EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By JestemPatryk
#1777314
Witam, mam problem z Ijust S otóż na początku nie moglem odkręcić tej części z którą wychodzi grzałka jednak wkońcu włożyłem tam jakiegoś gwozdzika i poszło. Dzis chciałem go zalać i tutaj problem, nie mogę odkręcić ani tanka od góry ani od dołu. Ponadto liquid ma okropny smak jednak to nie wina grzałki gdyż ją wymieniałem przy ostatnim odkręceniu tzn. 3 dni temu i nie wiem czy to przez chore gardło czy coś z e-papierosem jest nie tak. Jeszcze od czasu do czasu cieknie z niego liquid z tej szczeliny skręcania miedzy wlotami powietrza a tankiem. Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1777315
Eh... jak chciałoby się pomóc i napisać: otwórz na szerz okno, spójrz czy nikogo nie ma w zasięgu, zamachnij się mocno i... :mrgreen:
Ale nie można, bo ustawa zabrania polecać. *COOL*


Regulamin Forum kolega oczywiście przeczytał, przed jego akceptacją podczas rejestracji?
M.in zawiera on:
III. Użytkowanie forum
2. Przed założeniem nowego wątku należy przeszukać forum i upewnić się czy na podobne tematy nie ma już dyskusji w innych wątkach.


A tymczasem...

eleaf-ijust-s-problem-t116931.html?hilit=iJust%202%20problemy%20techniczne
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.