EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By daga0o02
#1830654
Nadal nie mogę się zdecydować. Doradźcie proszę która opcja lepsza dla początkującego e palacza ?;)
Awatar użytkownika
By redwhite
#1830655
Aio jest dla spokojnego wapczenia. Just to już podduszacz :D
By cibarius
#1830659
Mam to i to. Aio używałem niecały miesiąc, ale miałem już dość bobra. Uważam, że szwankuje w nim transport płynu na grzałkę. Być może jest to wina za gęstego liquidu, może czego innego. Później dostałem Justa. Żeby nie ciekł to nawet mógłby być. Też jestem świeżak i kupiłem co kupiłem. W tej chwili po zapoznaniu się z wiadomościami na forum i opiniach Koleżanek i Kolegów na pewno wybiorę lepszego e-peta. Najważniejsze , że dzięki Aio i nawet jego bobrowi udało mi się momentalnie rzucić analogi, a to jest najważniejsze. Myślę , że do Aio jeszcze wrócę, gdyż zacząłem sam mieszać i sprawdzę jak zachowuje się na rzadszych liquidach. Jest jednak zasadnicza różnica. Aio jest dopaszczowy, a Just dopłucny. Radziłbym najpierw poprosić kogoś o spróbowanie tych dwóch metod.Pozdrawiam

Aaaa, teraz mając już troszeczkę doświadczenia nie kupiłbym ani tego, ani tego.
By WotSpec
#1833520
Polecam ci ijusta :D mam już tydzień grzałka dobze oddaje smak łądowałem tylko 2 razy i nadal trzyma powyżej 50% chmura wielka
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1833524
Kolega chciał powiedzieć że nie poleca, ale osobiste odczucia ma jak najlepsze :D
Przy wyborze IJusta S bądź przygotowany na to, że trzeba go będzie rozkręcić i skręcić porządnie na nowo, mocno wszystko do siebie przykręcając... I przy nalewaniu liquidu koniecznie zatkaj palcami otwory na air flow, inaczej możesz być pewien ze w kieszeni zastaniesz powódź... :)
Awatar użytkownika
By dtr
#1833557
Podepnę się pod temat, żeby już nie zakładać podobnego.

Szukam czegoś pokroju Ego AIO itp. - bateria może być mała, musi wytrzymać ok 2h, pojemnik też może mięć te regulaminowe 2ml. Ważne żeby było małe no i dawało zamierzony efekt, a mianowicze: raczej smak niż chmura, dopaszczowiec MTL, brak wycieków i łatwość obsługi w terenie - najlepiej gotowe grzałki (ale nie jest to warunek konieczny) i łatwy w uzupełnianiu płynu.

Ma to być taka rezerwa do łatwego transportu, wrzucić w kieszeń, kosmetyczkę, schowek w samochodzie i być w razie potrzeby gdy zapomnę podstawowego zestawu.

Widziałem w edymie Ego AIO i Ego AIO tylko taki karłowaty, z 10cm miał - co do nazwy nie jestem pewny ale miało regulację przepływu powietrza i refill od góry.

Coś innego budżetowego 100-200zł jest do wyboru ?
By zmijka85
#1833683
Joyetech exceed będzie moim zdaniem lepszy od ego aio. Lepsza obsługa, można wymienić szybke i lepiej oddaje smak, do tego lepsza regulacja przepływu powietrza.
By Shadreen
#1833810
Też bym chciał przy okazji spytać czy jest coś w stylu ego aio ale z wymienna bateria ?
Awatar użytkownika
By dtr
#1833886
Joytech Exceed ma 19mm średnicy. Czy jest coś sensownego z parowników w tym rozmiarze ? Raczej nie będę chciał go wymienić bo tak jak mówiłem, będzie to tylko rezerwa ale w razie W warto mieć możliwość.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1835308
AiO jest bardzo prostym urządzeniem dla najbardziej początkujących - z doświadczenia mogę powiedzieć, że w szybkim czasie zaczniesz rozglądać się za czymś lepszym. Owszem, jest dobry, ale tylko jako e-papieros rezerwowy. Stąd nie polecam go jako e-fajek pierwszego wyboru. iJusta nie znam, ale sądząc po wypowiedziach mądrzejszych od siebie są lepsze wybory, także dla początkujących.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.