EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Aszher
#1765809
Pomocy!!!

Jestem świeżym vaperem i na początek kupiłem za niedużą kwotę archaicznego już chyba eGo-T. Było fajnie, choć słaba bateria, mała chmura itd.

Ponieważ podobało mi się, kupiłem iStick Pico 75W z Melo Mini III. I zaczął się dramat... *BOJE SIE*

Te same liquidy, które na eGo-T były super tu tak gryzą w gardło, że nie wiem co zrobić. Kombinuję z ustawieniami, ale nie wiem co począć. Nawet 20 W gryzie w gardło

Dzięki za wszelką pomoc i rady w tym względzie!!!
Awatar użytkownika
By kabacina
#1765816
Kolega @pawel_aa ma rację. Na 100% zbyt duża moc liquidu. Skoro na ego było ok, to obstawiam, że używasz albo 18mg albo 12mg. Spróbuj może jakiejś 9 albo 6 - powinno być okay

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By Aszher
#1765819
Wcześniej wcale nie paliłem, ale robiłem coś, co się nazywa dipping 8) *GOOGLE* , czyli żucie tytoniu :zakrecony Ale ludzie mówią, że to gorsze od palenia...

Liquid, albo po angielsku juice ma 6 a drugi 3, czyli mało.

Wymieniłem grzałkę na 0.5 Ohm i zszedłem poniżej 15W, ale i tak nie jest idealnie. Do bani zwłaszcza jak grzałka zaczyna skwierczeć.

Jakieś pomysły? Może ustawienia do bani? A może samo urządzenie jest do bani???
By Aszher
#1765830
Nasączyłem grzałkę (tę drugą). Ale dalej skwierczy jak skwierczało na pierwszej.

Czy to może być wina urządzenia???

P.S. Jak zapytałem o liquid w sklepie, to wiedzieli o co chodzi, ale sztucznie to zabrzmiało. Wszyscy mówią juice
By Aszher
#1765832
Sprawdziłem raz jeszcze. Przy 50W skwierczy jak ognisko i tak wali mocą, że się nie da wytrzymać.

Aha, płyn znika w zastraszającym tempie.

Jaka jest wasza diagnoza?
By CodeineDreams
#1765836
To zależy co rozumiemy przez skwierczenie, bo przecież prawidłowo pracująca, nasączona grzałka rownież skwierczy. Dlatego cieżko na odległość coś poradzić. Kup sobie jakąś zerówkę i zobacz czy będzie gryzło , jeśli nie , to znaczy ze nikotyny za dużo . Jeśli tak, to albo przypala grzałkę , albo jakaś nietolerancja np. glokolu i na płynach z większa ilością VG może ustąpić .
Jak już winić urządzenie , to raczej atomizer lub grzałkę . Najlepiej kręcić swoje i wiesz co masz.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 09:55 przez CodeineDreams, łącznie zmieniany 1 raz.
By Aszher
#1765837
Tu wszyscy mówią juice, bo mieszkam w USA.

Napiszcie mi, co to może być. Czy ten Melo III jest popsuty czy całe urządzenie.

Nie wiem, czy wnosić o zwrot za cały sprzęt, czy o obniżenie ceny na nowy atomizer. :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1765844
Aszher pisze:pawel_aa, dzięki za radę! Choć jest średnio odkrywcza...

Może ktoś coś doradzić? Z Gory dzięki!

Po angielsku "thank you from the mountain".

Naucz się tego używać, dopasuj moc urządzenia do grzałki i mocy liquidu.
Naucz się odróżniać bobra od drapania nikotyny.
Działania po omacku prowadzą do niknąd.

Albo idź do sklepu i opowiedz sprzedawcy swoją historię.
Będzie mieć niezły ubaw.
Awatar użytkownika
By miniek1
#1765845
Aszher pisze:pawel_aa, dzięki za radę! Choć jest średnio odkrywcza...

Może ktoś coś doradzić? Z Gory dzięki!


Zamontuj grzałkę aspire triton 1.8 ohm, używaj na trybie "wattage" 12W, i będziesz wniebowzięty...
By Aszher
#1765855
pawel_aa pisze:
Aszher pisze:pawel_aa, dzięki za radę! Choć jest średnio odkrywcza...

Może ktoś coś doradzić? Z Gory dzięki!

Po angielsku "thank you from the mountain".

Naucz się tego używać, dopasuj moc urządzenia do grzałki i mocy liquidu.
Naucz się odróżniać bobra od drapania nikotyny.
Działania po omacku prowadzą do niknąd.

Albo idź do sklepu i opowiedz sprzedawcy swoją historię.
Będzie mieć niezły ubaw.


Napisałem, jak się mówi na liquidy w Stanach i już niektórzy...
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 10:53 przez Aszher, łącznie zmieniany 1 raz.
By Aszher
#1765857
pawel_aa pisze:
Aszher pisze:pawel_aa, dzięki za radę! Choć jest średnio odkrywcza...

Może ktoś coś doradzić? Z Gory dzięki!

Po angielsku "thank you from the mountain".

Naucz się tego używać, dopasuj moc urządzenia do grzałki i mocy liquidu.
Naucz się odróżniać bobra od drapania nikotyny.
Działania po omacku prowadzą do niknąd.

Albo idź do sklepu i opowiedz sprzedawcy swoją historię.
Będzie mieć niezły ubaw.


Napisałem, jak się mówi na liquidy w Stanach i już niektórzy mają pole do popisu...
Awatar użytkownika
By kabacina
#1765862
Może dlatego, że w ogóle nie nadmieniles na ppczatku, że mieszkasz w USA? Nie wiedząc o tym fakcie, dość śmiesznie można rozumieć Twoje wypowiedzi. Sam się śmieje czytając te posty :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By Wolas
#1765881
Spróbuj słabszy "juice" zalać. Ja po przesiadce z ego (używałem grzałek 1 ohm) na moda z Cleito ( grzałka 0.4 ohm) musiałem zejść z mocą z 6 mg do około 2 mg.
By Aszher
#1765933
Wolas pisze:Spróbuj słabszy "juice" zalać. Ja po przesiadce z ego (używałem grzałek 1 ohm) na moda z Cleito ( grzałka 0.4 ohm) musiałem zejść z mocą z 6 mg do około 2 mg.


Dobra, może i faktycznie powinienem napisać, że mieszkam w Stanach. Mieszkam w Stanach

A co do mocy, to na eGo-T 6mg było trochę słabe. Mam też 3mg, ale na Pico nie da się ani jednego ani drugiego zastosować. Pali w gardło, a najbardziej jak grzałka zaczyna skwierczeć, to lecą takie drobiny płynu, nie chcę powiedzieć, że krople, ale mgiełka to na pewno to nie jest. Zatem nie moc jest tu problemem

Pytanie, czy tylko atomizer jest popsuty, czy mod też.

A jeśli tylko atomizer, to co polecacie na wymianę. Chodzi mi o coś niedrogiego.

Dzięki za rady!
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1765938
miron52 pisze:Poczytaj najpierw topic105777.html. W wątku masz opisane jakie grzałki dla świeżaka (1,8om). I nie chodź więcej do tego sklepu gdzie mówią juice.


miniek1 pisze:Zamontuj grzałkę aspire triton 1.8 ohm, używaj na trybie "wattage" 12W, i będziesz wniebowzięty...
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.