EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Raw
#1759147
Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie jestem zbyt obeznany więc prosiłbym o wyrozumiałość i jak najprostsze nakreślenie sprawy.

Jestem posiadaczem IjustS. Po zużyciu grzałek z zestawu zakupiłem nowe i po krótkim czasie, a może i od razu dym stał się bardzo nieprzyjemny, nie czuć spalenizny jednak jest on dławiący i niesmaczny, porównałbym go do zaciągania się oparami oleju... Natrafiłem na pozytywne opinie na temat grzałek Aspire Triton. Chciałbym iść o krok dalej i zakupić zestaw RTA by móc "robić je samemu" gdyż na dłuższą metę wydaje się to oszczędne oraz daje większe możliwości.

Przejdę do rzeczy, chciałbym zapytać was czy takowy zestaw Aspire RTA Triton będzie pasował do IjustS i czy waszym zdaniem przyniesie on korzyści z postaci walorów smakowych. Pozdrawiam serdecznie.
By Raw
#1759255
Wielkie dzięki za odpowiedz :D Wcześniej nie udało mi się natrafić na ten ECR Head, co może być faktycznie rozwiązaniem mojej męki z gotowymi grzałami. Według tematu który mi podlikowałeś ten od Tritona również powinien pasować, także wstrzymam się z zamówieniem (planowałem je zrobić w nocy by rano została nadana przesyłka) i poczekam na Twoją opinie w tej sprawie. Z tego co widziałem to często był polecany, aczkolwiek nie koniecznie do tego modelu i nie byłem tego pewien. Jeszcze raz dzięki i czekam z niecierpliwością na kolejną odpowiedz która ułatwi mi podjąć ostateczny wybór. Pozdrawiam :)
By Skoroszyt
#1759311
Ciekawe jest w nim to że są śrubki moim zdaniem ułatwia to montaż. Ogólnie powinien pasować do ijusta skoro inne grzałki podchodzą, ale najlepiej jakbyś porównał rozmiary. Swoją drogą cena i dostępność robi swoje, ten ECR head jest bardziej dostępny, no i cenowo wypada prawię tyle co normalna grzałka co jest jego plusem.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.