EPF
Awatar użytkownika
By slawol8
#1077157
Kolejny artykuł dementujący ostatnie wyssane z palca doniesienia o szkodliwości ep. :)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1077167
Ja osobiście dałem się nabrać na ten artykuł i publicznie walę głow w mur. Obramowany tekst na dole artykułu to zwykła reklama, której nie powinno moim zdaniem być przy tak dobrym artykule. Nie będę nazywał rzeczy po imieniu, ale moim zdaniem to zwykłe $#@@$%#@!!!
Awatar użytkownika
By venom_666
#1077173
Na telefonie ramki nie widzę, ale text o "CONTROLLED BY eSmoking Institute" to już reklama i lobbing by uzyskać wyłączność na certyfikowanie dopuszczenia do obrotu...
Kasa misiu... Kasa...

Patatajkiem z cegłofonu
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1077178
"Aby mieć 100-proc. gwarancję, że kupujemy liquid, którego skład i zawartość wytwarzanego aerozolu zostały przebadane laboratoryjnie przez polską instytucję badawczą, szukaj produktów oznaczonych znaczkiem "CONTROLLED BY eSmoking Institute"...."



Dla tapatalkowców
:palm

tym pisałem własnie misiu :mrgreen: V_3six
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1077197
Nawet jak opłacony przez Chicka, to i tak mało kto zobaczy/zrozumie kryptoreklamę
Grunt że przekaz całokształtu będzie na plus e-fajkom

Jak kogoś ciotka/sąsiad zaatakuje, ze czytał w internecie ze ep to samo zło, to będzie mógł to pokazać, ze też czytał ze ep są cacy :)
Awatar użytkownika
By puzii76
#1077265
A ja uważam że dobrze, przeciwnicy ep piszą bzdury, to jak ktoś czasem użyje ich własnej broni chwaląc ep chyba nic złego się nie stanie...
A czytając Wasze komentarze, nie sądzę, aby ktoś z laików zapamiętał i w ogóle doczytał słowa kryptoreklamy...
Awatar użytkownika
By slawol8
#1077318
Łe ku***:
Aby mieć 100-proc. gwarancję, że kupujemy liquid, którego skład i zawartość wytwarzanego aerozolu zostały przebadane laboratoryjnie przez polską instytucję badawczą, szukaj produktów oznaczonych znaczkiem "CONTROLLED BY eSmoking Institute". eSmoking Institute jako jeden z pierwszych na świecie rozpoczął i prowadzi badania płynów i aerozoli do uzupełniania e-papierosów.
. Tego wczesniej nie doczytalem :/, "Jeden i jedyny słuszny" - masakra, coś mi to przypomina z historii....
Awatar użytkownika
By kotoj
#1077327
Kszywho pisze:Ja osobiście dałem się nabrać na ten artykuł i publicznie walę głow w mur. Obramowany tekst na dole artykułu to zwykła reklama, której nie powinno moim zdaniem być przy tak dobrym artykule. Nie będę nazywał rzeczy po imieniu, ale moim zdaniem to zwykłe $#@@$%#@!!!

Jeśli o mnie chodzi to może tam być nawet reklama wytwórni asfaltu. Ważne, że na plus dla e-papierosów.
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1077344
Kszywho pisze:Ja osobiście dałem się nabrać na ten artykuł i publicznie walę głow w mur. Obramowany tekst na dole artykułu to zwykła reklama, której nie powinno moim zdaniem być przy tak dobrym artykule. Nie będę nazywał rzeczy po imieniu, ale moim zdaniem to zwykłe $#@@$%#@!!!

Oj, żal d..pę ściska, że nie weszło się do spółeczki, co?
Takie artykuły tak!
reklamy e-p (jakiejkolwiek firmy by one nie były) - tak!
Pokażesz dyskutantowi taki artykuł - i tak go nie zrozumie, ba nawet nie przeczyta do końca!
I tak mam to....
Awatar użytkownika
By EBenezum
#1077417
Mam mieszane uczucia.
Z jednej strony - fajnie, ze pojawił się artykuł przedstawiający, na ile to obecnie możliwe, rzetelnie stan wiedzy o e-papierosach. W zalewie artykułów zdecydowanie negatywnych i oskarżycielskich jest to jakieś "światełko w tunelu".
Z drugiej strony - mam lekki niesmak związany z tą reklamą Chic'a ... Ale to bardziej jest związane z ich posunięciami marketingowymi w stylu stworzenia laboratorium i nazwanie go Institute ... No ale skoro nasze prawo zezwala na takie numery ... :|

Uważam, ze e-palacze, per saldo więcej zyskają na tym i podobnych artykułach (nawet z reklamami Chica'a) niż stracą. A myślę, że pojawią się kolejne. Chic zajął już na tyle duży segment rynku e-p, że musi jakoś reagować na artykuły negatywne w stosunku e-p. Jest to w ich interesie.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1077522
Według profesora Ludwickiego, każda ilość nikotyny jest szkodliwa i dlatego żadna z instytucji państwowych nie może atestować tego typu wyrobów.

- Władze państwowe nie mogą zezwalać na sprzedaż czegoś, co jest szkodliwe, ale nie mogą specjalnie zabronić - zaznaczył.

To jest tak smieszne że aż straszne...
A gumy z nikotyną?? a plastry??
A desmoksany i inne takie zawierające zwykła truciznę w minimalnej dawce??
Juz panu profesorowi nie przeszkadzają??
"żenuła" jak mawia kolezanka z pracy...
By Umbertho
#1077547
I komentatorzy:
"po e-papierosach straciłem głos, dopiero jak przestałem je palić po jakimś czasie głos wrócił, nie polecam"
zaniemówił!
By Nep
#1077938
No Panowie, dalej obawiajcie się lobby koncernów tytoniowych czy farmaceutycznych.
Dalej bójcie się regulacji unijnych.

Jeśli ktoś kiedykolwiek wierzył, że wszelkie badania liquidów zamawia się z dobroci serca i troski o wszystkich e-palących to...bardzo mi przykro ;)
By szyroki
#1079991
"Według profesora Ludwickiego, każda ilość nikotyny jest szkodliwa i dlatego żadna z instytucji państwowych nie może atestować tego typu wyrobów. "

Dlaczego niby szkodliwa? Czy inne produkty zawierające nikotynę również powinny zniknąć z rynku? Skoro każda ilość, to żegnajcie bakłażany, pomidory i ziemniaki. Hasło rzucone bez poparcia argmentami, komplenie bezkrytyczny aksjomat. Do tego aż ocieka hipokryzją, o ile szkodliwość samej nikotyny w ilościach wchłanianych przez waperów jest trudna/niemożliwa do udowodnienia, to ja na przykład jestem w stanie spokojnie wykazać szkodliwość alkoholu. Idąc tokiem myślenia wybitnego profesora Ludwickiego powinniśmy wprowadzić prohibicję.
By Smoker
#1080163
Wydaje mi się że wypowiedź prof. Ludwickiego mimo wszystko zasługuje na uwagę; nie można jej włączać do steku innych medialnych głupot i manipulacji.

Nie znalazłem całości wypowiedzi, nie znam kontekstu ale zdaje się prof. Ludwicki wypowiada się przede wszystkim jako pracownik PZH i objaśnia aktualną politykę państwa w zakresie atestacji różnych wyrobów. W dużej mierze nie jest to tylko problem medyczny czy chemiczny, ale także etyczny. W skrócie, nasze państwo mówi: niektórych używek nie zakazujemy ale też nie wydamy glejtu mówiącego że są nieszkodliwe.

Kolejną rzeczą jest czy ta polityka nie powinna ulec rewizji. PZH atestuje np. wyroby przemysłu moto, płyny do naczyń czy proszki do prania, a przecież oczywiste jest że najzdrowiej byłoby mieszkać na pięknej łące, chodzić piechotą i prać gatki w potoku albo w ogóle latać na golasa - tyle że zgadzamy się na kompromis w imię rozwoju cywilizacji. Skoro EP pozwalają porzucić śmierdziele i prawdopodobnie są wielokrotnie mniej szkodliwe, to być może tutaj też powinniśmy taki kompromis zawrzeć.

Ale atestowanym produktem leczniczym również nie bardzo mogą być: http://starychemik.wordpress.com/2011/1 ... jako-leki/

Oczywiście znam się na atestacji jak na mongolskim balecie i mogę się mylić.
Awatar użytkownika
By Chines88
#1080199
Najpierw stwierdzenie faktu, że po przejściu na ep ludzie są zadowoleni z samopoczucia, powrotu zmysłów, lepszego oddychania, potem reklama aby korzystać tylko z badanych lq, potem ataki na lq, które mówią o ich szkodliwościach bo mają związek arsenu. Co się dzieję!
Jestem zdania że jeśli ep ci pomaga to po co masz płacić za zwykłe? Z czasem zmniejszać dawki nikotyny w lq i z czasem odejść całkowicie.
Masz mózg - myśl samodzielnie, nie dawaj sobie wmawiać bredni.
Awatar użytkownika
By pyskaty
#1080218
MarioBernatti pisze:Nawet jak opłacony przez Chicka, to i tak mało kto zobaczy/zrozumie kryptoreklamę
Grunt że przekaz całokształtu będzie na plus e-fajkom

Jak kogoś ciotka/sąsiad zaatakuje, ze czytał w internecie ze ep to samo zło, to będzie mógł to pokazać, ze też czytał ze ep są cacy :)


Dokładnie. Popieram w 100%. A tak na marginesie, dziś jeden koleżka w pracy powiedział mi, że po roku wapowania miał wodę w płucach... Ja mu na to, że cukrzycę mam od cukru w kostkach.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.