EPF
Awatar użytkownika
By soniqs
#831320
Pewnie niektórzy już znają ten produkt. Box z DNA20.





Cena: 250$
By quzo
#831376
wygląda toto koszmarnie w rękach tej pani , boxowi z dna wykonanemu przez daras25 do pięt nie dorasta
Awatar użytkownika
By Semen_K
#831604
Okablowanie i ten termoglut to chyba jest jakaś instalacja artystyczna.. nie za taką cenę..
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1022463
Może trochę ożywię temat. Ostatnio zaciekawił mnie ten sprzęt(wersja V3 z DNA30 na pokładzie w ciekawym kolorze). Z tego co wypatrzyłem na zagranicznych forach to są dwie wersję - Mini i Normal. Normal jest na 18650, natomiast Mini ma wbudowany bodajże akumulator 1200mAh - przy DNA20/30 to trochę mało, no ale nikt takiego boxa na wyjścia nie kupuje. Pytanie mam tylko następujące - gdzie można dostać w UE ten sprzęt? Na stronie producenta w liście partnerów nie zauważyłem sklepu który miałby go na stanie.
By RAV666
#1081714
Testuje od 2 dni :) rewelacja.


Sent from my iPad using Tapatalk
By m44
#1082410
Thaniell pisze:Można lukać na Francję jeszcze :)



Ale cena *BOJE SIE*
Ciekawi mnie czy jest lepsza od naszych rodzimych boxów z dna30.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1082419
m44 pisze:Ciekawi mnie czy jest lepsza od naszych rodzimych boxów z dna30.

Różnica jest tylko w obudowie, serce jest to samo czyli nie może działać gorzej lub lepiej od innych modów z oryginalnym DNA 30.
By m44
#1082437
No właśnie też mi się tak wydaje ale czekałem aż się wypowie ktoś bardziej znający się w tej dziedzinie . Ewentualnie jakieś spadki napięcia czy coś w tym stylu w zależności od zastosowanych materiałów?
Awatar użytkownika
By Skinner
#1082483
Jakie spadki napięcia - to jest elektronika, dopasuje napięcie do ustawionych watów :D
Awatar użytkownika
By krawatos
#1082512
Zastosowane materiały mają znaczenie tylko, że nie na spadki, a długość działania na jednej baterii oraz moment odcięcia ogniwa. Rip mówił, że najlepiej nie jest. Może nie dosłownie, ale porównywał go z innym boxem ,na którym chmurzy dłużej.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1084387
A jak ten na którym chmurzył dalej jak odmówi posłuszeństwa, to wsadza do boxa krawatosa i wapuje dalej, i dalej.

Pozdrawiam,
Patryk.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1084508
krawatos pisze:Zastosowane materiały mają znaczenie tylko, że nie na spadki, a długość działania na jednej baterii oraz moment odcięcia ogniwa...


Jest dokładnie, tak jak piszesz. Moje DNA20, dzięki takiemu a nie innemu rozwiązaniu kapsla koszyka na akusy (a dokładniej sprężyny w nim zamontowanej) pracuje z dowolnymi akusami ale wyłącznie do Umin=3,8V. Poniżej tej wartości odmawia współpracy. Czyli sterownik poprawnie pracuje jedynie w zakresie naładowania ogniw 4,2V - 3,8V. Potem "kicha" i trzeba wymieniać ogniwa. Niestety :twisted:


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By krawatos
#1084511
sliwa404 pisze: wsadza do boxa krawatosa i wapuje dalej, i dalej.

Aż tak różowo nie jest, ale staram się jak mogę aby styki i kable były jak najlepsze ;)
Gwido67 pisze: Moje DNA20, dzięki takiemu a nie innemu rozwiązaniu kapsla koszyka na akusy (a dokładniej sprężyny w nim zamontowanej)

Może będę mógł pomóc

Zrobił się trochę offtop ;)
Jeśli ktoś z posiadaczy tego boxa mógłby zmierzyć moment odcięcia ogniwa to byłoby miło.
By RAV666
#1085917
3,2 V na baterii efest 2100 mah 30A dzisiaj dotarly do mnie sony vtc5 jutro bede testowal


Sent from my iPad using Tapatalk

Edit druga padła przy 3,3V
Awatar użytkownika
By krawatos
#1086084
No to wynik na piątkę z plusem
By RAV666
#1086874
Na sony vtc5 odcięcie tez na 3,2 V
Bateria używana na dual coil 0,6 i na 25 W
Awatar użytkownika
By Goldi
#1227768
Fajne te nowe Hanki. :D











Awatar użytkownika
By Semen_K
#1258525
jest wersja z dna 40 dostępna, ale tylko 18650 i nie wszystkie kolory.
mini out of stock.
Awatar użytkownika
By dodo21x
#1258556
Musiałem przeoczyć, nie było jak zamawiałem DNA30 tydzień (czy dwa?) temu.
Awatar użytkownika
By Semen_K
#1258569
ja też dopiero teraz zauważyłem, już byłem blisko zamówienia Hanki zamiast VaporSharka.
Ale potem zobaczyłem ich porównanie i rozmiarowo wygrał VS :D
Awatar użytkownika
By dodo21x
#1258587
Miałem VS, umarł i zmieniłem na Hanke (VS nie chwilowo wtedy już dostępny). VS ma przewagę na Hanka, rozmiar...
Awatar użytkownika
By kngr
#1276377
dodo21x pisze:No tak, złapałeś się na coś innego.

niektóre wysokiej jakości produkty made in china przewyższają śmieszne top quality made in juesej. i taki jest fakt...
Awatar użytkownika
By dodo21x
#1276378
Ważne, ze działa, ważne ze nie pale fajek.
Awatar użytkownika
By kngr
#1276379
dodo21x pisze:Ważne, ze działa, ważne ze nie pale fajek.

owszem, zgadzam się, ale jest to jawne dymanie naiwnych kupujących
Awatar użytkownika
By dodo21x
#1276382
Podobał mi się - kupiłem, nie czuje się wydymany.
Awatar użytkownika
By borus87
#1286192
Dajcie sobie na wstrzymanie na razie z tą Haną 40 i ogólnie ze wszystkim z DNA40, bo masowo są odsyłane do moderów boxy, bo pierwsza partia chipów ma coś zje**** i albo wyświetlacz mruga, zawiesza się, nic nie wyświetla... podobno cuda się dzieją.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1324370
Phil pokazuje dziś więcej niż nową Hane :)





Można? Można.*GOOD* :beer:
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1399180
Coś to tanie jak na Hanke.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1399182
Tanie bo nie aluminiowe. :wink:

ABS thermoplastic polymer body
By mikepolak
#1407642
Hehe. 199£ vs. 199$. W takim razie chyba zamówię z oficjalnej strony :D
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1437080
moze orientuje sie ktos z Was, gdzie moge nabyc akumulator do Hanki mini? najlepiej gdyby w PL gdzies bylo to dostepne. ewentualnie moze ktos posiada wiedze, jakie oznaczenie ma ten akumulator, bo na tym w Hance, nie ma zadnych symboli :(
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.