EPF
Awatar użytkownika
By Einheart
może wydane te 20$ to nie majątek - ale ja ich żałuję - dostałem parownik który źle jest wykonany :( rok temu wydałem 500 zł na oryginał i to był najlepszy zakup 2016 :) wszystko śmiga perfekcyjnie
By w1904
Einheart, a nie patrząc na wykonanie, tylko na samo użytkowanie, to jak się ma klon singla do oryginału? Jakbyś miał ślepy test to rozróżnisz?
Awatar użytkownika
By Einheart
w1904 pisze:Einheart, a nie patrząc na wykonanie, tylko na samo użytkowanie, to jak się ma klon singla do oryginału? Jakbyś miał ślepy test to rozróżnisz?

mojego się nie da używać :( a do chin nie opłaca się odsyłać :(
Awatar użytkownika
By Einheart
DRAgon pisze:Który klon posiadasz?

Coppervape Hussar Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer ten nowy singiel
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Mam dwa klony Coppervape i w obu wszystko w miarę spasowane od góry aż po dół. LC oraz regulacja powietrza chodzą płynnie. Dokręcając górny cap (ten z trzema oringami) można w pewnym zakresie wpływać na siłę potrzebną do kręcenia LC. W zestawie mam dwa piny z różnymi dyszami powietrza. Po założeniu tej ciaśniejszej można wapować dopaszczowo z prawdziwego zdarzenia :) Podoba mi się też to, że pin plusowy sporo wystaje ponad gwint 510, co umożliwia bezstresowe użytkowanie klona na mechaniku typu SMPL.
Na razie zalałem jedną sztukę i działa w porządku. Druga sprawdzona tylko "na sucho". Zauważyłem między nimi dwie subtelne różnice - wysokość pierścienia do reg. cugu jest w jednym mniejsza o pici włos i widać maleńką przerwę między baniaczkiem i pierścieniem, a w drugiej sztuce oba baniaczki (plastik i metalowy) wchodzą ciut luźniej (kwestia wyłącznie grubości oringu). Ogólnie nie jest źle.
Awatar użytkownika
By DRAgon
Dzięki Panowie za info. Myślałem nad Coppervape, ale chyba poczekam na podróż po TGT3 (właśnie od Coppervape) - kupiłem Kv5 od tobeco i jego jakość jest żałosna (dla mnie), więc chyba wystarczy mi walka z tym i klonem Taifuna. Ja niby wapię dopłucnie, ale na 7(8?)x0,4 (26awg) ss316l @ 205-215oC, na kajtku mam 2, lub 3 kropki. Na TGT2 mam 4-6 dziurek i 14W na 1,6ohma A1, więc to takie pośrednie, stąd zainteresowanie jedną grzałką w HuSSarze.
Awatar użytkownika
By blucas
A próbowałeś już duala?
Ja po spróbowaniu w 3 dni przeszedłem z MTL na wapowanie dopłucne. :)

Wytaplane.
Awatar użytkownika
By DRAgon
Jeżeli mnie pytasz, to tak, ale na OBS Engine i Cheetah. Nie pasuje mi big cloud.. Ja jestem dinozaur ;) od kilku lat miałem swojego grala (PV2, PV3 + org Kv4 i TGT2) i mi to w połączeniu z A1 wystarczało. Jednak sprzęt się sypie, nawet ten z tzw górnej półki, poza tym człowiek czasem zapragnie nowości, więc wraz z zakupem DNA i Evica przyszła myśl na zmianę parowozów. A dokładnie, to w Kv4, oryginalnym (!) padły mi gwinty :shock: :evil: , TGT2 jak nowy (prawie, dzięki eJackowi - dzięki Jacek! - mam szkła), ale nigdy do niego miłością nie pałałem (ja jestem taki jakby bardziej kayfunowy: 3.1, lite, v4 ;) :D).
Awatar użytkownika
By blucas
Też tak myślałem.
Przed Hussarami miałem tgt2, Gem, i ucywilizowanego Calixa (sam zmniejszałem mu AF)
A teraz nawet nie myślę o powrocie.

Wytaplane.
Awatar użytkownika
By Gabriel
@DRAgon a czytałeś moją recenzję parę postów wyżej? To nie jest parownik do big cloud. Bardzo delikatny dopłucniak. Też przez chyba 4 lata wapowałem tylko dopaszczowo, Nie wyobrażałem sobie zupełnie dopłucnego. Ale na takim parowniku jakim jest Hussar przejście na dopłucne przeszło bezboleśnie.
Awatar użytkownika
By DRAgon
Dzięki, oczywiście czytałem cały wątek i widziałem Twoją opinię :)
A jak działa TC w przypadku dwóch grzałek równolegle? Opór w końcu skacze o 1/2? Da się to ogarnąć jakimś CSV w DNA?
Awatar użytkownika
By Timi
DRAgon pisze:Dzięki, oczywiście czytałem cały wątek i widziałem Twoją opinię :)
A jak działa TC w przypadku dwóch grzałek równolegle? Opór w końcu skacze o 1/2? Da się to ogarnąć jakimś CSV w DNA?

Przecież mod je widzi jako jedną grzałkę.
Awatar użytkownika
By DRAgon
OK, słusznie :oops: Czyli mamy na wejściu 1/2 i przy wzroście też 1/2, reasumując jakbym używał grubszego drutu. Dzięki :!:
To może faktycznie spróbuję dwóch cewek ? :roll:
Awatar użytkownika
By Timi
Tu masz zestaw bardzo fajnych kalkulatorów.
http://www.steam-engine.org/coil.html
Awatar użytkownika
By DRAgon
Dziękuję Ci, popatrzę.
BTW, to zabawne wrócić po kilku latach używania "grala" do świata - zmiana rurek VV i VW na boxa TC - jakbym odkrywał EP na nowo ;)
Awatar użytkownika
By mariogd
Może ktoś sprawdzić czy baza singiel od Coppervape pasuję do wersji SJMY ?
Awatar użytkownika
By darek11
Jeżeli pytasz o tą z FT :zakrecony to i owszem pasuje tak jak i baniak mikro i cap torpeda. :bry
Awatar użytkownika
By mariogd
darek11 pisze:Jeżeli pytasz o tą z FT :zakrecony to i owszem pasuje tak jak i baniak mikro i cap torpeda. :bry

Tak, dziękuję :beer:
Awatar użytkownika
By blucas
Też się tam dzisiaj wybieram po akcesoria :)

Wytaplane.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Cześć od niedawna mam istick pico mega z górą Lemo[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]

Premiksy z maiart