EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Zameko213
#1439072
Cześć,
Dwa miesiące temu kupiłem isticka 50w i w nocy obudził mnie dźwięk palenia grzałki, wstaje i patrze istick+doge v4 same się palą.
Nigdy nie miałem takiego problemu od dzisiaj, przy doge v4 istick pali ile się da dopóki nie odkręcę grzały/lub całości, nie da się wyłączyć isticka kiedy sam się pali,
przy subtanku jak następuję "samozapłon" wystarczy że klikne i przestaje, jeżeli ktoś wie jak to naprawić proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1439075
Ale że płomienie? Tak samoistnie? To się raczej nie zdarza. Zgłoś się do egzorcysty.

A tak serio: Reklamacja.
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1439079
@Zameko213 Nic z nim nie zrobisz już, jedyne co możesz zrobić dla nas to uzupełnij profil
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1439080
No i udać się do egzorcysty, jak już nadmieniłem. Albo wikarego choć zawołaj. Ewentualnie idź na tą łatwiznę i odeślij go na gwarancje.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1439226
AVATARKUBA pisze:Co do twojego wieku to mi się film przypomniał :lol: (tytuł już nie)


P.S Dzięki :)

Ten film to "Supersamiec", a na zdjęciu Christopher Mintz-Plasse

Tapatalk
By purge
#1439833
Też miałem ten problem z istickiem 50 wat, po około 2/3 miesiącach użytkowania, obecnie ten problem się nie powtarza, ale łączę go z liquidem który wlał mi się pod przycisk. Zatem proponuję go osuszyć (najlepiej rozkręcić). Gwarancja tego nie obejmie, bo jest to błąd użytkownika, jednakże sklep może nie stwierdzić obecności liquidu pod przyciskiem i po prostu go wymienić ;).
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1439857
Problem autofire jest powszechnie znany. Podobno dotyczył on pierwszych serii boxa. W temacie o iSticku jest to opisane i następnym razem proponuje tam najpierw zajrzeć/napisać.

Wyklepane na Note 3
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.