EPF
Awatar użytkownika
By pol
#1655763
iPV Pure Janus Tank












iPV Pure JANUS
Specyfikacja:
- pojemność: 2ml
- średnica: 22mm
- materiał: Stainless Steel, Pyrex Glass Tank
- SX Pure Technology
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 02:34 przez pol, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1655765
A co to za ciekawostek , ze grzałki nie widać ? Ino watę :0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1655766
Bo to ich nowa grzałka SX Pure

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By mariusz777
#1664884
Witam ,jestem tu swiezak,i mam pytanie co do IPV Pure x2,zakupiłem go nie dawno i jest mały problem z nim ,już na trzech rodzajach waty go próbowałem i jest lipa,jak za mało to cieknie jak za dużo to przepala,jak mu dam dostęp powietrza z góry T smak i chmurka jest ale to na moment,jak go rozgryźć żeby było ok.coś ktoś podpowie

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1664901
Od dawna chodziła mi po głowie grzałka w kształcie "U" gdzie nie trzeba będzie przewlekać knota tylko wystarczy go założyć od góry.
No i mam :-)
Pojemność tanka 2ml to jednak pomyłka.

@mariusz777 - dopasuj moc, czyli najpewniej ją zmniejsz. Cały pic polega na dopasowaniu mocy do wydajności transportu.
By mariusz777
#1665051
Na W.i J.zaczynałem od 10 wzwysz,na mniejszej mocy i tak po pewnym czasie zaczyna przepalac,z tego co zauważyłem wiadomo że przy mniejszej ilości waty zaczyna przeciekać i to odrazu,a przy większej robi się w baniaku podcisnienie i nie podaje liqlidu,kiedy odkrece górny cap to pokazują się bobelki powietrza i wtedy na moment jest ok.

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1665057
O której wersji piszesz? O dużym SX Pure X2 czy o Janus SX?

Używasz waty? Której? Muji?

W którym kierunku tniesz płatki Muji?

Na jaki zasilaniu używasz parownika z SX Pure Technology?






pawel_aa pisze:...
Pojemność tanka 2ml to jednak pomyłka.
...

Pojemność zgodna z DT. :wink:
By mariusz777
#1665069
IPV Pure X2[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160605/7e5992ab44576ae29f76201e1e78d227.jpg[/img]

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1665071
Poprawiłem Twój link



Masz iPV Pure X2. To czemu piszesz w wątku o Janus Pure?

Nie odpowiedziałeś na pytania o wacie.

W wątku o iPV Pure SX napisałeś, że Janus Pure ma niewymienną grzałkę
mariusz777 pisze:Z tego co wiem to x2n,i Janus mają stałe grzałki ,koniec grzałki koniec atomizera i do kosza całość 25€ też,....



Czasem lepiej wiedzieć o czym się pisze
By mariusz777
#1665076
A wata ta co do atomizera dolonczona była,cotton becon v2,muji japan,fiber freaks

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1665081
Możesz odpowiedzieć w którym kierunku tniesz np płatki Muji?
By mariusz777
#1665086
Sorki,że tu piszę ale nigdzie nie znalazłem do IPV Pure x2 pomocy a janus czy x2n to prawie to samo,a wate tnę jak przy każdej grzałce wzdłuż włosa

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1665089
mariusz777 pisze:Sorki,że tu piszę ale nigdzie nie znalazłem do IPV Pure x2 pomocy a janus czy x2n to prawie to samo,a wate tnę jak przy każdej grzałce wzdłuż włosa

Nie ma wątku o iPV Pure X2?
To czemu tam są Twoje posty?
post1664903.html#p1664903

iPV Pure X2, iPV Pure X2N i iPV Pure Janus mają grzałki w technologi "SX Pure Technology".

Czasem iPV Pure X2N i iPV Pure Janus są mylone ze sobą w internecie. Bardzo podobne, ale jednak różne konstrukcje atomizera.
By mariusz777
#1665090
No niewiem,jak z janusem teraz widzę ale co do x2n,to według opini ludzi z FT przeczytałem że grzałka jest stała z bazą,jesli się mylę to mnie popraw tak jak z janusem,a jeszcze gdzie kupisz grzałki do janusa,jak ja do Pure x2 ostatnie sztuki kupiłem,dodam że nie jestem z pl.I cena za sztukę 35-40zł.mnie nie urządza bo dokładam drugie tyle i mam komplet 5szt.

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1665099
1. Nie wiem kto miał już w rękach iPV Pure X2N. Ja jeszcze nie miałem tej wersji parownika.
Wpisy w internecie są różne i często nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.
Np jeden ze sklepów internetowych podał w opisie:
One replacement coil head for iPV Pure X2 and iPV Pure X2N tank.

I to może być prawda. Ze zdjęć wynika, że w wersji iPV Pure X2N nie używa się górnego pierścienia z gwintem w grzałce. W ten gwint w grzałce wkręca się tulejkę z górnego capa.


2. Do iPV Pure Janus na razie nie ma w sprzedaży osobnych grzałek. Mają pojawić się w najbliższych dniach. Z informacji od chińskich hurtowników iPV wynika, że na razie atomizer iPV Pure Janus sprzedawany jest wyłącznie w zestawach z iPV D3s.

3. Z opisów SX Pure Technology element grzewczy przewidziany jest na pracę przez co najmniej 3 miesiące przy wymianie samego nośnika e-liquidu (np Muji).

4. Element grzewczy do iPV Pure X2 jest dostępny granicach 6-7 USD za sztukę. Co przy założeniu, że grzałki np KangerTech służą góra do 3 tygodni, a kosztują 3-4 USD....
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1665114

Podoba się :wink: , mały, zgrabny i powabny...
Pojemność Januszka jest do przeżycia, martwi mnie ustnik.
Na marginesie :
D3s - nie posiada obsługi SS?
Ipv ostatnio zamiesza na rynku, już miałem brać a tu piękny ipv 6x się szykuje...
By konradzi
#1674014
Nabyłem to cudeńko z nadzieją na proste, smaczne i długie wapczenie...ale jak zwykle nie idzie jak po maśle. Przy 4. próbie jest odpowiednia już ilość muji i nie cieknie, ale smaku nie ma w ogóle, takie stłumione nie wiadomo co. W porównaniu z kajtkiem klapa. Być może źle dobieram parametry, jako że nie miałem wcześniej do czynienia z kontrolą temp (20-40J; 160-220st C). Pomożecie koledzy zielonemu?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.