

Aktualizacja:
Pisałem w. komentarzu powyżej o minusie jaką jest szpara miedzy klapką a górną częścią moda (od strony) gniazda parownika. Nie jest to przyczyna wykonania klapki w sumie a raczej krzywizną górnej pokrywy. Objawia się to tym, że wkręcony parownik np. Bellus nie zachowuje po wkreceniu konta 90 stopni względem tej pokrywy - podstawy. To świadczy o tym, że jest to odchylenie, nierówność wspomnianej pokrywy niestety. Delikatne ale jest. Mniej to widać przy czarnym kolorze parownika, bardziej przy jasnym kolorze. Ot, taki urok :( i zwiększa to wspomniany minus. Nie wiem jak wykonanie tego elementu w innych wersjach.
Awatar użytkownika
By toska
#1580508
Arcadius pisze:dla ciekawskich na yt jest recenzja ruskiego, który właśnie porównuje do cuboida - gabaryty, waga. Zajrzyjcie.



Proszę o podanie linka , bo widać kijowa ze mnie szukajka :oops:
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1581511
Wczoraj mały spocik z kolagami waperami i porównałem na żywca z ver. silver. Niestety to co opisałem wcześniej jest wadą wykonania po prostu i decyzja oczywista. Reklamacja u sprzedawcy. Niestety są sztuki, które mają felery ale to normalne. Trafiło na mnie :(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By suvv
#1581850
Pamiętajcie, że jest to produkt masowy i budżetowy, dlatego takie sytuacje mogą mieć miejsce. W moim przypadku pojawił się odprysk lakieru od strony klapki (efekt zdejmowania klapki do wymiany akusów)...

kliknij obrazek aby powiększyć
Obrazek
By grzes3974
#1582042
suvv pisze:Pamiętajcie, że jest to produkt masowy i budżetowy, dlatego takie sytuacje mogą mieć miejsce. W moim przypadku pojawił się odprysk lakieru od strony klapki (efekt zdejmowania klapki do wymiany akusów)...

kliknij obrazek aby powiększyć
Obrazek



A no właśnie... :|
Jak wspomniałem-parowniki ładnie skręcają się z boxem (bez szparki), ale mój również ma przypadłość o jakiej wspomina Arcadius...
".... spasowanie klapki z prawej strony do krawędzi górnej pokrywy moda. Chodzi o to, że porównując lewą i prawą strone, z tej prawej dystans klapki do podstawy jest o jakiś < 1mm większy. W sumie pikuś, ale..."

U Ciebie suvv, jak sądzę, nie występuje ta bolączka, tak?

No i ciekaw jestem na ile skuteczna/owocna okaże się ewentualna reklamacja u dostawcy o jakiej pisze Arcadius; bo kaskę-po uznaniu, mogą zwrócić, ale nie o to chyba zasadniczo chodziłoby nam, gdybyśmy po prostu chcieli mieć ten sprzęt na stanie :)
Bo gdyby chcieć wymiany na inny egzemplarz, to jest to chyba jedna wielka loteria jak będzie ze spasowaniem tych klapek w innym egzemplarzu...; a raczej 10-ciu pudełek nie będą skłonić w sklepie rozfoliować i rozpakować aby sprawdzać po kolei aż trafią na taki egzemplarz, gdzie akurat tej wady nie będzie...
Hmm... :roll: taka mała zagwozdka-jak tu zaleczyć tego bóla... ;)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 22:19 przez grzes3974, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By suvv
#1582059
U mnie szału nie ma jeśli chodzi o spasowanie...klapka przy fire jest niżej niż ta pod parownikiem, aczkolwiek pod parownikiem między klapką a modem jest szczelinka.

Co do reklamowania...rozumiem fakt, że może to razić, również mam estetyczne podejście do tematu. Ale tak jak napisałem wcześniej, jest to produkt budżetowy, w którym QC nie jest na jakimś wysokim poziomie więc powinniście docenić inne, nie koniecznie estetyczne zalety tego boxa (np. ergonomia, żywotność aku, TCR, etc). Gdybyście zapłacili za boxa +/- 500zł to zrozumiałbym wątpliwości i poparł w 100% chęć reklamacji (nie mówię o sytuacji gdy parownik jest krzywo)...

podsumowując - cieszcie się boxami, używajcie i tyle. Po maju br. kupicie raptem egona po lifcie z dużym marketingiem za grubą kasę :zakrecony :beer:
By grzes3974
#1582068
Jest to taka "urodą" tego, bądź co bądź-ja piszecie-budżetowego zasilania i już :)
Ja do ewentualnego reklamowania nie myślę zapędzać się, bo jak wyżej napisałem-nie będą raczej skłonni w sklepie otwierać pudełka po pudełku... :) (może i tak nic lepszego[bez szczelin] nie znalazłoby się)
Bardziej skłaniam się ku ewentualnemu podklejeniu pod tą podstawą aby zniwelować tę szparkę :)
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1582289
grzes3974 pisze:Jest to taka "urodą" tego, bądź co bądź-ja piszecie-budżetowego zasilania i już :)
Ja do ewentualnego reklamowania nie myślę zapędzać się, bo jak wyżej napisałem-nie będą raczej skłonni w sklepie otwierać pudełka po pudełku... :) (może i tak nic lepszego[bez szczelin] nie znalazłoby się)
Bardziej skłaniam się ku ewentualnemu podklejeniu pod tą podstawą aby zniwelować tę szparkę :)

Ja mam rozwiązanie takie, że mam możliwość pojechania do sklepu. Na miejscu zobaczymy. Co do budżetowych modów, mam 2x evic vtc mini i każdy jest bez wad generalnie, więc można. Ja rozumiem, że droższe mody to lepsze materiały i tym powinny różnić od budżetowych. Wady wykonania to po prostu wady bez względu na półkę cenową.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
By Banita8
#1582320
Witam.
Na początku chciałbym się przywitać, jest to mój pierwszy post na tym forum (i pewnie jeden z niewielu bo wole czytać niż pisać, taki ze mnie ludzik :P).
Do rzeczy, piszecie tutaj o złym spasowaniu klapek , no ja gdzieś nie mogę się dopatrzeć, a szukałem :P.
Być może dlatego że są to moje początki z modami i nie widzę tego co widzą fachowcy, trafiłem na równe klapki lub po prostu jestem ślepy :P (w sumie myśląc racjonalnie jedna klapka jest ruchoma "firebuton" może tak po prostu powinno być by uniknąć obcierek)
Parownik jest idealnie równo, nawet kartkę przykładałem żeby sprawdzić.
Wcześniej dymiłem sobie na protanku 3 i jakiejś dużej baterii Ego-T, moja ocena pewnie nie będzie wiarygodna bo nie mam doświadczenia ale dla mnie jest to przesiadka z malucha do porsze, no kosmos jak dla mnie. Do boxa na starcie wsadziłem protanka 3 tak na chwile, co by dopalić liquid, niby nigdy na niego nie narzekałem (pewnie dla tego że nie wiedziałem co dobre), i teraz wiem ze już dawno mogłem się przesiąść na coś w tym stylu, sprawdziłem kilka ustawień i protank zmienił smak inna chmurka, mowie nieźle. Przyszła pora na Smoka mini i moja opinia określiła się w dwóch słowach "O ku!@#wa"

Kończąc mój wywód: mój egzemplarz jest prosty, a klapki jak dla mnie leżą tak jak powinny, jestem miło zaskoczony i zadowolony z wyboru, na razie testuje z temperaturą się nie bawię (ale mam zamiar) dojechałem do 45W na fabrycznej grzałce i zamierzam testować dalej co by ustawić sobie najlepszy setap :-)
Ogólna ocena +++ i do tego + za to ze protank się odmienił :D

I jedno pytanie. Jest jakaś szansa na instrukcje obsługi w PL bo na razie nie mogę z czaić o co chodzi z grzałkami Ni SS itd (nie wiem która jest która :P) - sory zielony jestem jeszcze)

edit
jest jeden minus jak dla mnie
baaardzo ciężko chodzi blokada, czy posiadacze mogą to potwierdzić czy to tylko u mnie tak jest
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1582448
tak, blokada chodzi ciężko ale to jak dla mnie jest okej. Zapewne wyrobi się z czasem, więc margines jest aby nie latał ten dynks w przyszłości.
Jaką masz wersję - kolor?
Awatar użytkownika
By suvv
#1582450
Zauważyłem również, że box lubi lekko przekłamywać rezystancję w trakcie blokowania... np. miernik pokazuje 0,29, sx mini 0,3 a istick 0,33... (ten sam parownik, ta sama grzałka, ta sama temp otoczenia w przerwach ok 20 minutowych) *SMOKEKING*
By venres
#1582684
Nie wiem jak u Was, ale u mnie nie ma ograniczenia do 75w na jednym akumulatorze, pisałem w tej sprawie prosto do eleafa, jakby ktoś był zainteresowany to poniżej cytat:

Hi friend,
It isn't a problem, you can set the device to 100w.
However, single battery cell cannot support this setting for a long time.
The electric quantity will drain very fast.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1582685
No bo fizycznie tego ograniczenia nie było od początku, nawet za bardzo nie da się go zrobić. Jest jedynie zalecenie żeby na jednym akusie nie przekraczać mocy 75W.
Awatar użytkownika
By suvv
#1582970
Banita8 pisze:A czy ktos ogarnal temat uprade ??
Jest czy nie ma ?? Bo ja gdzies nie znalazlem.


A czemu chcesz upgrade robić? źle działa? znalazłeś jakieś bug'i w sofcie? czy co? *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By toska
#1585237
Boczki czy jak to się zowie , do tej wersji też będą do kupienia ?
Oj kusi mnie , kusi :(
By hjrhombre
#1585240
Polana pisze:Ja używam czarnego iStick'a TC 100W z Subtankiem Mini też czarny. Zestaw wygląda obłędnie .

Czyli chyba z wszystkim się ten patyk dobrze komponuje :D

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
By Banita8
#1586653
No to pokaze jak wyglada to cudo ze Smokiem mini

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Noo i kilka uwag po kilku dniach uzytkowania.
Klapki (u mnie rowne) chyba sie wyrobily czy cus, po kilku dniach zauwazylem ze przy zmianie reki podczas wciskania firebuton sie przesuwaja, jest to jednorazowe przy kazdej zmianie reki (jedna klapka ciagnie w gore druga w dol, w drugiej rece na odwrot)
Magnesy - moze byc to przypadlosc tylko u mnie bo u mnie w robocie sa wszechobecne opilki metali, a magnesy to lubia :-P w kazdym badz razie musze czesto czyscic bo zgrzyta podczas przyciskania fb.
Nooo i lakier, pojawiaja sie juz pierwsze przytarcia co prawda na dole na rantach no ale sa :-P
A teraz cos na plus zeby nie bylo ze marudze.
Sa dwie blokady jedna mechaniczna druga 5xclik dzialaja tak samo :-P. Obracanie wyswietlaacza.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.