EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By Tomba
#47967
Właśnie przetestowałem dwa: brandy i wiśnia.
Rozrobiłem liquid camel 28mg od pudelka w proporcjach 1:1 z Ecopure (ecomix) i dodałem aromatów jak wyżej.
Poczekałem ze trzy dni, aż się przegryzą i smakuje mi to całkiem przyzwoicie.

PS. Wiem, że już się pojawiało trochę opinii na temat tych aromatów, ale są porozrzucane po różnych wątkach.
Awatar użytkownika
By dubanek
#47976
Temat o Inaweru już chyba jest :)
Ale tez się dopisze.
Testuję mięte, MARLB i Wisnie.
Mieta i malr są jak najbardziej OK
Ale MARLBORO? Porażka, bleeeee
Awatar użytkownika
By scob
#47979
wspomniany w pierwszym poscie camel 1:1 z czystym PG + 10 kropli od inawery na 10ml roztworu:
    marbolo : pycha. Coś a'la 555 - ale bez tej nutki smażonego nad ogniskiem glana jak w gotowych 555. Ale koło marlboro to nie leżało :)
    mięta: jak wszystkie mięty, miętowa = fuj
    wiśnia: wychodzi jak zimny kompot z czereśni
    cytryna: cytrynowa, fajna
    capuccino: kawka rozpuszczalna z mlekiem i czekoladą - fajna, ale nie do palenia ciągle
Awatar użytkownika
By inawera
#48062
Witam e-palaczy. Trochę sie poskarże. Do prawie każdej przesyłki z aromatami wkładamy prośbę o przysyłanie na naszą poczte opini o aromatach, zależy nam aby posiąść rzetelna wiedzę ogółu o odczuciach podczas palenia e-papierosa z naszymi aromatami. I co? Co piętnasty może co dwudziesty e-palacz odpowie. A przecież chodzi o to żeby wypracować wspólnie taki towar który by zapewniał przyjemnośc podczas palenia. Sami napewno nie damy rady i jeżeli spłodzimy bubla będziemy go nieświadomie sprzedawać dotąd aż ktoś nas zmiesza z błotem, psując przy okazji opinie pozostałym naszym produktom. Przykład: na tym forum wypowiedziało sie dotychczas trzech e-palaczy, opinie o aromatach przysłał jeden. Jeszcze raz prosimy, przysyłajcie opinie na naszego maila. Być może w ten czy inny sposób okażemy wdzięczność. Pozdrawiam. Inawera.
Awatar użytkownika
By vlodo
#48068
a ja pochwalę inwerę za jej owocowe tzn.. gruszka i jabłko ... Zmieszałem w proporcji 1:1 czysty liqiud 36mg od TW z czystym PG + klika kropel gliceryny + wspomniane chwalone aromaty ... dla podkreślenia wyrazistości dodałem jeszcze 3 kropelki na 10 ml. miety od LorAnn .. Fakt ,że tych jak ja to nazywam cukiereczków palić na stałe się nie da jednak jako przerywnik po typowo tytoniowych smakach rewelka :)
By gizmo
#48075
Do inawera - nie zauważyłam pytania o wrażenia. Mogę powiedzieć, że brandy boska, rum doskonały, cappuccino wydawało mi się przesłodzone, ale do mięty - każda czekolada wymięka. Nie spróbowałam jeszcze za wiele, ale jest bardzo "rozwojowo".
PS. Po tylu krytykach nie mam odwagi spróbować Mlb
Awatar użytkownika
By inawera
#48134
Moi drodzy e-palacze. Oto jest to na co czekamy od was:

Przepraszam że tak długo to trwało, ale chciałem opisać
najdokładniej jak potrafię przekazaną próbkę Nr 5.

Skala oceny 0-5 (5 najwyższa)
Liquid bazowy: 70%-glikol propylenowy oraz 30%-gliceryna apteczna

Ocena zaraz po zmieszaniu: 3 (trochę przypomina ekstrakt z tytoniu z
dodatkiem tabaki) intensywny aromat drugoplanowy
jeśli dodamy zbyt dużo spada na 1 aromat drugoplanowy za bardzo
intensywny przechodzi prawie w pierwszoplanowy.

Ocena po tygodniu: 3+ (dalej przypomina ekstrakt z tytoniu z dodatkiem
tabaki ale smaczniejszy) aromat drugoplanowy jest dalej zbyt intensywny.

Ocena po tygodniu i dodaniu na 24 godziny kilku ziarenek pieprzu czarnego
ziarnistego i podgrzaniu na kaloryferze: 4 z małym + prawie całkowicie
znikł aromat drugoplanowy a płyn zaczął lekko drapać w gardło trochę
podobnie jak płyn z nikotyną.

Ocena aromatu MARLBO - mniejsza intensywność aromatu niż próbka Nr 5,
przypomina mi papierosy Maxwell które dawno temu paliłem.

Ocena zaraz po zmieszaniu: 4
Ocena po tygodniu: 4+

Jeśli aromat próbki Nr 5 będzie/jest w sprzedaży jako gotowy produkt
proszę o informację pod jaką nazwą go szukać.

Pozdrawiam,

Tu następuje podpis.
Dzięki takim opiniom robi nam się jaśniej.
Pozdrawiam wszystkich. Inawera
Awatar użytkownika
By inawera
#48136
gizmo pisze:Do inawera - nie zauważyłam pytania o wrażenia. Mogę powiedzieć, że brandy boska, rum doskonały, cappuccino wydawało mi się przesłodzone, ale do mięty - każda czekolada wymięka. Nie spróbowałam jeszcze za wiele, ale jest bardzo "rozwojowo".
PS. Po tylu krytykach nie mam odwagi spróbować Mlb


]zależy nam aby posiąść rzetelna wiedzę ogółu o odczuciach podczas palenia e-papierosa z naszymi aromatami ;to tylko fragment naszeg poprzedniego postu.
to tylko tyle o braku pytania o wrażenia.
Co do Marlbo - chyba zostanie w sprzedaży. Jesteśmy na chwilę obecną zdezorientowani. Opinie są skrajnie różne, od tych wpadających w zachwyt" niech to będzie wasz sztandarowy produkt, rewelacja" do tych typu "fuj" . Pozdrawiam. Inawera
Awatar użytkownika
By Px69
#48138
Wczoraj zamowilem sobie 5 smakow, w tym malboro, jak wyprobuje to na pewno przylacze sie do ktorejs grupy (tych zachwyconych, lub tych od "fuj") :)
Awatar użytkownika
By Px69
#49924
A ja wlasnie dostalem przesylke od Inwera. W przesylce mialem probke nr 9 i 10 do testowania. Qurde, dodalem 2 kropelki na 0,7 ml do mojego EcoPure Regular. Qurde, nie inhalowalem wczesniej smakowych liquidow i musze powiedziec, ze to bylo ciekawe doswiadczenie :) Mi to smakowalo jak gorzka czekolada (lub malo slodkie kakao), natomiast zona stwierdziala (niepalca), ze jej kojarzy sie z fajka. Jeszcze poprobuje i zobaczymy co wtedy :)
Awatar użytkownika
By Tusia
#49941
Ja też mam nowe próbki ale czekam na glikol i nie mogę na czysto przetestować, ale zapachy z koperty ... mniam, wędzona śliwka - to może być TO dla miłośników aromatycznych tytoni (w tym fajkowych). Zapach świetny !
Awatar użytkownika
By lesmie
#49979
Tusia pisze:Ja też mam nowe próbki ale czekam na glikol i nie mogę na czysto przetestować, ale zapachy z koperty ... mniam, wędzona śliwka - to może być TO dla miłośników aromatycznych tytoni (w tym fajkowych). Zapach świetny !


Również mam te próbeczki i rzeczywiście zapach mają fantastyczny, problem tylko z wypróbowaniem, bo nie mam już czystego roztworu PG z nikotyną, chyba będę musiał wypróbować je na samym PG bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Tusia
#49982
lesmie pisze:
Tusia pisze:Ja też mam nowe próbki ale czekam na glikol i nie mogę na czysto przetestować, ale zapachy z koperty ... mniam, wędzona śliwka - to może być TO dla miłośników aromatycznych tytoni (w tym fajkowych). Zapach świetny !


Również mam te próbeczki i rzeczywiście zapach mają fantastyczny, problem tylko z wypróbowaniem, bo nie mam już czystego roztworu PG z nikotyną, chyba będę musiał wypróbować je na samym PG bez nikotyny.


No ja właśnie też, ta próbka nosi nazwę wędzona śliwka :)
Chemiku, zerówki sobie zrobię :wink:
Awatar użytkownika
By szczuro
#49985
PG i DPG oba cz.d.a. - masz na mazidlach
Ostatnio zmieniony 27 paź 2009, 17:11 przez szczuro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tusia
#49986
Mazidła.
Ja czekam na wspólny zakup w jednej paczuszce ze znajomymi. Taniocha ale ile to już nie pamiętam bo dawno kupowałam.
Awatar użytkownika
By lesmie
#49987
Ja też kupuje w mazidlach:

http://mazidla.com/index.php?option=com ... uct_id=727

Jest cz.d.a. choć nie wiadomo jaka jest jego czystość mikrobiologiczna, (w aptece niestety nie ma PG) ale mam do niego zaufanie, bo jest przeznaczony jako składnik bazowy kremów, w tym do twarzy, jest tani jak barszcz.
Awatar użytkownika
By scob
#49989
lesmie pisze:Ja też kupuje w mazidlach:
Jest cz.d.a. choć nie wiadomo jaka jest jego czystość mikrobiologiczna, (w aptece niestety nie ma PG) ale mam do niego zaufanie, bo jest przeznaczony jako składnik bazowy kremów, w tym do twarzy, jest tani jak barszcz.


cz.d.a. to one są na stronie. na butelce nie ma już śladu po oznaczeniu czystości.
By ssak
#51441
Kupiłem trzy aromaty od Inawery (przez znajomego szło na allegro):
Miodowy - dla mnie super, dodaję do rozcieńczonego pg Tabacco od Bogetech
Wiśnia - mi nie smakuje - pachnie jak aromat migdałowy do ciast, z delikatną nutką owocową. Na pg+gliceryna (70/30) nie czuć wiśni, bardziej pestkówkę a jeszcze prędzej migdały... może z rumem... wytrawne jak diabli
Brandy - mieszane uczucia, zapach z butelki - jak rum ze śmietaną (aromaty), dodane do pg+gliceryna - ujdzie, trochę zbyt wytrawne.

p.s. W dwóch (na trzy) buteleczkach, zakrętki pękły wzdłuż (już dojechały lekko nadpęknięte). Polecam zmianę "zaopatrzyciela" opakowań ;)
Awatar użytkownika
By scob
#51449
o, właśnie. u mnie też jedna nakrętka dojechała "rozpęknięta", ale opakowanie pozostało szczelne
Awatar użytkownika
By Manexus
#51532
Ja czekam na Kawę i gorzką czekoladę. Pierwszy wypust Marlbo nadawał się conajwyżej do ciasta.
By B4rtek
#51609
scob pisze:
lesmie pisze:Ja też kupuje w mazidlach:
Jest cz.d.a. choć nie wiadomo jaka jest jego czystość mikrobiologiczna, (w aptece niestety nie ma PG) ale mam do niego zaufanie, bo jest przeznaczony jako składnik bazowy kremów, w tym do twarzy, jest tani jak barszcz.


cz.d.a. to one są na stronie. na butelce nie ma już śladu po oznaczeniu czystości.


Przynajmniej tyle, w liquidach nawet na stronie nie pisze jakiej czystości jest PG.

StaryChemik: znajomy prowadzący praktykę medyczną zaopatruje się w POCH-u w różne środki, poproszę by się zorientował czy istnieje możliwość zakupu, cena itp itd
Awatar użytkownika
By inawera
#51859
Witam. W sprzedaży już są: czekolada, wędzona śliwka, banan, truskawka. Dla kilku pierwszych chętnych do przetestowania: kawa, czarna herbata, wiśnia w czekoladzie, red power (red bull). Prosze pisać na maila igavt@interia.pl.
Temat "wiśnia", jest to aromat smakiem przypominający rozgryzioną pestkę, typowa goryczka. Jak napisaliśmy powyżej jest w niewielka ilość "wiśni w czekoladzie", aromat bardziej owocowy, przypominający czekoladki z wiśniami. Ale jak będzie się palił - oceńcie sami.
Co do zakrętek, to ta zakręcarka która jest ustawiona na inne zakręti trochę przegina. Zwrócimy uwagę, lub bedziemy ręcznie zakręcać. W firmie pachnie już dymem, ale jeszcze chwilę cierpliwości. Glikol taki jaki używany jest do produkcji miał być w sprzedaży w butelkach po 100 ml. ale butelki pruły się na szwach. Jak wszystko inne miał kosztować 6 zł. Też myślimy. Pozdrawiam. Inawera
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 00:00 przez inawera, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#51861
B4rtek pisze:StaryChemik: znajomy prowadzący praktykę medyczną zaopatruje się w POCH-u w różne środki, poproszę by się zorientował czy istnieje możliwość zakupu, cena itp itd

Wszystko jest w katalogu na stronie POCh ;)
By B4rtek
#51870
Tak, tyle że POCH od pewnego czasu do każdej sprzedawanej pierdoły żąda okazania dowodu że prowadzi się działalność uprawnioną do zakupów u nich z tego co słszałem od tej osoby. No ale OK, skoro nie to nie :)
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#54574
witam
zamówiłem 4 aromaty i inawera dorzuci jeszcze próbki do ocenienia:]
myślę ze w środę-czwartek już będą u mnie. w tedy opisze pierwsze wrażenia po paleniu a pożnij po tygodniu:]
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#59751
witam
tak jak obiecałem opiszę moje wrażenia po paleniu 5 smaków które są w ofercie tego sprzedawcy, i chyba pozwolę sobie opisać 2 smaki tytoniowe które są jeszcze w trakcie testowania, ale uważam że warto już o nich wspomnieć i przygotować wasze kubki smakowe.
ja testowałem smaki na mild 401. w każdej probówce było takie samo stężenie płynu czyli 60% liqidu bazowego i 40% gliceryny. przy każdym smaku powiem ile dodałem kropel itd.
zapraszam do lektury.

Malina - smak na który tak naprawdę najbardziej się napaliłem. i chyba to malina skusiła mnie na zakupy u Inawery, do jednego ml zakropliłem 3,5-4 kropel tego aromatu. wd sprzedawcy powinno się zastosować 1,5 kropli na ml. zrobiłem tak ale smak mnie nie zadowalał jednak po tej dawce co ja ja zapikowałem uważam ze jest za mocny. ale to kwestia gustów. uważam i tak będę robić następnym razem ze 2,5-3 to max. sam smak. Ponieważ jestem zapalonym miłośnikiem malin smak jak dla mnie tego aromatu jest dość chemiczny. jest dobry, wyczuwalny i sprawia radochę. moja ocena tego aromatu to 9-/10

brandy - 2 krople na ml. smak dobry jednak troszkę się różni od markowej brandy. dobrze się pali przy wieczornych filmach. jednak mam wrażenie jakbym był zmuszany do silniejszego "ciągnięcia" mojego e-papierosa. ocena to max 8/10

wanilia - 1,5 kropli na 1 ml. ktoś kto pali waniliowe liqidy powinien się zainteresować tym aromatem. bardzo wyrazisty silny smak. pozostaje bardzo przyjemny posmak w ustach a człowiek ma wrażenie jakby to przy nim laska wanilii była rozdwajana i "obrabiana". paląc ten aromat przypominają mi się wakacje z młodości na Słowacji. jak dla mnie extra. i polecam ten aromat. bajka. ocena 9+/10

wiśnia - 2,5 na 1 ml już masz ochotę na wanilie?? to i kup wiśnie. rewelka. słodziutki smak dojrzałej soczystej wiśni. paląc to czujesz że jesz właśnie taka wisienkę! smak w 100% zgodny z naturą. zero chemii, zero jakiś niedociągnięć. jeżeli chcesz wiedzieć jak ten aromat smakuje to przypomnij sobie smak wiśni z lata(bez robaka) moja ocena 10+/10 !!!! leciutko się pali.

żurawina - 2,5 na 1 ml. słodki smak czuć żurawinę. kolejny aromat owocowy dobrze zrobiony. ocena 9+/10



teraz 2 smaki tytoniowe które ostałem do przetestowania i określenia moich odczuć smakowych.

Tobacco American type - 1,5 kropli na 1 ml dobry smak suchych zmielonych liści wysuszanych w słońcu. Ale kompozycje tej czystej rozkoszy dla podniebienia zakłóca (polepsza) troszkę smak małopiepsznego pieprzu (smakiem przypomina kenta) bardzo twardy surowy smak tytoniowy. ocena 7+/10. gdy będzie już dostępny w sprzedaży warto poświecić te 6 zł i samemu się przekonać czy smak odpowiada.

tobacco wirginia - 1,5 na 1 ml płynu Dobry smak. Suchy, nie jest słodki. bardzo zbliżony do smaku tobacco. ten płyn też polecam do zakupu. lżejszy niż poprzednik ale nadal tytoniowy. ocena 8/10 osobiście ten kupie dla siebie.

wszystkie aromaty dostarczają dużo emocji, nie palą i nie gryzą w gardle, "dymią" dobrze, ale "dym" jakby troszkę zbliżony do analogów. troszeczkę się różnił od zwykłej mgiełki z liqidów bez aromatów.
jestem zadowolony z zakupu. jeżeli ktoś rozcieńcza to warto kupić takie aromaty jako smak bazowy, jeżeli komuś smak oryginalnego liqidu nie daje satysfakcji warto zakroplić, zadowolenie gwarantowane.

co do sprzedawcy Inawera. doskonały kontakt. Miła szybka obsługa. opakowania nie były uszkodzone(chyba już nowe butelki dostałem). wszystko naprawdę na najwyższym poziomie. Cieszę się że ta transakcja była właśnie u takiej osoby(firmy) jak Inawera.

jeżeli macie pytania jakieś, sugestie co jeszcze dopowiedzieć pytajcie.
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#61169
po 8 dniach leżenia

Tobacco American type - smak pieprzu zanikł w takim stopniu że czuć juz dobrze smak tytoniowy. teraz już bardzo przypomina kent'a od dekong ta sama rozlewnia co dla joye. mocny wyrazisty smak. myslę ze danie oceny 9-/10 będzie odpowiednim uznaniem

tobacco wirginia - smak również doszedł do siebie. jest wyrazisty. przypomina mocniejsza wersje tabacco od milda. ocena 9/10

jak dla mnie Inawera może ruszyć ze sprzedażą tych aromatów;]
Awatar użytkownika
By marjan1967
#61181
kubawodzu dziękuję pięknie,za tak konkretne podejście do tematu, :D Sam jestem "rozpuszczalniakiem" ,ale na razie w pieluchach bo rozrabiam tylko gliceryną mocne soki :lol:
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#61193
dostałem dopiero próbke nowych smaków. jeszcze sa w fazie za pewne testowania. ale uważam że nie potrzeba ich już doskonalić tylko pomału wlewać do buteleczek.

sam już nie mogę sie doczekać aż sie pojawią na aukcji gdyż ie mam za dużo testowego płynu a smaki tytoniowe są dobre

nie wiem jak już będzie z aromatami które trawią do sprzedaży. ale tej wersji testowej warto dać kilka dni aby się "pogryzła" z bazowym płynem. w tedy smak dojrzewa.

więc szykujcie swoje kubki smakowe na nowe doznania i wejście w XXII wiek e-palenia :P:]
By JimmyB
#61273
Ok, teraz moje 3 grosze... ;)

Szanowny/a Inawera sprzedaje Zaprawki do alkoholu oraz aromaty do e-liquidów:

Skład zaprawek:
naturalne lub identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne.
barwnik naturalny.

"Butelka o zawartości 20 ml. wystarcza do zaprawienia ok 10 litrów czystego alkoholu.
Zaleca się dozowanie od 3-5 kropel na 0,5 litra alkoholu."

Oraz Aromaty do E-papierosów:

"- butelka o zawartości 10 ml. wystarcza do zaromatyzowania
ponad 300 e-papierosów.
- zaleca się zaprawianie od 10 do 20 kropel na 10ml e-liquidu.
- butelka posiada zakraplacz pozwalający na dokładne
obliczenie dozowanego aromatu.
SKŁAD AROMATU:
- E 1520 glikol 1,2 propylenowy
- etanol
- naturalne i identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne."

Więc - za taką samą cene 6 zł. otrzymujemy - 10 ml do e-peta zawierający "naturalne i identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne", PG oraz etanol. Czy nie bardziej opłaca się kupić za 6 zł. 20 ml. samego aromatu i rozcieńczyć we własnym zakresie?:)
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#61295
za pewne jest różnica w tych 2 zaprawkach gdyż obie są skierowane do innych celów spożywczych. po 2 hmmm jak lubisz inhalować się tylko tequilą albo innymi smakami alkoholi to hmmm. tutaj mocą aromatów do e-papierosów są też smaki. pewnie Inawera powie o co dokładnie chodzi. jednak zanim zadasz pytanie zapoznaj się też z produktem na żywo.
domyślam się że oba preparaty maja inny skład chemiczny.
Awatar użytkownika
By malina
#61362
Zapewne różnica jest w "rozpuszczalniku"do EP masz na PG ale może lepiej niech się wypowiedzą znawcy w tym temacie
Awatar użytkownika
By inawera
#61379
JimmyB pisze:Ok, teraz moje 3 grosze... ;)

Szanowny/a Inawera sprzedaje Zaprawki do alkoholu oraz aromaty do e-liquidów:

Skład zaprawek:
naturalne lub identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne.
barwnik naturalny.

"Butelka o zawartości 20 ml. wystarcza do zaprawienia ok 10 litrów czystego alkoholu.
Zaleca się dozowanie od 3-5 kropel na 0,5 litra alkoholu."

Oraz Aromaty do E-papierosów:

"- butelka o zawartości 10 ml. wystarcza do zaromatyzowania
ponad 300 e-papierosów.
- zaleca się zaprawianie od 10 do 20 kropel na 10ml e-liquidu.
- butelka posiada zakraplacz pozwalający na dokładne
obliczenie dozowanego aromatu.
SKŁAD AROMATU:
- E 1520 glikol 1,2 propylenowy
- etanol
- naturalne i identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne."

Więc - za taką samą cene 6 zł. otrzymujemy - 10 ml do e-peta zawierający "naturalne i identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne", PG oraz etanol. Czy nie bardziej opłaca się kupić za 6 zł. 20 ml. samego aromatu i rozcieńczyć we własnym zakresie?:)



Proszę państwa. W zaprawach do alkoholu znajduję się także trójacetyna. W jednym mniej w drugim więcej w kilku tylko trójacetyna. Kto wie jaki wpływ może mieć na drogi oddechowe. Ale o tym już pisałem w pierwszym swoim poscie kiedy to doszły mnie wiadomości że państwo popalacie i wychwalacie np. Śliwowice:91,8 % trójacetyny. Jeszcze nie słyszeliśmy aby ktoś zachorował paląć "sliwowice" ale...
Kiedyś także pisałem skąd różnica pomiędzy zaprawkami a aromatami, różnica w cenie.
Pozdrawiam. Inawera
Awatar użytkownika
By inawera
#61381
rw26 pisze:Inawera już pisał w innym poście że zaprawki do alkoholu nie nadają się do e papierosa.


Będe sżczery do bólu. Są zaprawki które mają identyczny skład jak aromaty do e-papierosa i doskonale nadają się do palenia. Trzy. Tylko co by się działo na forum gdyby te trzy kosztowały o 50% taniej. A ponadto jest to margines sprzedaży.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#61386
Odnośnie do trójacetyny - trudno się nie zgodzić. Nie ma zbyt dużo danych na temat działania tego związku. Strukturalnie (chemicznie) jest on co prawda podobny do tłuszczu, ponieważ jest estrem kwasu octowego i gliceryny, ale metanol też jest strukturalnie podobny do etanolu ;) Nie możemy wyciągać zbyt daleko idących wniosków patrząc tylko na podobieństwo chemiczne.
OK, jasne że można eksperymentować - jesteśmy dorośli. Zastanawiam się tylko po co. Koszty samych aromatów w przeliczeniu na codzienne chmurzenie są niewielkie. W końcu dodajemy ich tylko kilka % w stosunku do objętości płynu.
Mnie się osobiście działalność inawery bardzo podoba - jakby jeszcze zaoferowali tani roztwór niko/PG/PEG/VG produkowany w Polsce na porządnej linii technologicznej, to można by mieć spokój ducha przy chmurzeniu.
Awatar użytkownika
By inawera
#61395
StaryChemik pisze:Odnośnie do trójacetyny - trudno się nie zgodzić. Nie ma zbyt dużo danych na temat działania tego związku. Strukturalnie (chemicznie) jest on co prawda podobny do tłuszczu, ponieważ jest estrem kwasu octowego i gliceryny, ale metanol też jest strukturalnie podobny do etanolu ;) Nie możemy wyciągać zbyt daleko idących wniosków patrząc tylko na podobieństwo chemiczne.
OK, jasne że można eksperymentować - jesteśmy dorośli. Zastanawiam się tylko po co. Koszty samych aromatów w przeliczeniu na codzienne chmurzenie są niewielkie. W końcu dodajemy ich tylko kilka % w stosunku do objętości płynu.
Mnie się osobiście działalność inawery bardzo podoba - jakby jeszcze zaoferowali tani roztwór niko/PG/PEG/VG produkowany w Polsce na porządnej linii technologicznej, to można by mieć spokój ducha przy chmurzeniu.



Antoine de Saint-Exupéry:

Nigdy nie trać cierpliwości - to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi.
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#61399
ludzie!!! a może zaczniecie palić piankę do golenia, albo płyn do mycia naczyń i osobiście polecam trutkę na szczury. extra smak i TANIOOOOOO

pomyślcie trochę. czy liczy się dla was 50 gr różnicy na cenie czy na zdrowiu. a może wasze zdrowie jest warte mniej niż 50 gr??

na 20 ml płynu dajemy 30 kropel. 30 kropel wyszło mi ze to jest troszke ponad 1 ml. kupujesz aromat a 6 zł i masz 10 ml. czyli koszt na 20 ml aromatu to tylko 60 groszy. 20 ml większości starcza na spokojnie 15 dni. liczcie sobie dalej a dojdziecie że ryzyko za kilka grozy jest śmieszna sprawą. jeżeli chcecie patrzyć tylko na oszczędności to po co palić. i tak dzięki aromatom do e-palenia można już sporo zaoszczędzić.

pamiętajcie!!!

CHYTRY TRACI PODWÓJNIE!! a zdrowia wam nikt nie zwróci szczególnie polska służba zdrowia.
Awatar użytkownika
By amment
#61488
Nie mogę się doczekać kiedy Inawera zacznie sprzedawać sam glikol (100ml za 6 zł - jak pisał), czy można to przyspieszyć, bo tym z mazideł jakoś nie ufam, w końcu nie sprzedają odczynnika do inhalacji, więc nie koniecznie dbają o chemiczną czystość (np. nie używają butelek z certyfikatem kontaktu z żywnością...)
By zzz3
#61491
Pytanie do Inawera.
Kiedy można się spodziewać w sprzedaży tych smaków bardziej tytoniowych.
Chciałbym je kupić - PG z nikotyną mam jeszcze ze starych zapasów i pasowałby do tego jakiś porządny tytoniowy smak.
Awatar użytkownika
By Tomba
#61495
I ja się podłączam pod pytanie trzy Z.
Czy jest szansa, by jeszcze przed świętami kupić te aromaty tytoniowe?
Awatar użytkownika
By inawera
#61572
amment pisze:Nie mogę się doczekać kiedy Inawera zacznie sprzedawać sam glikol (100ml za 6 zł - jak pisał), czy można to przyspieszyć, bo tym z mazideł jakoś nie ufam, w końcu nie sprzedają odczynnika do inhalacji, więc nie koniecznie dbają o chemiczną czystość (np. nie używają butelek z certyfikatem kontaktu z żywnością...)


Glikol już jest w 100ml butelkach tak jak obiecano po 6 zł. Brak tylko etykiet. Ktoś wymyślił przezroczyste i ....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.