EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By noname82
#1847292
Witam wszystkich.
Mam problem z atomizerem jak w tytule. A mianowicie atomizer zakupiłem z aliexpress i pracował świetnie na grzałce 0.4 ohma. Po miesiącu użytkowania zmieniłem grzałkę na 0.2 i się zaczęło...
Do atomizera wcześniej zakupiłem box-a IJOY Captain X3 324 W.
... Po wymianie grzałki na 0.2 atomizer popracował może jeden dzień i wyskoczył komunikat NO ATOMIZER, zmieniłem na nową grzałkę 0.2, gdyż sądziłem, że pierwszą spaliłem po przez niedokładne zalanie płynem. Zmieniłem atomizer na ijusta S i nic się nie zmieniało - No Atomizer. Box oddałem na gwarancji i przyszedł nowy. Więc zainstalowałem w niego atomizer IJOY Captain X3 i popracował może z 3h i to samo. Więc znowu reklamacja i nowy box - nic się nie zmieniło - NO ATOMIZER. przy trzecim boxie zauważyłem, że po 30 inhalacjach wyskakiwał komunikat no atomizer, ale przełom po odczekaniu około 2h box działała na kolejne 20-30 inhalacji. Przy tym wszystkim Atomizer strasznie się grzał, wręcz parzył :) . Atomizer pracował na 90W przy grzałce 0.2 (zakres producenta 90-110W), w sumie zacząłem palić od 50W i doszedłem do 90W. Dodam, że grzałki też były zamówione z aliexpress.
Atomizer z grzałką 0.2 pod baterią ijusta S pracuje nic się nie psuje, ale strasznie się grzeje po około 8-12 inhalacjach (parzy).
Grzałek 0.2 zakupiłem na zapas z 8 szt. i żadnej 0.4. Czy ktoś ma podobny problem i może go rozwiązał? Nie chciałbym rezygnować z tego atomizera gdyż jest świetny.
Bardzo bym prosił o poradę w mojej sprawie.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.