EPF
Awatar użytkownika
By _Monter_
#448996
Zabawiłem się i powstał taki box. Przyświecała mi idea raczej zabawy aniżeli względów użytkowych bo mam co wapować i również chciałem pokazać, że otwarty box nie musi wyglądać jak plątanina przewodów za komputerem lub telewizorem.
Dwa dni temu przeczytałem w którymś temacie, że KIS bez obudowy wygląda brzydko...ależ skąd, jest bardzo łądny.
Wszystkie powierzchnie cięte zostały wypolerowane. Powstaną jeszcze dwie wersje, jedna ze ściętym kantem i gdzieś w przyszłości zrobię invisible tubę :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By gregbard
#449001
akumulatory akumulatorami, ale śrubek z obudowy można próbować się pozbyć
Ogólnie bardzo fajny pomysł, jeszcze tylko dioda w środek... :D :wink: i sprzęt na wieczorne wyjścia do pubów jak znalazł.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449002
Śrubki były zamierzone. Nie chciałem kleić. Dioda niepotrzebna bo sam wyświetlacz wystarczająco daje.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449004
O tym nie pomyślałem...to może fluxa wrzucę do środka :wink: ale na oczy mnie nie namawiajcie :-P :lol:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449015
Dzięki.
Chodzi Ci o sprężyny pod płytka czy to, że obie wycięte są w kształt oznaczeń biegunów?

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2012, 10:26 przez _Monter_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449018
Tak, plexi 4mm. Był mały problem bo najmniejsze wkręty to 2 a z 5mm plexi nie chciałem robić bo już grubo to wyglądało ale udało się pogodzić wkręty z plexi.
Awatar użytkownika
By omario
#449019
a włącznik/wyłącznik (microstyk) wytrzyma.
Ładnie się prezentuje :)
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449021
Wytrzyma bo jest to przerobione pod włączanie elektroniczne...jasne, że by się zadymił gdyby miał przewodzić cały prąd z batek.
Awatar użytkownika
By omario
#449022
_Monter_ pisze:Wytrzyma bo jest to przerobione pod włączanie elektroniczne...jasne, że by się zadymił gdyby miał przewodzić cały prąd z batek.

fakt, nie zauważyłem na foto :)
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449032
angusmk pisze:Bardzo fajny box. Jako następny etap proponuję coś w tym stylu:

http://runawaybrainz.blogspot.co.uk/2012/04/audio-crystal-cmoy-freeform-headphone.html

:)

Fajna robota. Tyle, że wtedy to jest jednorazówka.
Awatar użytkownika
By Stress
#449035
_Monter_ pisze:Zabawiłem się i powstał taki box. [ciach] Powstaną jeszcze dwie wersje, jedna ze ściętym kantem i gdzieś w przyszłości zrobię invisible tubę :mrgreen:


Chyba VISIBLE, hehehe... i to bardzo :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#449138
Podobny pomysł już dawno chodził mi po głowie. Dotyczył rurki. Cieszę się że to Monter zrealizował i zrealizuje. Co do do przerzucenia wnętrza akumulatora do przezroczystej obudowy to jest to do zrealizowania. I o dziwo bardzo proste do zrealizowania. Tyle ze wnętrze aku nie jest przezroczyste i wyglądem przypomina kondensator. Za to idzie oszczędzić dość sporo miejsca w body.
Awatar użytkownika
By krakry1
#449142
Bardzo ładny boxik ... przynajmnej nie musiałeś wycinać otworu pod voltomierz. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449148
Listy mnie nie zmotywują ;-)
Kraky1...nakryłeś mnie. Zrobiłem przezroczysty bo nie chciało mi sie wycinać.
Awatar użytkownika
By Arturro982
#449209
_Monter_ pisze:
angusmk pisze:Bardzo fajny box. Jako następny etap proponuję coś w tym stylu:

http://runawaybrainz.blogspot.co.uk/2012/04/audio-crystal-cmoy-freeform-headphone.html

:)

Fajna robota. Tyle, że wtedy to jest jednorazówka.

Niekoniecznie. Montujesz jakiekolwiek gniazdo ładowania w obudowie i sprawa załatwiona. Żywotność wtedy by wynosiła tyle co liczba cykli ładowania akumulatorów. A co do Kisa na zewnątrz. Podejrzewam, że chodzi o moją wypowiedź. Wtedy pisałem o module na zewnątrz urządzenia, a nie wyjętym z plastikowej obudowy. Sam miałem zamiar go w swoim projekcie uwidocznić, więc wcale tego nie neguję.
A Twój pomysł, na duży plus.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2012, 23:31 przez Arturro982, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By psqdny
#449222
Wydaje się trochę nieporęczne w paleniu, ale samo podejście do tematu podoba mi się.
Naprawdę się napracowałeś, bo widać po estetyce wykonania. Diabeł tkwi w szczegółach.
Warto było. .)

Wzmacniacz słuchawkowy też wymiata. Wygląda ekstra.
Awatar użytkownika
By Maya
#449249
bobone pisze:nalej wody i wpuść rybke

:)
Gdyb box był szczelny, można nalać oleju mineralnego, wpuścić "rybki" i będzie śmigać :D
Awatar użytkownika
By _Monter_
#449517
col. gaunt pisze:This is a beautiful box will you be making more for sale?

Sorry but no, it's just hand made only for me ;-)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.