EPF
Awatar użytkownika
By stachu4
#1117066
Zapowiada się kolejny zacny box ciekawe jak będzie się sprawował i oczywiście jaka cena na PLN wyjdzie
Awatar użytkownika
By kurok
#1125933
Jak rynek nasyci się to zrobią na dwa ogniwa. Przy tych gabarytach trudno by było zrobić odwrotnie, szczególnie, że są już alternatywne rurki.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1143464
Witam.
Ma ktoś tego boxa? Jeżeli tak to proszę o opinię na temat jakości wykonania i użytkowania.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By cinto
#1143490
Ja posiadam to cudo.
Jakość wykonania na najwyższym poziomie- kawałek solidnego metalu. Kabelki porządne i ładnie pochowane.
Z walorów użytkowych jestem bardzo zadowolony:chip daje równiutko zadaną moc. W łapce leży świetnie. Jedyne musiałem wyłączyć sensor dotykowy ale nie ze względu na działanie bo śmiga pięknie a ze względu na to że cały czas go przypadkowo dotykałem.
Awatar użytkownika
By kszyhok
#1143866
Jaaasne! Jak już prawie uzbieram na jakieś ustrojstwo to zaraz czymś nowym nęcą, chyba trzeba szybciej zbierać :(
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1143947
Jeszcze jedno pytanie , gdzie w Europie oprócz UK można go kupić ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By pol
#1145882
IPV3 100 Watt Box Mod







This new version will hold two 18650 batteries and be chargeable and upgradeable via a USB port on the bottom of the unit. They also say it will be capable of firing an atomizer as low as 0.1 ohms. Not only that, but you’ll be able to plug this sucker into your computer, and upgrade the firmware, making it capable of firing 120-150 watts. (as well as something about changing the letters on the screen?)

Of course, it doesn’t seem as though it is quite ready for primetime yet, as they are basically showing off the chip housed inside the IPV2 body, with only one battery. They say the final box will be a little thicker than the IPV2. This to me is a welcome change, as I felt like it was just a little thin. I would also gladly sacrifice a little bit of form factor to squeeze an extra battery in there. It will still come with screws, instead of magnets (like everyone wanted) for the back cover, but they said the screws will be upgraded, and better than the ones on the IPV2.

The IPV3 will be available in Black and Silver, just like its predecessor, and is expected to go on sale August 30th.








PLEASE USE A 30A BATTERY FOR THIS DEVICE*

Specifications:

7-100 Watts
7.4V with dual 18650's
0.1 ohm - 3.0 ohm
100 watt uses the Yihieicgar SX330 V3 Chip
100 watt mod will be able to upgrade to 120 watt in the future.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1160855
wersja 50 watt u mnie :) wykonanie jak za 94 dolary z wliczoną w to przesyłką jest bajeczne 50 watt na dual pararell coilu to bajka ,a aktualnie siedzi na nim nautilus i nie dość że ładnie wygląda to super leży w dłoni :) wielki plus za to że to zasilanie ma ten zapas mocy który może nie każdemu potrzebny ale kiedyś może sie przydać :)
By Repcak
#1213189
Pytanie do posiadaczy wersji 50W, na ile starcza Wam 1 aq? Bo mam zamiar kupić, tylko nie wiem czy się opłaca.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1215114
A to zależy na ilu watach?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.