EPF
By skaecik
Chyba nawet we wcześniejszej już był,, na pewno jest w tej co @Goldi pisze.

Tapa
By Jeffrey
Witam wszystkich od jakiś dwóch miesięcy wapuję na zestawie Pico+Melo 3 mini ale już męczą mnie gotowe grzałki.
Zamówiłem bazę Eleaf ECR i tu moje pytanie, czy do tego parownika jest sens kupować drut oporowy SS316L (26GA) ?czy też może zwykły Kanthal D 0.4mm i Muji.
Awatar użytkownika
By bulit73
Jeffrey pisze:Zamówiłem bazę Eleaf ECR i tu moje pytanie, czy do tego parownika jest sens kupować drut oporowy SS316L (26GA) ?czy też może zwykły Kanthal D 0.4mm i Muji.

Możesz kupić SS ale lepiej kup zwykły Kanthal D lub A1 o średnicy 0.3 lub 0,4mm. Na początek Ci wystarczy.
Awatar użytkownika
By macieq03
Różowe Pico w Najlepszym sklepie, w niezłej cenie.
Więcej nie mogę napisać z wiadomych względów.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Aleksjej
Witam. Pewnie juz bylo , ale niechce mi sie wertowac wszystkich stron. Czy Merlin mini wkreci sie do tego moda ?. :) Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
By damian93r
Cześć wszystkim,
Od wczoraj jestem posiadaczem iStick Pico i mam pytanie
Wcześniej używałem najwyklejszego papierosa, baterie mialem na gwincie i wkrecalo sie ja w specjalną ładowarkę (napewno wiecie o co chodzi) Czy baterie do iSticka po naładowaniu (świeci sie zielona lampka) trzeba odłączyć czy mozna zostawić w ladowarce?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By PucH2
Mimo wszelakich zabezpieczeń nie zaleca się akumulatorka zostawiać w ładowarce. Poza tym nie wszystkie ładowarki mają takie zabezpieczenia.
Awatar użytkownika
By fikaf
fikaf pisze:Pico wczoraj i dziś, czyli piękny i bestia :D

Obrazek

Pół roku :D

Obrazek
By pestekk
Zanabyłem tego moda i do tego Smoke tfv8 baby. Podpowiedzcie jaką grzalkę mogę do tego dokupić żeby samemu wymieniać w niej wate i drucik grzewczy? Patrzalem oryginalne rozwiązanie ale chyba tylko dostępne w ChRL. Nie wiem niestety która wersja jest dla mnie bo na tego co czytałem występowały dwie wersje tego tanka eu i reszta świata. Jeśli ktoś się orientuje to proszę o nakreślenie tematu. Jestem początkujący.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
By Vendetta1984
hej.
mam problem z moim pico. uzywam atomizera melo III mini. zamowilem ostatnio grzalki od elafa 30-80W 0,3 ohm i zadna z nich nie dziala - po wkreceniu kazdej z 6 szt wyskakuje komunikat "No Atomizer".
Mam stary grzaly - te same - i na nich wszystko smiga.
Ktoś coś wie OCB?
By zawadu
Witam
Zakupiłem sobie w styczniu pico melo i śmigam na grzałkach 1,8 Ohm (głównie dzięki waszym podpowiedziom)
Od jakiegoś miesiąca mam problem następujący. Już przy połowie lub więcej baterii zaczyna mi wyskakiwać 'weak battery' a nawet 'low battery' wtedy na wyświetlaczu pokazuje pusta baterie i za 2 sekundy stan faktyczny czyli połowę lub nawet 70%. Od paru dni już się robi masakra. Bo cały czas mi zaczyna odcinać zasilanie .
Czy problem leży w baterii i należy się jej wymiana czy w elektronice. Bateria wydajność miała do tej pory całkiem dobrą czyli dzień wytrzymywała (jakieś 6-7 ml liquidu) na 11 W mocy. Próbowałem czyścić piny i dokręcać bez powodzenia
Awatar użytkownika
By bulit73
zawadu pisze:Czy problem leży w baterii i należy się jej wymiana czy w elektronice.

A jakie masz aku i od kiedy? Czy kupowałeś nowe?
By zawadu
Było nowe. LG hg2
Wlasnie zauważyłem jeszcze jeden problem. Ekran zgasł podczas ładowania więc myślę bateria naładowana. Odłączam zaciągam się i że 100 % baterii robi pokazuje już tylko 60
Awatar użytkownika
By kangaroo
zawadu pisze: Ekran zgasł podczas ładowania więc myślę bateria naładowana.

Ładujesz przez usb? No to masz odpowiedź
Awatar użytkownika
By bulit73
Spróbuj jeszcze raz wgrać softa: http://www.eleafworld.com/softwares-for-istick-pico/
Jednakże tak jak napisał @kangaroo, to raczej jest po aku. Do ładowania uzywaj ładowarki zewnetrznej a nie usb.
Awatar użytkownika
By Barton82
Witam czy warto brać smoka tfv4 micro pod pico bo miał być ammit rta ale nie idzie u nas dostać a 25 za szeroki a do tego czas zmienić sprzęt bo do tej pory tylko parowniczki typu vivi mini, vivi nova. Ewentualnie co byście polecili? Pozdrawiam
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76

Cześć, Mam prośbę do kogoś znającego temat. Mianow[…]

Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Zakup moda o małych gabarytach

Witam, Planuję zakup nowego e-papierosa. Na chwi[…]