EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By NEViDek
#1789563
Cześć moi drodzy, chciałbym zadać wam parę pytań mianowicie, czy ten firmware coś doda do mojego pico? wgrałem 1.03 ze stronki eleaf'a czy po wgraniu tego oprogramowania zmieni mi się interfejs, jakieś nowe możliwości?


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Donayo
#1789566
Bardzo dużo się zmienia jeśli chodzi o możliwość ustawień. No i możesz sobie ustawić wszystko na komputerze, a następnie przesłać ustawienia do zasilania. Ponadto zmienia się wygląd, możesz sobie wybrać jakie informacje chcesz mieć na ekranie. Oficjalny firmware się chowa przy Arcticfox :D


Tapata z SE :)
By NEViDek
#1789569
Donayo pisze:Bardzo dużo się zmienia jeśli chodzi o możliwość ustawień. No i możesz sobie ustawić wszystko na komputerze, a następnie przesłać ustawienia do zasilania. Ponadto zmienia się wygląd, możesz sobie wybrać jakie informacje chcesz mieć na ekranie. Oficjalny firmware się chowa przy Arcticfox :D


Tapata z SE :)

jeszcze pytanko, jak to wgrać poprzez oficjalną aplikację?
jest jakiś spis funkcji które daje nam ten firmware?
Awatar użytkownika
By Pesio
#1789590
Podepnę się pod temat, czy do isticka TC 200 może coś dać zmiana softu? Jakieś inne ciekawe możliwości

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1789591
Pesio pisze:Podepnę się pod temat, czy do isticka TC 200 może coś dać zmiana softu? Jakieś inne ciekawe możliwości

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

NEViDek pisze:Boże jak ja mogłem używać oprogramowania od eleafa tutaj mogę sobie ustawić nawet godzine!
Awatar użytkownika
By PucH2
#1789597
Niestety nie ma licznika upadków ani pomiarów przeciążenia. Zostań przy starym oprogramowaniu.
Awatar użytkownika
By LysoL
#1790095
Mnogość ustawień pod siebie. Jak dla mnie w pełni spełnia oczekiwania. Jakiś czas temu kolega z forum go polecił- wgrałem i już pozostał. Mega soft


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1800120
Może i bym się tak szybko nie skusił, gdyby nie ostatni "wyczyn" z kółęczkami ... :roll: a przynajmniej nie tak szybko. Ale zrobiłem i już tak pozostanie. ArcticFox wywala tego miniacza w kosmos :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1800121
Ja tam tylko wgrałem po telefon do tej pijanej laski.
Obrazek
By hellrider
#1880761
Wiem że odgrzewam kotleta, ale nie chce śmiecić. Mam jedno głupie pytanie.
Wrzuciłem sobie ten soft z tematu i mam problem.
Do tej pory parowalem lq na TC SS przy 25W i Temp. 190. Po wrzuceniu softu czuje taka sama Temp na moich Warach dopiero przy około 300 stopniach.
Mam coś skopane? Czy ten soft aż tyle poprawia w tym isticku pico?
By hellrider
#1880772
Tak, jest zmienione. Obecnie mam 300 stopni i czuję jak wcześniej na 195. Około ...
Ale mam wrażenie że teraz jest tak jak ma być, bo czytając że ktoś tam popala na 30W czy 50W zawsze się zastanawiałem jak to jest możliwe. Jak ja dawałem w trybie VW na 30W to mało co ryja mi nie spaliło. A teraz jest naprawdę tak że da się palić. Grzałki mam z ss316L 28 ga . 1.17 oHm...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.