EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Aris1977
#1384447
Witam Wszystkich!

Może już było nie wiem ... Jakby co, proszę o usunięcie.

Wymyśliłem sobie taki niepozorny triczek, na ochronę elementów (błyszczących) :)
Zauważyłem na YT, że wystarczy wkręcić altomizer i po czasie rysuje się górna część iStick'a jak i dolna, od stawiania na różniastych powierzchniach :?

Wpadłem na pomysł przycięcia folii, zabezpieczającej ekrany naszych telefonów :)
Po tym tricku, nie ma problemu (przynajmniej na dłuższy czas) z zarysowaniem owych powierzchni :)
Mozna stawiać, przykręcać różniaste atomki i nie bać sie o zarysowanie :)

Mam nadzieję, że się komuś spodoba mój skromny pomysł i da mi plusika :)

Pozdrwaiam










Awatar użytkownika
By snoopher
#1384545
Dla mnie już za późno, parownik już mi trochę porysował od wkręcania.
Dołem się nie martwię, bo mam silikon na nim, ale pomysł dobry.
Awatar użytkownika
By slavo22
#1384620
Przypomina mi to pakowanie pilotów do tv w worki foliowe w latach '80 ;) Ja tam to olewam, jak się porysuje to trudno, mój zna30 ściorany już jest równo ale nie będę go pakować w nylon bojtel bo to takie.... dziwne :D

Wypalcowane
Awatar użytkownika
By jch-root
#1384630
Nie ma bata, używane zasilanie bądź parownik, musi mieć jakąś ryseczkę - taka natura permanentnie eksploatowanych dóbr materialnych :cygaro:

P.S. Ślady użytkowania nadają sprzętom charakteru i zapisują naszą historię ;)
Awatar użytkownika
By Mutango
#1384634
To jest sprzęt użytkowy, więc z rysami trzeba się zaprzyjaźnić. Kiedy pojawia się pierwsza albo druga rysa, to serce boli. Ale kiedy rys jest już 50 albo 100, to sprzęt nabiera charakteru i indywidualności. Nikt nie ma takiego sprzętu jak ja, bo nikt nie ma takich samych rys jak ja. Niektóre, najważniejsze rysy można nawet pokochać. Można im nadać nazwy albo imiona :D bo wiążą się ze wspomnieniami, bo przypominają o ciekawych wydarzeniach. Można się spotkać z przyjaciółmi i z dumą prezentować rysy. O popatrz, ta rysa to z imienin u Ziutka w zeszłym roku, a ta to z sylwestra... jakaż to była impreza :lol:
Awatar użytkownika
By jch-root
#1384645
@Mutango - i tak się rodzi - szlachetna niepowtarzalność (niczym pleśń na serze pleśniowym) :cygaro: :piwo
Awatar użytkownika
By snoopher
#1384701
Tak Was czytam i muszę stwierdzić, że coś w tym jest, a byłem akurat u kumpla kilka tygodni temu ze świeżo kupionym boxem i tankiem.
Jak wiadomo, jak się Nautilusa za mocno dokręci to potem ciężko odkręcić ( kombinerki / gumowe rękawiczki pomagają ).
Moja pierwsza poważniejsza rysa została przeze mnie zrobiona świeżo po zakupie i niewiedzy o zbyt mocnym skręceniu parownika, o tak aby mieć pewność, że pin się styka :)

Eh, łezka w oku.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1384707
slavo22 pisze:Przypomina mi to pakowanie pilotów do tv w worki foliowe w latach '80 ;)

Kiedyś to była zwykła folia, teraz są profesjonalne pokrowce na piloty:

http://www.ebay.com/itm/5X-Heat-Shrink- ... 53ff5cec11
http://www.ebay.com/itm/New-Hot-Bowknot ... 27fbd1cfe5
http://www.ebay.com/itm/1-pcs-DustProof ... 2a4f279007

:D :D :D
Awatar użytkownika
By mokwas
#1384714
slavo22 pisze:Przypomina mi to pakowanie pilotów do tv w worki foliowe w latach '80 ;) ...

A ja miałem kumpla, co w latach 80 były u niego dwa telewizory. Czarno-biały do oglądania wszystkiego i kolorowy do westernów w sobotni wieczór... i folia na dywanie :lol:
Awatar użytkownika
By Aris1977
#1384734
Haha :) Macie chłopaki racje!

Moze jestem zbyt pedantyczny, ale taka moja natura.
Lubię dbać o sprzecik i kochać jak własne dziecko!
Nie kompletuje rowniez sprzetu i kiedyś w momencie sprzedaży kupujący jest szczęśliwy, jak ja dzisiaj - kiedy go odebrałem :)

Ciekaw jestem, gdy któryś z Was spojrzy teraz na swojego smartfona, czy aby nie ma tam przypadkiem folii na ekranie ? :wink:



Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Awatar użytkownika
By jch-root
#1384753
@Aris1977 - folię na ekranie mam, dzieci jednak w ową folię nie owijałem, nawet jak na to zasłużyły :P
Awatar użytkownika
By Aris1977
#1384761
jch-root - hehe :)

ale cicho.. właśnie znalazłem moje stare "depeszowskie" skórkowe spodnie - chyba se uszyje zaraz pokrowiec ! :lol:
Awatar użytkownika
By slavo22
#1384796
Kupuję telefony z gorilla glass właśnie po to żeby folii nie naklejać. Case mam jedynie po to żeby pogubić telefon, kupiłem trochę za cienki jak na moje łapy. Ogólnie o sprzęt dbam, jednak nie przejmuję się rysami. Aczkolwiek kupujący boxa używanego który był w folii na pewno to doceni ;)

Wypalcowane
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.