EPF
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1722611
miblah pisze: Dziwne, że to tak trudno niektórym zrozumieć po kilku latach doświadczenia z wapowaniem, kiedy sami zwykle zaczynali na podobnej kategorii sprzętach.

Dziwne, że tak trudno to niektórym zrozumieć, że piszemy to wszystko po to, żeby "nowym" było łatwiej i żeby nie musieli powtarzać naszych błędów.
Pozdrawiam serdecznie i kończę ten OT
:beer:
Awatar użytkownika
By miblah
#1722765
Różnimy się co do momentu, w którym warto zastosować konkretne rozwiązanie i co do samej jakości tego sprzętu - według mnie jest to dużo lepszy starter niż te sprzed 3-4 lat. :beer:
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1722768
miblah pisze:Różnimy się co do momentu, w którym warto zastosować konkretne rozwiązanie i co do samej jakości tego sprzętu - według mnie jest to dużo lepszy starter niż te sprzed 3-4 lat. :beer:

Nie sądzę, te sprzed czterech lat mam do tej pory i co ciekawe, wyglądają i działają jak nowe.
Awatar użytkownika
By miblah
#1722777
@pawel_aa: Gratuluję, ale ja znam sporo osób, które zepsuły baterię typu ego - często też nie jedną.

Tak pisałeś trzy strony wcześniej i brzmi to rozsądnie.
pawel_aa pisze:@miblah - indywidualne podejście czyli każdemu wg. potrzeb.
Nie mówię, że każdemu wtykam na siłę RBA ale jeśli ktoś czuje się na siłach i ma ochotę, to nie rozumiem po co ma czekać rok jadąc na fabrycznych grzałkach.


Ale od czegoś trzeba zacząć - IMHO najlepiej od rozwiązań prostych.
By wro3000
#1728917
Witam, od jakiegoś czasu mam tak, że Ijust nie reaguje na przycisk, to znaczy po wciśnięciu raz chmurzy a raz nie i ogólnie działa jak chce.
Bateria naładowana, grzałka zmieniona. Dioda po naciśnięciu świeci tak jak powinna, tylko nic się nie dzieję. Raz zaskoczy a raz nie. Próbowałem przeczyszczać te styki na baterii i czasami to pomagało na jakiś czas, czasami na kilka chmur, a czasami w ogóle więc ciężko to przypisać do czegokolwiek. Miał ktoś podobny problem?
By bobgraj
#1729159
Czytałeś więcej w tym temacie jak swoje posty? Wątpię. Sprzęt jest marnej jakości to i żył długo nie będzie.
By wro3000
#1729429
Czytałem więcej, ale nie od deski do deski. Podobne problemy się przewijały ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania problemu, czy może bardziej chociaż diagnozy. Dla przykładu dodam, że wczoraj wszystko działało a dzisiaj od kilku godzin znowu jest "zablokowany", bateria full, diody święcą jak powinny, ale brak reakcji jakiejkolwiek. Czyściłem znowu te styki i nic. Nie wiem, czy to g..o już się nadaje na śmietnik tylko?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1729431
wro3000 pisze:... to g..o już się nadaje na śmietnik tylko?


Hm... jakby delikatnie to ująć... *COOL*

*GOOD*
By Cookie135
#1733130
Witam, mam problem z baterią. Przycisk wogule nie reaguje, po wciśnięciu go dioda wogule nie świeci. Bateria normalnie się ładuje i jedynym problemem jest ten przycisk.
By londrix
#1733764
Witam. Używam iJusta 2 już bardzo długo w sumie i nic dziwnego się z nim nie działo, poza oczywiście zapadniętym przyciskiem, do teraz. Wczoraj miałem taką akcję, że kilka razy przycisk łapał mi nawet po tym jak go puściłem. Po ponownym przyciśnięciu się tak jakby odwieszał, ale przy następnym buchu to samo, do tego stopnia, że potem nie chciał się odwiesić i spalił mi grzałkę w 5 sekund. Takie pytanie, czy to już na śmieci czy gdzieś szukać jakiś napraw czy coś? nie będę się bawił w jakieś rozbierania bo się na tym nie znam.
By bobgraj
#1733802
Z reguły KOSZalin chyba, że przelutowanie przycisku.
Awatar użytkownika
By miron52
#1733838
Przycisk jest niewinny. to switch, którego przycisk uruchamia ma Was w głębokim poważaniu.
Awatar użytkownika
By superslimmentol
#1733839
Raz miałem problem z przyciskiem Ni z tego ni z owego przestał działać. W pracy akurat siedziałem i wkrw****, że się zwolnić wcześniej muszę i popitalać do edyma po nowego fajka. Po 3 godzinach okazało się, że przez przypadek włączyłem 5-klika i zablokowałem :v
By Darti
#1734647
Jakie grzałki polecacie do tego modelu? Istnieją jakieś, które są nieco słabsze i nie podgrzewają tak mocno liquidów?
By Darti
#1734668
Zapomniałem jeszcze wspomnieć w poprzednim poście, iż

Nasaczam wszystko grzałke itd tak jak trzeba, popale chwile, i znowu leci nieziemski bober, tak jakby liquid nie dostawał się do tych knocików. Jak sobie z tym poradzić?
By karniak
#1734671
Anyvape Version 2 DIY RBA i robisz własne grzałki lub zmieniasz liquid na rzadszy bo ewidentnie masz problem z transportem.
Ewentualnie zobacz inne pasujące może mają większy transport lub większą oporność i transport może wtedy jakoś wyrobi.
By Darti
#1734675
Probowałem normalnego, rzadkiego liquidu kupnego, próbowałem na bazie VPG 70/30, to samo

Papieros sam w sobie wydaję się fajny, no ale kurde, nie wiem co z tą grzałką, a przecież dzisiaj co dopiero dostałem ten egzemplarz (E-Papieros)
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 101

Dla odreagowania od trawnika bawimy się w typowani[…]

Tranzystor IRF3205 do box moda

Witam chciałbym zrobić box moda dual 18650 połączo[…]

Ello Duro dziwnie mała tubka.

Ktos poprosił mnie o zakup tubki do Ijusta 3 czyli[…]

Licznik pokazał dziś 3000 dni!

To ponad 8 lat. Wapuję nieprzerwanie, tylko nikoty[…]