EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mefist24
#1845240
Dzień dobry, kupiłem jakiś czas temu Istick Pico i gdy przyszła pora, by zmienić atomizer (z Kayfuna V4) okazało się, że trochę się wrobiłem, jako, że battery cap blokuje atomizery powyżej 22 mm średnicy. I tu moje pytanie, jak to można rozwiązać? Trafiłem na informacje o heatsink jako rozwiązaniu problemu, jako przedłużka i wygląda obiecująco, ale nie są zbyt dostępne w Polsce. Jest szansa gdzieś je dostać? Czy pozostaje zamawianie z zagranicy? Inne pomysły zamiast heatsinka też z chętnie przyjmę. Ewentualnie jakieś propozycje do zakupu atomizerów pasujących do Istick Pico.
By BezimiennyII
#1845251
Mój znajomy uparł się żeby wsadzić Merlina Mini do Pico. W jego wypadku wyglądało to tak: kupił heatsink'a, jednak był on niższy niż nakrętka od akumulatora. Kupił drugiego - denerwowało go, że za kazdym razem kiedy chce wyjać akumulator musi odkręcać parownik bo blokował nakrętkę. Wreszcie po wielu bojach dorobił sobie nakrętkę od akumulatora i jest zadowolony.
Tak więc Twój pomysł jest dobry, tylko odpowiednio dobierz długość heatsink'a :)
Awatar użytkownika
By jackas50
#1845263
Stuknij na PW do kolegi mister67,wydaje mi się,że posiadał takowe na zbyciu,może posiada jeszcze jakąś zawieruszoną sztukę.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.