EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By schabowyxxx
#1806028
Witam was serdecznie , liczę na pomoc, ewentualnie rady. Przechodząc do meritum, 3 miesiące temu kupiłem IJustOne z "Salonu" wczoraj (akurat na ostatni dzień gwarancji) epapieros praktycznie przestał się ładować, opisując to dokładniej. Od pewnego czasu miałem problemy z wejściem USB wydaje mi się że zaczynało się zużywać, problem z USB polegał na tym iż czasami od tak epapieros mimo iż był podłączony przestawał się ładować (a wiem to po czerwonej lampce pokazującej że epapieros się ładuje) i musiałem trochę docisnąć kabel do wejścia. Dzisiaj jednak epapieoros przeszedł jednak samego siebie, mimo 2 godzinnego ładowania (i ciągle świecącej czerwonej lampki) parownik naładował się na 10 dymków. Po tym wszystkim podłączyłem go znowu, tym razem na około 1,5 godziny i epapieros naładował się do stanu baterii ok. 30%. Po rozładowaniu baterii podłączyłem go na 5 godzin i niestety znowu z IJustaOne zdołałem wydusić jedynie kilka dymków. Dodam jeszcze iż do zestawu przy kupnie nie dostałem ładowarki a jedynie kabel, a ładowarką telefoniczną o napięciu 1.5V lub 1V (nie pamiętam) niezmiennie od 3 miesięcy ładuje tylko i wyłącznie IJusta i jak do tej pory nie było problemów. Czy wiecie czym to może być spowodowane? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1806035
schabowyxxx pisze:parownik naładował się na 10 dymków

No to nie tam kabel podłączasz gdzie trzeba :lol:
schabowyxxx pisze:do zestawu przy kupnie nie dostałem ładowarki a jedynie kabel, a ładowarką telefoniczną o napięciu 1.5V lub 1V

Raczej adapterem sieciowym o napięciu 5V.

A teraz na poważnie. Dla ajajajajajajdżasta przyszła chwila pożegnania. Wyślij do koszalina i kup nowy.
Poza tym *SZUKAJ2*
Jest masa tematów o ładowaniu ajżasta.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806036
Na gwarancje dziada, na gwarancje.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1806037
PucH2 pisze:Na gwarancje dziada, na gwarancje.

Z tego co rozumiem była do wczoraj. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806040
Jest dwa lata na wady ukryte. Do 1/2 roku nie trzeba nawet udowadniać. Wie o tym każdy sprzedawca zanim stanie za ladą.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1806048
I dlatego właśnie dałem zielonego ludka na końcu...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.