EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1567726
A co dziennikarze wiedzą o e-p ? .Równie dobrze mogą pisać o szkodliwości kawy....,podłapcie inny temat - :beer: i wódka ma podrożeć ... - lament gwarantowany.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1567729
lelek6 pisze:
Kszywho pisze:A kto to "my"?

To co napisał @Altes to cytat z artykułu :) "My" czyli dziennikarze.

Pozdrawiam


To nie jest żaden cytat tylko jego słowa...
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1567735
Dokładnie...,jeden z drugim niusa zapoda, kilkunastu przeczyta i idzie..., tak wszystkim się przejmować to tylko Polak potrafi ...,podatny oczywiście a takich niusów sporo ....
Awatar użytkownika
By lelek6
#1567738
Kszywho pisze:To nie jest żaden cytat tylko jego słowa...

Kurcze, znowu się władowałem w dyskusję w nieswojej sprawie i muszę udowadniać, że nie jestem... tfu... KTOŚ nie jest wielbłądem... :D
OK, tłumaczę: zacytował pierwsze zdanie z tego artykułu: http://biznes.interia.pl/wiadomosci/new ... 58305,4199 ,ale nie zastosował tagów [ quote] [ /quote] i wyszło jakby to były jego słowa. Myślę, że albo to wiesz i drążysz "w kwestii formalnej" ;) albo rzeczywiście nie kliknąłeś w link i nie wiesz, ze to jest pierwsze zdanie artykułu ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1567744
@ lelek6 - im dłużej będziesz udowadniał że ktoś (oni ) to garba dostaniesz...
A oni ? - oni, to często ludzie o bardzo złej reputacji, niskim poważaniu społecznym idący szybką drogą do sukcesu..., ot typowe hieny żerujące na ludziach i ich sprawach...
Awatar użytkownika
By apache
#1567746
Sądzę że minister zdrowia pan Radziwiłł spowoduje że wszystko co zaplanowali politycy przejdzie bez najmniejszego szmeru. ESW na punkty w centrach handlowych w całym kraju także na pewno wraz z nowym Vype czy jak to się tam nazywa przetrwa i zmonopolizuje rynek :( Żegnajcie niskie ceny, trzeba będzie pędzić własne mieszanki z aromatami "do kawy i herbaty" :(
Awatar użytkownika
By xD_
#1567766
Modów nie bedzie mozna sprzedawać jako power banki ?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1567771
lelek6 pisze:
Kszywho pisze:To nie jest żaden cytat tylko jego słowa...

Kurcze, znowu się władowałem w dyskusję w nieswojej sprawie i muszę udowadniać, że nie jestem... tfu... KTOŚ nie jest wielbłądem... :D
OK, tłumaczę: zacytował pierwsze zdanie z tego artykułu: http://biznes.interia.pl/wiadomosci/new ... 58305,4199 ,ale nie zastosował tagów [ quote] [ /quote] i wyszło jakby to były jego słowa. Myślę, że albo to wiesz i drążysz "w kwestii formalnej" ;) albo rzeczywiście nie kliknąłeś w link i nie wiesz, ze to jest pierwsze zdanie artykułu ;)

Pozdrawiam


No właśnie. Po co się władowałeś w dyskusję? Uważasz mnie za debila i myślisz, że się czepiam bez czytania artykułu?
Do Twojej wiadomości, bo chyba niezbyt kumaty jesteś- za 10 lat, gdy artykuł zniknie z sieci, każdy będzie myślał, że to słowa forumowicza. A teraz przeanalizuj sobie podobne przypadki. Szczególnie te z naszego grajdołka typu "japońscy naukowcy..."
Awatar użytkownika
By xD_
#1567773
Moim zdaniem tylko baz nikotynowych nie bedzie mozna kupić przez neta no i liquidow . Mody jak i atomizery da rade coś wymyslic i sprzedać jako coś innego :P Zabronią mi kawałek metalu albo rurki kupić przez neta ? ( dripper albo mod mechaniczny ) . W najgorszym wypadku pozostaje kupić częsci i zrobić samemu boxa home made :D
Awatar użytkownika
By Goldi
#1567776
xD_ pisze:Zabronią mi kawałek metalu albo rurki kupić przez neta ? ( dripper albo mod mechaniczny ) .

A gdzie to kupisz jak polskie sklepy internetowe poznikają a FT przestanie wysyłać do Polski?
Awatar użytkownika
By xD_
#1567782
Fakt o tym nie pomyslalem ,no ale mysle ze edym przetrwa :P Za duza firma zeby ot tak znikła .
Awatar użytkownika
By minimaluser
#1567792
xD_ pisze:Fakt o tym nie pomyslalem ,no ale mysle ze edym przetrwa :P Za duza firma zeby ot tak znikła .

Przetrwa, ale jedynie stacjonarnie. I i tak wielu rzeczy tam nie kupisz, a wszystko będzie x razy droższe :)

Poza tym, w innym wątku już były rozważania na ten temat, nie warto ciągnąc tego samego tutaj :)
Awatar użytkownika
By Skinner
#1567810
xD_ pisze:Moim zdaniem tylko baz nikotynowych nie bedzie mozna kupić przez neta no i liquidow . Mody jak i atomizery da rade coś wymyslic i sprzedać jako coś innego :P Zabronią mi kawałek metalu albo rurki kupić przez neta ? ( dripper albo mod mechaniczny ) . W najgorszym wypadku pozostaje kupić częsci i zrobić samemu boxa home made :D


Jest dokładnie odwrotnie niż myślisz. W projekcie ustawy mamy taki zapis w definicjach (Art.2 pkt.19):

papieros elektroniczny – wyrób, który może być wykorzystywany do spożycia pary zawierającej nikotynę za pomocą ustnika lub wszelkie elementy tego wyrobu, w tym kartridże, zbiorniki i urządzenia bez kartridża lub zbiornika; papierosy elektroniczne mogą być jednorazowego użytku albo wielokrotnego napełniania, za pomocą pojemnika zapasowego lub zbiornika lub wielokrotnego ładowania za pomocą kartridży jednorazowych;
https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/12274456/12298926/dokument205190.docx


A zatem wszystko co może być e-papierosem - jest e-papierosem (jeżeli ma lub może mieć ustnik). W tym: inhalatory, czajniki, myjki parowe, dyskotekowe wytwornice dymu itp...

Mało tego :!:

Wszystko co może być częścią e-papierosa - jest e-papierosem. *BOJE SIE*

Tutaj katalog (ustawowo otwarty - patrz definicja powyżej) produktów jest baaaaaaardzo szeroki - wystarczy zajrzeć do działu z modami home made ...

Pudełka, mosfety, rurki, akumulatory a nawet kable miedziane w izolacji ...

Wszystko to (i wiele więcej) ma być zgodnie z ustawą objęte zakazem sprzedaży nieletnim, zakazem sprzedaży przez internet, oraz objęte wymaganymi ustawowo badaniami przed wprowadzeniem na rynek.

Ja mam zamiar po wejściu ustawy to wszystko zgłaszać właściwym organom na drodze oficjalnej :D Wręcz już się doczekać nie mogę.
Awatar użytkownika
By xD_
#1567855
to jest CHORE
Awatar użytkownika
By darek_b
#1567860
Pozostaje mieć nadzieję że będzie można nadal kupować online latarki na 18650 z odkręcaną głowicą , oczywiście na gwint 510 :)
Producenci na pewno coś wymyślą.

ps.
I dyskotekowe wytwornice dymu* o pojemności 5ml. :)

*- oczywiście bez ustnika jako produkt niespożywczy.
By Anjinsan
#1568399
Skinner pisze:Pudełka, mosfety, rurki, akumulatory a nawet kable miedziane w izolacji ...

Wszystko to (i wiele więcej) ma być zgodnie z ustawą objęte zakazem sprzedaży nieletnim, zakazem sprzedaży przez internet, oraz objęte wymaganymi ustawowo badaniami przed wprowadzeniem na rynek.

Ja mam zamiar po wejściu ustawy to wszystko zgłaszać właściwym organom na drodze oficjalnej :D Wręcz już się doczekać nie mogę.


Genialne :lol: ! A może to faktycznie jest jakaś furtka do złagodzenia przepisów i otwarcia im oczu? Zorganizujmy się i po wejściu w życie Ustawki, zasypmy urzędy zgłoszeniami o sprzedaży w różnych sklepach i hurtowniach jakichkolwiek elementów, które można wykorzystać w e-p. Umorzenie skargi? To odwołanie. I jeszcze jedno. Aż do NSA. Może się ogarną?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.