EPF
http://maiart.pl/
By azael
#1909123
Moje tytki mają już 3 tygodnie i nastał czas na testy.
Jako, że sprzętu nie mam zbyt wiele, więc testować muszę po kolei stopniując emocje czyli zaczynając od T1.
Jestem pod wrażeniem Tytki nr 1, naprawdę. Gdy zerwałem z analogami, w EIN szukałem smaków tytoniowych, a wszystkie które sprzedawano mi w vape shopach powodowały, jak nie mdłości, to efekt totalnego "zamulenia" smaku. Nie byłem w stanie przywyknąć do takich wrażeń więc poszedłem w stronę owocówek, bo desery zamulały mnie jeszcze bardziej. W ten oto sposób porzuciłem w cholerę dostępne na rynku tytoniówki. Niewiele wcześniej, przed zamówieniem próbek, polecono mi Tribecę z Halo, kupiłem, nie powiem że zła ale dla mnie nie nadaje się na codzienne chmurzenie. Z powodu tych doświadczeń, tytki zrobiłem tylko na 10ml, wątpiąc w nie. Wczoraj zalałem Intejka T.jedynką i... ta da... to jest to. No faja jak nic. Jest fajny posmaczek po machu analoga, to jest to!
Gdybym od razu trafił na tytki, pewnie do tej pory nie wiedziałbym jak smakują owocówki.

Z cała odpowiedzialnością piszę: Tribeca ssie... Tytce T1!
Następny na testy pójdzie T2, a cała reszta próbki aromatu T1 idzie do gara na warzenie. :)
By MaiArt
#1909284
Tak tylko dla przypomnienia i uporządkowania tematu...

Tytki to nazwa robocza nadana dla próbek dwóch najnowszych tytoniówek MaiArt i w chwili obecnej produkty te dostępne są w naszym sklepie internetowym pod nazwą;

Tytek 1 - "Smokey"
Tytek 2 - "Smokey strong"

Serdecznie zapraszamy :cygaro:
Awatar użytkownika
By Superlux
#1910257
@MaiArt


A ja przepraszam Cię Królu Arturze bo życie wywinęło mi paskudny numer i nie miałem głowy do rozrabiania liku...a w szafce czeka ze 20 aromatów. Wiem że jestem mocno spóźniony ale w weekend rozrobię oba Tytki, Angel's Touch i Art Tobacco...i w ten sposób temat przedłuży się jeszcze o dobry miesiąc :lol: . Czyli w sumie dobrze, najważniejsze żeby temat żył a jeżeli te aromaty są rzeczywiście tak dobre jak to opisali ww koledzy, wytrawni fani tyteksów , w tym szczególnie zaprawieni w bojach - @Krasnal45 czy @Nałóg Totalny to stanę się kolejnym głoszącym dobrą nowinę o Waszych smakołykach :mrgreen: .
To będzie debiut po ponad 6 latach, ostatnie jakie wapowałem wtedy to Red Sancho od EH oraz Apache, Agrinio i Barbara od Atmosa...tyle pamiętam.

Jeszcze raz przepraszam za spóźnienie, obiecuję poprawę :roll: .:drinkb
By lukatu
#1910359
Czesc, moje piec groszy
Tytki tzn. Smokeye ;] sa dobre. Moze nie urwaly mi czterech liter ale sa wystarczajaco papierosowe i nalezycie niecuchnace. Wyprobowalem juz wiekszosc tytoni od MaiArt i obecnie prym w rotacji wioda Tabakiera, ktora nazwalem sobie Wiarus ;] i ostatnie "odkrycie" Mai Tobacco. W aromatach Smokey procz przyjemnie chamskiego analoga wyczuwam rodzaj goryczy, ktora kojarzy mi sie z drzewem. Moze z kora, nie wiem ;] Nie jest to jakos odpychajace, jednak gust kieruje mnie raczej w strone wyzej wspomnianych. Niemniej swietna robota MaiArt i wyrazy wdzieczosci za przyczynienie sie do zerwania z zabojczym nalogiem nomen omen tytoniowym ;]
Pozdrawiam
Sigelei Sobra 198w

Witam, mam problem z Sigeleiem Sobrą . Wypadł mi r[…]

ZAKUP E PAPIEROSA

Mam zamiar kupic Drag Mini oraz Zeus Sub-Ohm wypow[…]

Witam,od pewnego czasu mam problem z zespołem grze[…]

SMOK RPM 40, spalenizna

Cześć, Mam problem z moim RPM40, mianowicie po za[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.