EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By xdropsikx
#1808387
Cześć vaperzy! Otóż od niedawna mam iJusta S ( no mniej więcej tydzień ) Mam 1 grzałkę od nowości i mam pewien problem. Ładuje się normalnie wszystko spoko nic nie przecieka, ale zauważyłem, że liquid zaczął strasznie mnie drapać w gardło i zaczął robić małe chmurki. Nie wiem czym to jest spowodowane( Liquid jest słaby, bo na początek wziąłem 3 ). Czy możliwe, że już poszła grzałka? A i jeszcze pytanie Czy jeżeli palę liquid jabłkowy to gdy go wypalę mogę wlać inny smak? jestem nowy w tym temacie i nie wiem teraz tak robiłem i zastanawiam się czy to nie od tego. Zaczał robić małe chmurki i strasznie drapie w gardło. Pomocyy! :// W zestawie są jeszcze 2 grzałki więc spokojnie mogę wymienić, a tak wg to z tą nie da się nic zrobić?
Awatar użytkownika
By d1roman
#1808389
REGULAMIN FORUM czytałeś,- z tego co widzę to nie.
III. Użytkowanie forum
2. Przed założeniem nowego wątku należy przeszukać forum i upewnić się czy na podobne tematy nie ma już dyskusji w innych wątkach.
To poczytaj o srajdżaście: search.php?keywords=iJust+S&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sr=topics&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
Awatar użytkownika
By e_sat
#1808396
Dlaczego drogi kolego d1roman o: poczytaj o srajdżaście :!: Proszę kulturalniej się zwracać do członków tego forum. Srajdżast???
By medikk
#1808398
Zapewne grzałka do wymiany :) Oczywiście możesz wlać inny smak, ale początkowo będzie Ci się mieszał z poprzednim, chyba że wykręcisz grzałkę i ją dokładnie wymyjesz i wysuszysz. Najlepszej zaopatrz się w kilka grzałek, w razie jak Ci jedna padnie, będziesz mógł szybko wymienić.
Odpowiadając na ostatnie pytanie, jeśli już złapałeś tzw. bobra to już po grzałce, czyt. do wymiany ;)
Rozejrzyj się po forum bo jest cały temat o ijust s.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1808410
e_sat pisze:Dlaczego drogi kolego d1roman o: poczytaj o srajdżaście :!: Proszę kulturalniej się zwracać do członków tego forum. Srajdżast???

A jak inaczej nazwiesz badziew, o którym co tydzień powstaje nowy temat ?
Otwierałeś linka który wstawiłem?,- a jeśli tak, to nie przeraża Cię ponad sto tematów?
Codziennie nowy user szuka kelnera, zamiast zacząć od przeszukania forum i czytania.
A jeśli chodzi o "członków",- to z nimi nie rozmawiam w ogóle. :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.