EPF
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999193
Honey Mod powstał jako kontynuacja projektu Mono z wieloma naniesionymi zmianami, które zostały dodane w celu poprawy wyglądu oraz nietypowego wykończenia. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować w szczególności jednej osobie, która pragnie pozostać w cieniu a jeżeli będzie chciała sama się ujawni.

Honey to połączenie kilku materiałów i technologi, która razem tworzy wyjątkowy wygląd. Materiały użyte w produkcji głównej to: stal kwasoodporna oraz mosiądz. Za ostateczny wygląd odpowiadają takie techniki jak pozłacanie oraz posrebrzanie.

Przycisk został wyposażony w magnesy.

DANE TECHNICZNE

Materiał: Stal kwasoodporna + Mosiądz

Średnica Honey: 22mm
Wysokość: ~ 18650 - 90mm / 18500 - 74mm / 18350 - 60mm
Wykończenie powierzchni: Satynowe / Polerowane

Głowica: Stal kwasoodporna - satynowana
Konektor Pin "+": typu teleskop
Korpus przycisku: Stal kwasoodporna - satynowana
Pierścień blokady: Stal kwasoodporna (lewy gwint) - Logo Honey + numer seryjny
Przycisk: posrebrzany (polerowany) + 2 x magnesy - Sygnatura Morfis Mods + Honey

Tuby: 18650 / 18500 / 18350 - Stal kwasoodporna + 2 x wkręcany pierścień pozłacany.

Honey będzie dostępne bez limitów, dla każdego chętnego... Wszystkie Honey Mod będą posiadać swój jedyny i niepowtarzalny numer seryjny.

Lista zapisów na tą chwilę nie jest dostępna...
Honey jest już gotowym projektem, jednakże brakuje w nim jeszcze kilku koniecznych do wykonania zabiegów kosmetycznych, aby całość miała smaczek...

Zdjęcia zrobione na szybko :( Wersja jeszcze nie do końca skończona, brakuje powłok...


Zdjęcia bardziej dopracowane zostaną wstawione po niedzieli, brakuje mi sprzętu i umiejętności, aby oddać wygląd w 100%...

Mile widziane pytania, propozycje a także wszelkie sugestie...
Awatar użytkownika
By piehot
#999197
jak dla mnie za dużo mosiądzu (mój wybredny gust), czy powłoka zapewni ochronę mosiądzu przed spatynowaniem ?
no ale zrobisz z SS to cię okrzykną klonerem nemesisa ;)

p.s. jednak wygląda dość ciekawie ;)
By edwa.gd
#999201
Bo to jest klon nemesisa tylko w innych kolorkach :). Nie znam się tak na rynku czy nemesis w sposób jaki się go konfiguruje był pierwszy, ale chyba najbardziej popularny. Dzięki czemu podobne rozwiązania będą do niego porównywane. Nieważne czy najniższa tubka będzie najdłuższa czy nie, rozwiązanie jest już znane na rynku. Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie też ciut za dużo mosiądzu ;). Podoba mi się dolny przycisk, nie wiem jak z wygodą użytkowania jak jest tak schowany. Jednak projekt wyszedł bardzo ładnie i czekam na finalne zdjęcia z dużym zainteresowaniem :).
Awatar użytkownika
By sliwa404
#999207
Jakiego nemesisa. Toć tutaj nic z nemesisa nie ma. Wygląda fajnie, ale to nie mój styl. Te pierścienie zbyt duże. Może jakbybyły szczotkowane.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999212
piehot pisze:jak dla mnie za dużo mosiądzu (mój wybredny gust), czy powłoka zapewni ochronę mosiądzu przed spatynowaniem ?
no ale zrobisz z SS to cię okrzykną klonerem nemesisa ;)

p.s. jednak wygląda dość ciekawie ;)

Mosiądzu jest jedynie 15mm na stronę - czy to dużo czy mało, nie mnie oceniać :)... Co do powłoki złota, to ma za zadanie główne ochronić, a raczej pokryć całość warstwą, aby efekt był widoczny przez cały czas, bez konieczności polerowania non stop, co by patyna nie powstawała...
edwa.gd pisze:Bo to jest klon nemesisa tylko w innych kolorkach :). Nie znam się tak na rynku czy nemesis w sposób jaki się go konfiguruje był pierwszy, ale chyba najbardziej popularny. Dzięki czemu podobne rozwiązania będą do niego porównywane. Nieważne czy najniższa tubka będzie najdłuższa czy nie, rozwiązanie jest już znane na rynku. Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie też ciut za dużo mosiądzu ;). Podoba mi się dolny przycisk, nie wiem jak z wygodą użytkowania jak jest tak schowany. Jednak projekt wyszedł bardzo ładnie i czekam na finalne zdjęcia z dużym zainteresowaniem :).

A że tak się spytam, gdzie Ty widzisz podobieństwo do nemesisa??? Aż z ciekawości porównałem zdjęcia...
By edwa.gd
#999214
W sposobie konfiguracji rozmiaru moda. Dla mnie jest to rozwiązanie poznane w nemesisie i dlatego się do niego odwołałem. Fakt, za mocnych słów użyłem, że to klon, za co przepraszam. Ale na pierwszy rzut oka tak mi się skojarzył.
Awatar użytkownika
By piehot
#999216
a nie mówiłem, będzie wojna ;) klonerze klona nemesisa :) buhaha - żarty
ejj yebać klonowanie !!! ;) Morfi i już mi zaimponowałeś mi tym rozwiązaniem. Co do powłoki to trzymam kciuki. Mam TimeMachine Mankosa, JGM, i we wszystkich po 2-3 tygodniach mosiądz się spatyniał ;) mam caravelę klonidło z FT miesiąc czasu i świeci jak księżyc :)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999217
sliwa404 pisze:Jakiego nemesisa. Toć tutaj nic z nemesisa nie ma. Wygląda fajnie, ale to nie mój styl. Te pierścienie zbyt duże. Może jakbybyły szczotkowane.

Jak to się mówi, KLIENT NASZ PAN, chce mieć dostanie... A tak na poważnie zdjęcia przedstawiają wersję podstawową, bez powłok i grawerów, ot nie zdążyłem wykonać a na L4 siedzę :) i się obijam...

Ważne, że w razie potrzeby mogę dopasować do każdego z was zasilanie :) Jednakże pierścienie nie są duże, to jedynie 15mm wysokości... Zdjęcia również przedstawiają jedynie zasilanie Honey 18650, nie wykonywałem 18500/18350 z braków finansowych...

Wersja ostateczna nie jest jeszcze gotowa - każdy z was jak ma propozycje niech śmiało pisze, zawsze mogę to przemyśleć itp...
Awatar użytkownika
By piehot
#999224
czy te wysokości są z podpiętym guzikiem, czy same tubki ?
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999226
piehot pisze:czy te wysokości są z podpiętym guzikiem, czy same tubki ?

Wymiary są całości - głowica + 2x pierścień + tuba + pełny przycisk...


A zapomniałem - przycisk wyposażony w magnesy, nie zwierające ze sobą - czyt. nie uczestniczą w przepływie V...
Awatar użytkownika
By sliwa404
#999232
Wydaje mi się że co niektórzy pomyśleli że to zasilanie modułowe. Tutaj te pierścienie nie powodują że po odkręceniu mamy tubę na mniejszy aku. Tak samo przycisk bardziej podobny do papsa i mono moda niż do nemesis. Głowica też standard, w nemesis jest regulacja dopływu powietrza dla parowników z airholeami w gwincie. Tutaj nie ma nic z nemesisa...

Pomijając to, mosiądz to ładny metal, ale wtedy kiedy nie święci jak psu jaja tylko jak przybieże swój naturalny kolor. A najlepiej jak jest w satynie.

Moja propozycja dla Ciebie kolego twórco to próba satyny na tym mosiądzu bez powłoki złotej i potem spróbuj nadać mu patynę. Jest dużo sposobów na szybką i jednolitą patynę. IMO pierścienie z mosiądzu powinny mieć maksymalnie do 5mm.

PS. Ciekawie wygląda powierzchnia mosiądzu na przycisku. Takie coś bym chętnie zobaczył na pierścieniach.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2014, 22:55 przez sliwa404, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By piehot
#999233
no to wymiary są jak dla mnie - liga światowa. a może wersja full SS ;) z polerką tych dwóch pierścieni ;) ?

@sliwa i mono-morfi
to czyli te pierścionki nie dają przedłużek do batek ?? ooops to jestm w błędzie :|
Ostatnio zmieniony 20 lut 2014, 22:56 przez piehot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999238
sliwa404 pisze:Pomijając to, mosiądz to ładny metal, ale wtedy kiedy nie święci jak psu jaja tylko jak przybieże swój naturalny kolor. A najlepiej jak jest w satynie.

Moja propozycja dla Ciebie kolego twórco to próba satyny na tym mosiądzu bez powłoki złotej i potem spróbuj nadać mu patynę. Jest dużo sposobów na szybką i jednolitą patynę. IMO pierścienie z mosiądzu powinny mieć maksymalnie do 5mm.

Satynowany mosiądz miałem w poprzednim projekcie, to dla mnie nie problem :) - patynowanie mocne z wżerami też możliwe, ale czy ładne, eeee nie dla mnie...

Z tymi wymiarami pierścieni, już wojowałem :) było od 7mm do 20mm, wymiary poniżej 12mm znikają w całości...
Awatar użytkownika
By sliwa404
#999244
I o to moim zdaniem chodzi. Mosiądz ma tutaj dekoracją być, nie pionierem. A Ciebie kolego twórco szanuje bardzo, za świetne podejscie do klienta i pełen profesjonalizm. Poczekam na rozwój projektu. Nie wiem czy pamiętasz ale byłem zainteresowany twoim pierwszym projektem. Zrezygnowałem aby poczekać na opinię, opinię są, moda niestety ani razu nie widziałem na bazarku. To twój niewątpliwy sukces. Brawa się należą, również ukłon, i to bardzo niski. :)
Awatar użytkownika
By piehot
#999245
a jak z tymi pierścionkami jest ? to nie są przedłużki do batek ?
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999247
sliwa404 pisze:Wtedy zarzuca morfiemu że klonuje papsa X. Haha.

Czy ja już na stałe mam mieć przypiętą łatkę :)... Papsa X na oczy nie widziałem...

piehot pisze:no to wymiary są jak dla mnie - liga światowa. a może wersja full SS ;) z polerką tych dwóch pierścieni ;) ?

@sliwa i mono-morfi
to czyli te pierścionki nie dają przedłużek do batek ?? ooops to jestm w błędzie :|


Wymiary jak najbardziej małe, mogłem jeszcze mniej, ale to już utrudniało by użytkowanie :)...
Modułowy układ wygląda tak: 2 x tuleje + tuba są razem skręcane, jedynie tuby SS są wymienne, pierścienie już nie... Pierścienie są jako dodatek do każdej tuby i tylko razem dają wymiar na dany rodzaj baterii...
Awatar użytkownika
By piehot
#999249
oki czaję, trochę szkoda że nie poszedłeś na łatwiznę z wymiennymi pierścionkami jak w Nemie, zawsze to mniej rurek do noszenia/worzenia. Ale, i tak jest fajnie i dość ładnie (pomimo tego mosiądzu) ;) życzę powodzenia i sukcesów. :piwo:
By keruj_jp
#999251
piehot pisze:a jak z tymi pierścionkami jest ? to nie są przedłużki do batek ?

mnie wychodzi, że dla różnych aku konieczna jest rurka o różnych rozmiarach - ta środkowa.

No morfik - pełne gratki.
To piękne jest.
BRAWO!!!!

GRATULACJE!
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999253
sliwa404 pisze:I o to moim zdaniem chodzi. Mosiądz ma tutaj dekoracją być, nie pionierem. A Ciebie kolego twórco szanuje bardzo, za świetne podejscie do klienta i pełen profesjonalizm. Poczekam na rozwój projektu. Nie wiem czy pamiętasz ale byłem zainteresowany twoim pierwszym projektem. Zrezygnowałem aby poczekać na opinię, opinię są, moda niestety ani razu nie widziałem na bazarku. To twój niewątpliwy sukces. Brawa się należą, również ukłon, i to bardzo niski. :)

Wiem pamiętam... Chętnie bym udostępnił wersję MONO dla każdego w tym i Ciebie, ale cóż wersja limitowana... Tutaj tego błędu nie popełnię, bo zapytań przy Mono, było więcej niż sądziłem...

Za ukłony dziękuję i miło mi, że mimo braku MONO u Ciebie jesteś zadowolony, to najważniejsze było i jest dla mnie...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999256
piehot pisze:oki czaję, trochę szkoda że nie poszedłeś na łatwiznę z wymiennymi pierścionkami jak w Nemie, zawsze to mniej rurek do noszenia/worzenia. Ale, i tak jest fajnie i dość ładnie (pomimo tego mosiądzu) ;) życzę powodzenia i sukcesów. :piwo:

Jakbym tak uczynił już by mnie zjedzona na dzień dobry... A klonować nie zamierzam niczego...

keruj_jp pisze:
piehot pisze:a jak z tymi pierścionkami jest ? to nie są przedłużki do batek ?

mnie wychodzi, że dla różnych aku konieczna jest rurka o różnych rozmiarach - ta środkowa.

No morfik - pełne gratki.
To piękne jest.
BRAWO!!!!

GRATULACJE!

Tak wymienna jest jedynie część środkowa...
Awatar użytkownika
By piehot
#999261
morfeusz pisze:
piehot pisze:oki czaję, trochę szkoda że nie poszedłeś na łatwiznę z wymiennymi pierścionkami jak w Nemie, zawsze to mniej rurek do noszenia/worzenia. Ale, i tak jest fajnie i dość ładnie (pomimo tego mosiądzu) ;) życzę powodzenia i sukcesów. :piwo:

Jakbym tak uczynił już by mnie zjedzona na dzień dobry... A klonować nie zamierzam niczego...

eeeh przesadzasz, jak już kiedyś napisałem "ktoś, kiedyś wymyślił e-papierosa, potem wszyscy go sklonowali" ;) dobre patenty nie są złe, a krytyka krytyką, jakoś nikt nie skarży się na klony Nema z HC czy Tobeco i inych chińskich manufaktur. Twój wybór bracie, jesteś dobry w tym co robisz i to się ceni. (gdyby nie ten mosiądz) :) :drinkb
Awatar użytkownika
By Helmutek
#999263
Będzie możliwość zamówienia bez tego świecącego wykończenia? Świecić to ma lampka przy moim biurku, nie mod. Ładnie to wygląda na półeczce. Posiadam Goldena, najładniej wygląda w patynie. To samo w Hektorze, głowica, pierścień blokady oraz dripek są w patynie, bo tak jest najładniej. Podoba mi się ta satyna, jak bardzo zbliżona kolorystycznie jest do Ruska? Masz możliwość sprawdzenia?

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka
By Speedo1544
#999264
Wygląda bardzo schludnie i kolorystycznie chyba idealnie by się komponował z ruskiem
Nie widziałem tylko ceny lub jestem już o tej godzinie ślepy
By edwa.gd
#999265
Ok, po wyjaśnieniu, że część ss tylko jest wymienna do rozmiaru tubek to zmienia postać rzeczy ;).

Skąd moje skojarzenie do nemesisa:
Obrazek
Wystarczy zamienić górny element SS na złoto i już wyglądem jest podobnie do tego co pokazałeś. Jednak, skoro u Ciebie rozwiązanie jest inne to jak napisałem na wstępie, zmiana jest widoczna i zrozumiała. Tak samo rozwiązanie przycisku i głowicy zmienia ogólny wygląd moda. Wciąż: bardzo ładny mod bo dla mnie połączenie SS+mosiądz zawsze będzie ponadczasowe i piękne :).
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999267
piehot pisze:
morfeusz pisze:
piehot pisze:oki czaję, trochę szkoda że nie poszedłeś na łatwiznę z wymiennymi pierścionkami jak w Nemie, zawsze to mniej rurek do noszenia/worzenia. Ale, i tak jest fajnie i dość ładnie (pomimo tego mosiądzu) ;) życzę powodzenia i sukcesów. :piwo:

Jakbym tak uczynił już by mnie zjedzona na dzień dobry... A klonować nie zamierzam niczego...

eeeh przesadzasz, jak już kiedyś napisałem "ktoś, kiedyś wymyślił e-papierosa, potem wszyscy go sklonowali" ;) dobre patenty nie są złe, a krytyka krytyką, jakoś nikt nie skarży się na klony Nema z HC czy Tobeco i inych chińskich manufaktur. Twój wybór bracie, jesteś dobry w tym co robisz i to się ceni. (gdyby nie ten mosiądz) :) :drinkb

Co chcesz wersję full SS???

Zastanowię się i możliwe że dam taką opcję, że pierścienie będą do wyboru lub do dokupienia osobno w wersji SS polerowany + srebrzenie chociaż w tym wypadku zbędne :) - kształt ogólny zostanie zachowany...
Awatar użytkownika
By sliwa404
#999268
Edwa, nawet jeśli by było to modułowe zasilanie to i tak nijak to się ma do nemesisa w wersji mixed. Tam masz z mosiądzu pierścień blokujący, kick ring, głowice. Tutaj mosiądz to element tuby.
Awatar użytkownika
By ohlers
#999286
Panowie.
Mam to cudo w ręku od paru godzin, i Możecie mi uwierzyć na słowo:
- nie jest podobny do N.....s ;)
- nie jest podobny do Caraveli
- pierścienie wcale nie wydają się duże, (a na pewno nie są ZA duże)
- całość wygląda bardzo apetycznie.

:)
ps
z Kayfunem wygląda bosko :P
Ostatnio zmieniony 20 lut 2014, 23:45 przez ohlers, łącznie zmieniany 1 raz.
By Pszemeg
#999287
Podoba mi się, mam nadzieję, że uzbieram na sztukę. Elementy MONO oglądałem na spocie, wykonanie pierwsza klasa, tu na 100% będzie tak samo, lub lepiej. :)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999292
Pszemeg pisze:Podoba mi się, mam nadzieję, że uzbieram na sztukę. Elementy MONO oglądałem na spocie, wykonanie pierwsza klasa, tu na 100% będzie tak samo, lub lepiej. :)

Na pewno będą z taką samą starannością wykonane jak poprzednio, a lepiej na pewno i w tym moja głowa... A najlepsze to, że przycisk na magnesach pasuje do MONO jak ulał :) - użytkuje wersję testową już od samego początku istnienia MONO :) co by nie było...
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#999303
gratki kolejnego, udanego projektu :) i koniecznie daj wybor materialu z jakiego te zlote pierscienie maja byc wykonane. ja akurat blyszczacego zlota nie toleruje, nie trawie i nie widze sie z czyms takim w reku. zeby pasowalo do calosci, musialbym wstawic sobie zlote jedynki i jakis gold kajdan na lape zalozyc ;)
tak pacze jeszcze na ten pierscien blokady przycisku i mam pewne obawy, ze troche cienkie te scianki i przy jakims upadku lub udezeniu, moze sie delikatnie zagiac ta cienka blaszka. jesli moge cos zasugerowac, to wolalbym, aby wygladalo to, jak w mono - bedzie bezpieczniej dla plynnosci dzialania przycisku, po nieplanowanym upadku etc...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999316
skrzypekq4 pisze:gratki kolejnego, udanego projektu :) i koniecznie daj wybor materialu z jakiego te zlote pierscienie maja byc wykonane. ja akurat blyszczacego zlota nie toleruje, nie trawie i nie widze sie z czyms takim w reku. zeby pasowalo do calosci, musialbym wstawic sobie zlote jedynki i jakis gold kajdan na lape zalozyc ;)
tak pacze jeszcze na ten pierscien blokady przycisku i mam pewne obawy, ze troche cienkie te scianki i przy jakims upadku lub udezeniu, moze sie delikatnie zagiac ta cienka blaszka. jesli moge cos zasugerowac, to wolalbym, aby wygladalo to, jak w mono - bedzie bezpieczniej dla plynnosci dzialania przycisku, po nieplanowanym upadku etc...

Sądzę, że jako opcja będzie możliwość dokupienia pierścieni z SS polerowany, a co do blokady to nie jest w cale taka cieniutka :) grubość całkowita to 1mm, jedynie na odcinku, gdzie jest sam przycisk ma 0.5mm na długości 1.5mm, więc się aż tak nie zagnie, a po za tym nie należy rzucać modem o podłogę... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By ohlers
#999318
morfeusz pisze:
skrzypekq4 pisze: a po za tym nie należy rzucać modem o podłogę... :lol: :lol: :lol:

Święte słowa :D
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999324
skrzypekq4 pisze:sie specjalnie sie nie rzuca sie, ale czasami rece same drza, to wypasc niechcacy moze ;)

To poczekać aż przestaną :) - a tak serio mam wersję prototypową wykonaną z mosiądzu w MONO od grudnia testuję a po warsztacie lata gdzie popadnie, turlało się, spadało i jak na razie mam zero w gniotek, no może za jedną, ale to sam zrobiłem :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
By horang
#999333
Piękna rurka. Ale to złoto... no proszę Cię, Morfi :? Zrób te pierścienie w satynie albo z polerowanej SS. I uważaj z powłokami, poobłazi to i będzie szpetne :( My tu w Polsce mamy porządny, ładnie starzejący się, polski mosiądz. Złocenia zostaw Chińczykom i tym no, jak im tam... złotnikom :wink:
Na wszelki wypadek kładę młotek koło świnki-skarbonki :mrgreen: i czekam na wersję finalną.
Awatar użytkownika
By saradonin
#999398
Ale chlapiecie ozorem od rzeczy o czymś, czego nawet na oczy nie widzieliście: jakby cokolwiek było zaczerpnięte z Nemesisa pierwszy bym się przyp...czepił :lol:
Tu nie ma z niego nic.

Jest za to dość ciekawie: czyżby pierwsza krajowa konstrukcja ze schowanym przyciskiem typu "recessed"?
Rozumiem, że brak jeszcze finalnego dopieszczenia, ale już zapowiada się intrygująco.
Nie wiem jak dokładnie planujesz to wykończyć, ale ten matowy mosiężny przycisk w matowej stalowej oprawie wygląda świetnie :)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999403
saradonin pisze:Ale chlapiecie ozorem od rzeczy nie mając pojęcia o czymś czego nawet nie widzieliście: jakby cokolwiek było zaczerpnięte z Nemesisa pierwszy bym się przyp...czepił :lol: Tu nie ma z niego nic.

Jest ciekawie: czyżby pierwsza krajowa konstrukcja ze schowanym przyciskiem typu "recessed"?
Rozumiem, że brak jeszcze finalnego dopieszczenia, ale już zapowiada się intrygująco.
Nie wiem jak dokładnie planujesz to wykończyć, ale ten matowy mosiężny przycisk w matowej stalowej oprawie wygląda świetnie :)


Właśnie ciebie się najszybciej spodziewałem, że wytkniesz wszystko jak leci :)... ufff ulżyło mi...

Przycisk recessed, nawet nie wiem co znaczy, ale fakt starałem się go schować jak najbardziej, aby nie przeszkadzał w użytkowaniu... W sumie dzięki temu zabiegowi, można śmiało stawiać go w pionie bez żadnego blokowania... Co też brakowało i było mi wypominane przy MONO... Nawet przez te zabiegi, zmiany i kombinowanie mam 2 gotowe rodzaje przycisku z blokadą oraz bez blokady... Używam przycisku bez blokady od paru miesięcy i tylko raz mi się załączył w kieszeni... Przez co wahałem się który przycisk wybrać...

Co do wykończenia ostatecznego to też najtrudniejsza droga... Obecnie zastanawiam się jak dodać smaczku całości... Czy czegoś nie brakuje, czy coś dodać, ująć... Przycisk akurat powstał przez przypadek, skończył się SS :) i wpadł mosiądz... Planowałem zrobić go full SS ale sam przycisk w polerce, a obudowa i blokada w satynie...
Awatar użytkownika
By sliwa404
#999427
Kolego, przycisk zostaw. Taki jest ładny. Ale z tym złotem to serio pomyśl, moda na złoto już wyszła. No może teraz jest ale na białe złoto. Ja siebie ze świecącym złotem nie wyobrażam ani w ręku ani na ręku.
Awatar użytkownika
By ohlers
#999443
Dajcie już spokój z tym złotem. Jest go naprawdę niewiele. Akurat tyle, aby stworzyć wrażenie delikatności i kontrastu na tubie. Wiem co mówię. Ja też nie przepadam za złotem, ale tu go jest akurat w sam raz. Na zamieszczonych do tej pory zdjęciach, wygląda że jest go więcej niż w rzeczywistości.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By mashun
#999445
ohlers pisze:[...]tu go jest akurat w sam raz.[...]

Zgoda, przy największym rozmiarze 18650. Ale przy tubie 18350 - biorąc pod uwagę jej wymiar (całości z głowicą i przyciskiem) czyli 60mm, to mosiężne ringi będą już zajmowały optycznie ponad 50% powierzchni (2x15mm=30mm). Wtedy już chyba będzie trochę za dużo.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999503
mashun pisze:
ohlers pisze:[...]tu go jest akurat w sam raz.[...]

Zgoda, przy największym rozmiarze 18650. Ale przy tubie 18350 - biorąc pod uwagę jej wymiar (całości z głowicą i przyciskiem) czyli 60mm, to mosiężne ringi będą już zajmowały optycznie ponad 50% powierzchni (2x15mm=30mm). Wtedy już chyba będzie trochę za dużo.

Ciut racji masz, fakt tuleje mają po 15mm każda tak więc przy coraz mniejszych wymiarach Tuby pierścienie będą zajmowały większą powierzchnię :)... Wykonanie dla każdej tuby innego wymiaru znacznie podniesie koszta, a to raczej nie jest mile widziane...

Poczekajmy do zdjęć lepszej jakości z ręki fotografa (sądzę, że w niedzielę/poniedziałek będą gotowe), nie mojej :oops: bo ze mnie doooppa nie fotograf...
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#999522
@morfi, a nie lepiej byloby wykombinowac, aby te zlote tulejki byly jednoczesnie elementami, ktorymi mozna regulowac dlugosc tuby pod konkretne akusy?
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999574
skrzypekq4 pisze:@morfi, a nie lepiej byloby wykombinowac, aby te zlote tulejki byly jednoczesnie elementami, ktorymi mozna regulowac dlugosc tuby pod konkretne akusy?

Żaden problem, to tylko kwestia nowych rysunków i wyliczeń... Jednak nie bierzesz chyba pod uwagę tego, że wzrosną koszty... Choć przemyślę to i zobaczymy czy da radę tak rozwiązać to aby działało i nadal wyglądało...

Przemyślałem :) - nie będzie tego rozwiązania, bo teleskopowej tuby nie będę produkował nigdy, raz to nie wygląda, a dwa nie wygląda i tyle w temacie...
Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 14:10 przez morfeusz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By ohlers
#999601
skrzypekq4 pisze:@morfi, a nie lepiej byloby wykombinowac, aby te zlote tulejki byly jednoczesnie elementami, ktorymi mozna regulowac dlugosc tuby pod konkretne akusy?

Hmm, i właśnie w ten prosty sposób, zrobimy z honey n...sisa lub co gorsza, naturala. Wydaje mi się, że właśnie teraźniejsze rozwiązanie odróżnia tego modzika od większości. ..
Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By morfeusz
#999629
ohlers pisze:
skrzypekq4 pisze:@morfi, a nie lepiej byloby wykombinowac, aby te zlote tulejki byly jednoczesnie elementami, ktorymi mozna regulowac dlugosc tuby pod konkretne akusy?

Hmm, i właśnie w ten prosty sposób, zrobimy z honey n...sisa lub co gorsza, naturala. Wydaje mi się, że właśnie teraźniejsze rozwiązanie odróżnia tego modzika od większości. ..
Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Biongo :) - nie będzie upodabniania do niczego co już jest na rynku... Wygląd ostateczny, w sumie się aż tak mocno nie zmieni, pierścienie pozostaną bez zmian, no w razie ostatecznej potrzeby 1-2mm w tą czy w tamtą :)...

Jedynie co mnie męczy to, że brakuje czegoś szczególnego w całości, czegoś co doda hmm smaczku, dyszy do projektu...

G-PRIV Pod Kit jako hołd dla klasycznej serii G-PR[…]

Problem z ładowaniem.

Cześć. Mój Aegis Boost od paru dni ma problem z na[…]

http://www.editer.pl/fotka/ac11fadc96[…]

Spalony atomizer - przyczyna

Witam, mam ostatnio spór z kolegą, oskarża mnie że[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.