EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1777786
Witam.

tak czytam forum i ludzie piszą że zużywają po około 2,5ml na dzien i się zastanwiam jak!?

Dawniej w erze ep z clearamizerami czy jak to sie zwało faktycznie schodziło mi coś w okolicach 2ml na dzien. Porzuciłem ep na pare lat oczywiście na rzecz analogów. Od 4 dni wracam bo elektryków zakupiłem smoka aliena 85 z spiral tankiem. inhaluje na około 20W mocy a liquid schodzi jak szalony. myśle ze z 4 ml na dzień schodzą mi SPOKOJNIE jak nie więcej. aktualna moc LQ to 6mg analogó schodziło około 1-1,5paczki/dzien ( slimy mentolowe)

I teraz pytanie czy to moje zapotrzebowanie jest jakieś mega duże czy po prostu w tych nowych ep tyle schodzi? Wczoraj licznik pokazał 330 zaciągnięć/24h

Ile REALNIE schodzi Wam lq?
Awatar użytkownika
By darmuwka
#1777792
Lq o mocy 3 i schodzi mi na dzień z 5-6 ml a na obecnych tankach to wydaje mi się normalnym spalaniem

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
By Zbycho89
#1777793
Od 20 do 25 ml/24h.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1777794
hm więc widze że i tak jestem "mało żerny" ;p Kurde a przeliczyłem że box i tank zwróci się po miesiącu nie palenia analogów a widzę że koszty "eksploatacji" będą mocno zbliżone. Chyba wejde na 11mg/ml jak dawniej. może wtedy spalanie zejdzie ;p
By skaecik
#1777798
Proszę używać szukajki, zaraz modek pewnie zamknie ten temat.

W celu uzyskania takich informacji kierujcie się TUTAJ.
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1777800
Zgadza się widziałem ten wątek lecz tam podajemy jedynie parametry prośba autora było nie komentowanie. a mi bardziej chodziło o dyskusje. Ile realnie, jak zmniejszyć, jak Wy sobie z tym radzicie. No ale jeśli mod uzna że temat zdublowany proszę o zamknięcie
By dwagiel
#1777812
10-15ml na jednej grzałce i +/-15W


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By mapeteusz
#1777813
niron pisze:hm więc widze że i tak jestem "mało żerny" ;p Kurde a przeliczyłem że box i tank zwróci się po miesiącu nie palenia analogów a widzę że koszty "eksploatacji" będą mocno zbliżone. Chyba wejde na 11mg/ml jak dawniej. może wtedy spalanie zejdzie ;p


Mocno zbliżone? Zacznij sam mieszać liquid. Nie znam dokładnych cen w polsce ale wyjdzie pewnie z 1,50zł za 10ml.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.