EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By joloass
#1909810
Hellvape MD 24mm MTL RTA

Obrazek
Zapowiada się bardzo ciekawie *SMOKEKING*


Warianty kolorystyczne:

Obrazek


Budowa oraz dodatki w zestawie:

Obrazek


Napełnianie: Konstrukcja dripa blokuje przypadkowe otwarcie :idea:

Obrazek


Regulacja cugu:

Obrazek


Obrotowy reduktor: :idea: x 2

Obrazek


RECENZJA: Vaping With Vic https://www.youtube.com/watch?v=tEgkCuTmg6o *CZAJNICZEK*
By joloass
#1912227
To moze napisze pare slow od siebie:

Parownik bardzo dobrze wykonany z naprawde duza iloscia wariantow regulacji cugu; dwa reduktory z łącznie czterema specyficznymi opcjami przepływu powietrza + sześć otworów w obrotowym pierścieniu + wraz z możliwością zastosowania dowolnego drip-a 510 (w zestawie są dwa o różnej średnicy ) ... daja spore pole wyboru :zakrecony
Przeciąg w związku z tym można łatwo ustawić pod siebie z zakresie od ciasnego MTL do nawet bylbym sklonny powiedzieć dość restrykcyjnego DTL - na pewno też luźnego MTL.

Montaż grzałki jest banalnie prosty ze względu na spora ilosc miejsca na nia w bazie jak i sposób jej mocowania. Podobnie rzecz ma się z setupem; kanały dopływu liquidu są łatwo dostępne jednak moga sprawiac wrazenie wąskich w stosunku do własnej długości. W związku z tym lekkie rozczesanie/ wyczesanie nośnika aby mógł swobodnie je wypełniać w całej ich rozciągłości moze sie okazac właściwym krokiem :mrgreen:

Dołączone dripy są jak na mój gust za krótkie, przy czym posiadają cechę blokowania górnego cupa przed ewentualnym przypadkowym jego otworzeniem.
Nie trzeba się jednak w związku z tym obawiać ich zastąpienia własnym wariantem, poniewaz mechanizm umozliwiajacy nalanie liquidu w tym parowniku ma postać prowadnicy. Chodzi ona płynnie stawiając jednocześnie odpowiedni opór oraz jest pozbawiona luzów. W porównaniu z takim Centaurem Mini, w którym górny cup przesuwa się na zasadzie ruchu obrotowego, rozwiązanie Hellvape jest w moim odbiorze sporo lepsze i bezpieczniejsze.
Sam otwór do nalewania jest pojedynczy i niezbyt duży, w związku z tym bez strzykawki lub buteleczki z dziobkiem się raczej nie obejdzie :wink:

Jak smaczy?
Na ten moment ze względu na przeziębienie trudno mi się jednoznacznie wypowiadać. Po krotkim rekonesansie umiescilem w nim grzalke o opornosci 0,9 ohma; 6 zwojów o średnicy 2,7 mm na K1 0,4 mm. Chmurka (przy zastosowaniu największego reduktora i dostępnego otworu w pierścieniu) jest gęsta i przyjemna natomiast moje zubożone obecnie kubki smakowe odwołują się do minionych wrazen ze Skyline-m.
Ogólnie podejrzewam, że będą mu bardziej bliskie owocowe nuty od tych tytoniowych :roll:
Awatar użytkownika
By Superlux
#1912681
Bardzo dobry parownik, także dla początkujących ponieważ daje multum opcji do wyboru i nowicjusz ma szansę znaleźć swój ulubiony sposób wapowania...przynajmniej na samym początku. DTL to dopiero kolejny krok, w przypadku MD można się oswoić z EIN...przygotować, polubić.
Przyjazny, idiotoodporny, łatwy w obsłudze.

Generalnie atomizer daje tyle możliwości że przy odpowiednich ustawieniach, setupach itp itd daje radę i z tytkami i z owocówkami. I to daje radę całkiem dobrze.
Nie jest to najlepszy parownik jaki miałem ale jest na tyle dobry że mogę go polecić, każdemu. Polubiliśmy się od razu i szybko się nie rozstaniemy.
:drinkb
Atomizer Crown III

Witam od jakiegoś czasu mam problem z tym atomizer[…]

Problem z vapowaniem Ego Aio

Witam. Kupiłem Ego Aio dwa dni temu. Wszystko spok[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Duże szkło / pyrex do Kylin M RTA 5.5ml

Poszukuję w necie największego szkła do Kylin'a M.[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.