EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By KnerU
#1906996
Witam.
Posiadam od kilku dni wyżej wymienionego moda.
Dziś nagle zaczął rozładowywać tylko 1 Aku. Drugi non stop na full. Po podłączeniu nie ma reakcji na ładowanie wyświetla się napis "charging" oraz slupki poziomu baterii ze znakami zapytania. Reklamować czy można to jakoś zrobić? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Timi
#1906998
Reklamować.
Nie ma serwisów naprawiających boxy.
Akumulatory ładuje się wyspecjalizowaną ładowarką, bo wbudowane to szajs. Niszczą aku i często padają.
Awatar użytkownika
By KnerU
#1907001
Boxa mam od piątku. Ładowałem go 2 razy. Raz wczoraj i raz dziś możliwe że tak szybko zniszczyli to elektronikę? Oczywiście obejmuje mnie rękojmia. Wymieniają od ręki czy jak to jest?
Awatar użytkownika
By Superlux
#1907021
KnerU pisze:Boxa mam od piątku. Ładowałem go 2 razy. Raz wczoraj i raz dziś możliwe że tak szybko zniszczyli to elektronikę? Oczywiście obejmuje mnie rękojmia. Wymieniają od ręki czy jak to jest?


Oddaj po prostu, zwrócą Ci kasę albo dadzą nowego moda ( masz wybór ). A na przyszłość - jedyne wbudowane ładowarki w boxach do których można mieć jakiekolwiek zaufanie to te napędzane przez DNA. Generalnie jednak ładowarka zewnętrzna to must have dla każdego wapera...i to nie podlega żadnej dyskusji *BOR* .



:drinkb

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.