EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BloodyDream
#1865816
Witam forumowiczów, zakupiłem po tak świetnych opiniach na temat smaku na grzałkach meshowych iJust3. I zasadnicze pytanie kieruje do posiadaczy dłużej tego czajnika, po kolorze zielonym wokół przycisku według instrukcji ze stopniem rozładowania powinien następować kolor pomarańczowy wokół przycisku. U mnie zaś ta bateria łapie kolor czerwony tej diody po zielonej. Co by wskazywało rozładowanie baterii poniżej 9%, sugerować się tym samym że ogniwo w mojej sztuce jest uszkodzone? Został on już ładowany, nawet 12h, przez ładowarkę o wyższych parametrach od z technologią Fast Charge z Samsung S8. Może tym uszkodziłem ogniwo?
Awatar użytkownika
By hilton1
#1865906
BloodyDream pisze:Niby przy wyłączeniu baterii, kolor pomarańczowy się ukazuje, lecz przy odpaleniu fire kolor nadal się czerwony wydaje. Od czego to zależy, normalna wada całego produktu czy od sztuki danej?

To normalne, ja wymieniłem z tego powodu baterię na gwarancji , bo myślałem , że jest uszkodzona, ale ta druga po wymianie miała tak samo.
By Spococolo
#1868336
Witam. Jestem tu nowy, nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ale znalazłem wątek który dotyczy mnie, może ktoś coś więcej napiszę. Otóż u mnie też się pojawia taki problem jak u kolegi. Po zielonej diodzie świeci na czerwono przy wapowaniu (nie pomarańczowo) a kolory rozróżniam :). Następnie po czerwonym świeci na niebiesko i już czuć że moc jest słabsza i przy niebieskim się wyłącza. I co to tak ma być? Dodam że jak już trochę się rozladuje i przy wapowaniu świeci na czerwony to przy 5-cio kliku kilka razy miga właśnie pomarańcz. Wciskam fire i jest czerwony. To w każdym tak jest?


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kamilrys
#1870278
Spococolo pisze:Witam. Jestem tu nowy, nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ale znalazłem wątek który dotyczy mnie, może ktoś coś więcej napiszę. Otóż u mnie też się pojawia taki problem jak u kolegi. Po zielonej diodzie świeci na czerwono przy wapowaniu (nie pomarańczowo) a kolory rozróżniam :). Następnie po czerwonym świeci na niebiesko i już czuć że moc jest słabsza i przy niebieskim się wyłącza. I co to tak ma być? Dodam że jak już trochę się rozladuje i przy wapowaniu świeci na czerwony to przy 5-cio kliku kilka razy miga właśnie pomarańcz. Wciskam fire i jest czerwony. To w każdym tak jest?


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Mam dokładnie tak samo.
By Poziom
#1870650
to masz coś nie tak, bo ja dokładnie widzę różnicę między pomarańczowym a czerwonym. Jak się orientuję to 6 miechów masz gwarancji, leć reklamuj, bo jak minie Ci czas to zostaniesz z ręką w nocniku. Pozdrawiam
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.