EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By matatiti
#1732063
Na dniach postaram się złapać kontakt z prezesem Robertem. Obawiam się, że stan jego zdrowia pogorszył się ostatnimi czasy i wygląda to jak wygląda.
Awatar użytkownika
By pol
#1732064
@matatiti
Czy SUEP jest/było stowarzyszeniem jednoosobowym?

Stowarzyszenie jest zakładane na zebraniu założycielskim przez co najmniej 7 osób, które stają się członkami założycielami stowarzyszenia.


Prezesowi Robertowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1732065
@pol Ostatnio odniosłem wrażenie, że właśnie jednoosobową. Prezes działał dość aktywnie podczas zgłoszeń do Sejmu o wysłuchanie publiczne. Patryk, kiedyś główna siła napędowa SUEPu, obecnie zajął się już swoimi prywatnymi sprawami zawodowymi, a Piotrek wypadł z obiegu i przestał być na bieżąco. Jest jeszcze jeden Robert, ale z jego strony też cisza.
Dam znać jak tylko dowiem się czegokolwiek więcej w temacie.
Awatar użytkownika
By pol
#1732068
STOWARZYSZENIE UŻYTKOWNIKÓW ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW WAPER (KRS: 0000513762, NIP: 5242770365, REGON: 147319331)

http://www.krs-online.com.pl/stowarzysz ... 24290.html

Hulewicz Mariusz - Członek Zarządu
Bełzak Patryk - Członek Zarządu
Wąsik Janusz Marian - Prezes Zarządu
Głowacz Robert Grzegorz - Sekretarz Zarządu
Cieślak Modrzewska Sylwia Urszula - Skarbnik Zarządu
Awatar użytkownika
By Deimond
#1732083
Może czas aby więcej osób stało się członkami stowarzyszenia? Jak dołączyć?
By Polan
#1732092
Trzymam kciuki. Jak będę mógł to wstąpię i pomogę.

Mimo wszystko coś czuję, że będzie jak zawsze :(
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1732095
Polan pisze:
Mimo wszystko coś czuję, że będzie jak zawsze :(

Wyraz jedności już widziałem swego czasu pod sejmem. :(
Awatar użytkownika
By pol
#1732122
kto-z-uzytkownikow-tego-forum-jest-czlonkiem-suep-t80166.html

Statutu SUEP nie mam jak podlinkować.
Statut jest własnością Stowarzyszenia i wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Zarządu jest zabronione.


Stowarzyszenie Użytkowników Elektronicznych Papierosów „WAPER” jest reprezentantem prawie 1 mln konsumentów e-papierosów w Polsce.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1732127
Niestety jeśli SUEP się tutaj trochę nie ogarnie, reprezentacji w INNCO mieć nie będziemy, próbowałem się z nimi (INNCO) kontaktować ponad tydzień temu z propozycją współpracy i pomocy, ale forum jako twór bez osobowości prawnej nawet nie zostało uraczone odpowiedzią.
Awatar użytkownika
By pol
#1732128
Jeżeli SUEP "WAPER" rościć sobie prawo do bycia reprezentantem milionowej rzeszy chmurzących, to co tu jeszcze dodać.
Zapewne stowarzyszenie jest już współczłonkiem INNCO, tylko zapomnieli nam o tym wspomnieć.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1732146
Ponieważ ja wywołałem temat INNCO u mnie na blogu, winien jestem kilku wyjaśnień. W chwili obecnej próbuję zobaczyć, czy jest szansa na reanimację SUEP. Na pewno nie włączyli się w prace INNCO, bo o tym bym wiedział - jestem w stałym kontakcie z panią Judy Gibson, która w tym momencie kieruje tzw. Steering Group, a więc obecnie jestem kimś w rodzaju oficera łącznikowego.
W najbliższych dniach będzie wirtualne spotkanie (czat) na FB ludzi zainteresowanych działaniem, obecny też będzie Patryk Bełzak z zarządu SUEP - on wyjaśni, jak wszystko w tym momencie wygląda. Jeśli się uda rewitalizacja, będzie fajnie. Jeśli nie - mówi się trudno.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania - chętnie odpowiem. Od razu zastrzegam - osobiście nie włączę się w bieżące działania SUEP, bo naprawdę brak mi na to czasu.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.