EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By fikaf
#1453989
Wczoraj z ciekawości odpaliłem śmierdziocha, paczka leży w szafce od pół roku, trzy buchy, kiep w kibel i szorowanie zębów. Jak mogłem być tak głupi że paliłem to g**no.
By Damiano GTi
#1453992
Ja już nie potrafiłbym palić śmierdziuchow. Kiedy myślałem o e to z zamiarem rzucenia ich,początki były trochę trudne bo z początku paliłem jedno i drugie. Z czasem całkiem udało się opuścić analogi i tak zostałem z e dymem. Jakiś czas temu skończył mi się liquid i zapaliłem jednego analoga. Wyglądało to tak że wyraz twarzy był na wymioty a nawet nie byłem w stanie skończyć tego peta. Palenie e papierosów daje dużo plusów jak dla mnie. Nie śmierdzi nic,wapuje taniej i co najważniejsze zdrowiej. Smaków jest cała masa więc zawsze można wapowac co innego.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk
Awatar użytkownika
By Mutango
#1453997
Ja od czasu do czasu biorę jednego bucha z analoga. Ale to jest tylko taki numer dla kumpli, którzy częstują mnie na zasadzie tradycyjnej, polskiej natarczywości (co ze mną se nie zapalisz...) Wtedy biorę papierosa, robię jednego sztacha, i pokasłując natychmiast go kiepuję w popielniczce, z trudem cedząc przez usta nie, nie dam rady.. To jest skuteczny sposób o tyle, że taki kumpel więcej mnie już nie częstuje. No bo po co? Żeby zmarnować papierosa?
Awatar użytkownika
By RahirX
#1454152
Pamiętam jakby to było wczoraj... Posiadając jeszcze połowę paczki fajek, zakupiłem na wysepce podwójny zestaw e-ćmikowy za ok. 300zł. Jeszcze dwa miesiące za mną chodził zwykły fajek, ale od pierwszej chmury z e-p nie złamałem się choćby na jedno zaciągnięcie analogiem i tak się to kręci od prawie 3 lat.
By vapeofy
#1454298
Od pierwszego wapowania zero analogów. Paliłem niecałe trzy lata, pod koniec do paczki dziennie. Wapować zacząłem cztery miesiące temu od Ego, ale szybko przesiadłem się na Dani + Subtank Mini, zacząłem kupować liquidy Space Jam i NJOY i od tego momentu już nawet nie pomyślałem o zapaleniu analoga.
By Glatz
#1454549
3 lata lecę na e-fajce. Od początku po zakupie tylko na "e" bez analoga. Przez okres 3 lat wypaliłem może z 2 paczki analogów jak mi box umarł i czekałem na przesyłkę z nowym, bo jednak nikotyny brakuje. Do śmierdziuchów już nie wrócę z własnej woli chyba, że nie daj boże wprowadzą to co zamierzają, ale i tak zamierzam się bronić przed paleniem. Najchętniej to bym z e-jaraniem też dał sobie spokój ale po prostu bardzo lubię świat elektroników.
Awatar użytkownika
By Rambo
#1461133
Ja około 1 miesiąc temu zapaliłem analoga, same minusy smród w buzi który utrzymywał się cały wieczór, dopiero w domu przeszło jak umyłem sobie zęby, a po umyciu raj w buzi, czuć było spalonym sianem, zero przyjemnego smaku. Same minusy, tego eksperymentu nie powtórzę.
Awatar użytkownika
By greegor
#1462009
Pani kierowniczko, czy ja palę? Ja palę przez cały czas, na okrągło!

Ja niestety jadę na hybrydzie. Powiem tylko tyle, jakiś czas gdy niezbyt znałem ep i nic o nich nie wiedziałem, to rzuciłem palenie analogów od strzała, było trudno i ciężko, ale wytrwałem i nie paliłem 3 lata. Zero petów.

Po trzech latach z mojej głupoty zacząłem znowu palić okazyjnie, jeden czy dwa papierosy na tydzień, tak do kawy jak byłem u znajomych, no i potem wyszło z tego, że znowu wróciłem do palenia nałogowego.

Od kiedy zainteresowałem się ep, tych śmierdzieli palę raczej mało, ale jakoś nie mogę się ich znowu wyzbyć, ale po prostu muszę z nimi zerwać tak jak przedtem, od strzała rzucić i zaprzestać całkowicie. W razie czego będzie to moja noworoczna przysięga na nowy rok :)

Tylko wtedy zastanawiam się, czy rzucić całkiem analogi i elektroniki, czy tylko chmurzyć ep, natomiast śmierdziele zero.
By Łukasz82
#1465097
Od pierwszego Sierpnia, kiedy to oficjalnie rzuciłem analogi wypaliłem ich tylko 4 i to w pierwszym tygodniu :)
Od tamtej pory non, zero, nada :D
I bardzo mi z tym dobrze :)

Jutro mam wizytę w instytucie kardiologii (walczę z nadciśnieniem i to był jeden z powodów dla których chciałem pozbyć się analogów), zobaczymy co powie moja Pani Doktor :D
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 44
Przeróbka grzałki eGo AIO

Witam. Jestem tu nowy. Od niedawna jestem posiada[…]

Kanger DRIPBOX 160W

[b]Witam chciałem się dowiedzieć jaką górę mogę za[…]

GX350 klapka.

Witam. Mam taki problem, a mianowicie w moim smoku[…]

Najlepsze smaczki z Hipzza i Virtusa

Jakie według was są najlepsze smaczki premixów z H[…]