EPF
Awatar użytkownika
By trolejbus8@o2.pl
#1784488
Kolejna odsłona przez jednych kochana, przez drugich znienawidzona wersja "dripperotanka" A mowa tu o IJOY RDTA 5 z nowym sytemem napełniania. Jeszce kilka dni mnie dzieli aby ujarzmić tą bestię. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1784489
Po mojemu...., pocieknie. Lepsze rozwiązanie zastosowano w Limitless.
By mariusz777
#1784657
Witam,Ijoy 5 rdta,nic nie cieknie ,układanie waty bajka,smak super,nic dodać nic ująć,mam go dwa miesiące i żadnych problemów,pozdrawiam.ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By trolejbus8@o2.pl
#1787227
Użytkuję ten atomizer jakiś czas i mogę napisać o nim parę zdań.
Smak oddaje naprawdę bardzo dobrze i chumury napier... jak ta lala.
build to fused clapton 2x0,4 kanthal D owijka 0.2 kathal D 5 zwojów na średnicy 3mm, układanie waty bardzo proste nic nie cieknie;)
i z plusów to by było wszystko ;)
A co do minusów to parownik grzeje się niemiłosiernie przyczyną jest wlew liquidu (środkowy słupek) jak bym grzałek nie umieścił to po kilku minutach vapowania atomizer parzy w rękę a co dopiero powiedzieć o ustach.

Może teraz tak w skrócie plusy/minusy
+
wygląd, układanie waty, smak,

-
Grzanie się całej konstrukcji parownika nawet przy spokojnym setupie.

Kupiłem go bo bardzo mi się spodobał, czy bym go polecił? Jeżeli ktoś lubi dotykać rozżarzonej stali ustami to chyba Tak. Dla mnie kiszka....
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787228
trolejbus8@o2.pl pisze:A co do minusów to parownik grzeje się niemiłosiernie przyczyną jest wlew liquidu (środkowy słupek) jak bym grzałek nie umieścił to po kilku minutach vapowania atomizer parzy w rękę a co dopiero powiedzieć o ustach.


trolejbus8@o2.pl pisze:-
Grzanie się całej konstrukcji parownika nawet przy spokojnym setupie.


trolejbus8@o2.pl pisze:build to fused clapton 2x0,4 kanthal D owijka 0.2 kathal D 5 zwojów na średnicy 3mm


:roll:
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787233
trolejbus8@o2.pl pisze:Wyrażam moją opinię nie rozumiem ?


Wpakować "kupę żelastwa" w jakikolwiek parownik (pomijając jego konstrukcję) i się dziwić, że się grzeje?
Awatar użytkownika
By trolejbus8@o2.pl
#1787236
czy kupę żelastwa to nie wiem zależy jak dla kogo ;p Dla mnie to są skromne grzałki xD
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1787237
trolejbus8@o2.pl pisze: Dla mnie to są skromne grzałki xD


A co o tym sądzi Twój parownik, już Wiesz. :wink:
By Sqerlo
#1787302
DorotaM pisze:
trolejbus8@o2.pl pisze: Dla mnie to są skromne grzałki xD


A co o tym sądzi Twój parownik, już Wiesz. :wink:


Również uważam że są to stosowne druty do tego typu atomizera RDTA. Po to się kupuje go kupuje, co lepiej odda smak i pierdyliard chmury?
Awatar użytkownika
By Bulletin92
#1787973
Był limitless plus, jest combo, bedzie 5tka.... :D dla mnie numer jeden jeśli chodzi o parowniki :D ma ktoś wersje srebrną wstawić fotke ?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.