EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Malowany
#1815205
Sporo liquidów spod tej marki próbowałem *SMOKEKING* , a na forum nie widziałem opinii. Jest to kolejna z odnóg Liquider Poland. Z racji, że 10ml kosztuje w granicach 5-6zł, to mogłem się pokusić o regularne testowanie różnych smaków. Tak więc:

Malinowy - mój ulubiony, słodka malina, bardzo przyjemny zapach, nawet niepalące otoczenie mówi o ładnym zapachu. Dla niektórych może być za słodki, aczkolwiek w moje gusta bardzo trafia. Bardzo klarowny. Daję 8/10, bo wiem, że gdzieś tam są lepsze.

Kawowy - barwa lekko żółtawa, smak kawy wyczuwalny, aczkolwiek słabo - dopiero przy większych chmurach można poczuć coś bardziej wyraźnego. Takie 6/10.

Kubańskie cygaro - Chyrste Panie, coś okropnego. Zapach paluszków solonych, smak jako liquida nie do zniesienia. Bardziej żółtawy od kawy. 1/10 - kompletnie nie nadające się do palenia. Gdyby był chociaż trochę słodki, to może by się to dało jeszcze wypalić, a tak to do kosza.

Mango - słaby aromat, mało przypominajacy mango. Idzie wypalić, ale nic szczególnego - 3/10.

Gujawa - miałem bardzo duże oczekiwania - aromat pachnie pięknie. Niestety, jak na owocowy smak jest kompletnie niesłodki, przez co ciężko jest go wypalić. Wymieszać z jakimiś resztkami, albo do śmietnika.

Jeżyna - słodki aromat, nawet jeżynowy. Tylko, że podczas palenia... no coś w nim jest nie tak, nie przypomina jeżyny, a smak mieszając się ze słodyczą daje dziwne wrażenia smakowe. 3/10

Banan - wyczuwalny zapach suszonego banana. Mógłby być odrobinę bardziej słodki i zamiast czipsów bananowych pachnieć bananem. Niemniej, nawet dobrze się pali - 6/10.
By kombo-krakow-pl
#1815448
Testowałem kilka, dla mnie najlepsze są "soczysta wiśnia" i "kwaśna porzeczka", ten drugi pachnie i smakuje jak sok z czarnej porzeczki, jest naprawdę OK. W tych dwóch prawie nie czuć tzw. chemii, smak i aromat są bardzo naturalne. Pozostałe - takie se, bez rewelacji, np. kawa - niby coś tam kawę czuć ale smak jest średnio fajny, mi nie podszedł. Mango - ledwie coś czuć, truskawka - też słabo, mięta trochę podjeżdża "Ludwikiem" :)

Tytoniowych nie próbowałem, raczej gustuję w owocowych.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.