EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Charlie86
#1877856
Witajcie forumowicze. Dopiero zacząłem (5dni) z e papierosem. Papierosów nie palę już od paru miesięcy i przez ten czas korzystałem z IQOSa,
ale przeskoczyłem na e fajka i generalnie jest super. Kupiłem delikatne liquidy 3mg żeby e papieros był bardziej takim przyjemnym momentem niż przytruwaniem i bardzo możliwe że przez to też dużo zeszło mi liquidu. Nie wiem ile jesteście w stanie średnio zużyć dziennie płynu ale dla mnie to około 10-12 mg. I zastanowiłem się czy nie jest to przypadkiem za dużo. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Timi
#1877857
Charlie86 pisze:(...) Nie wiem ile jesteście w stanie średnio zużyć dziennie płynu ale dla mnie to około 10-12 mg. I zastanowiłem się czy nie jest to przypadkiem za dużo. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

10-12 mg LQ nie jesteś w stanie nasączyć nawet kawałeczka waty, a co dopiero dzienne zużycie.
:palm2
Awatar użytkownika
By Timi
#1877860
To przeżyjesz :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1877862
Nawet 5 x więcej przeżyjesz.
Znam liquidochłona, który poniżej 40 ml nie schodzi :wink:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1877863
Jak lubisz palić to pal, nawet więcej. My tu wapujemy.
By Szym87
#1878855
Nie bój się, jak zaczynałem wapowac zużywalem prawie 60 ml 3mg liquidu na dzień. Teraz po dwóch latach wystarcza mi ok 15 ml. Na początku człowiekowi ciężko się przyzwyczaić i praktycznie nie obejmuje ustnika od ust, wg mnie to normalne. Z czasem się przyzwyczaisz

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.