EPF
Awatar użytkownika
By h_m
#1315132
Warto też wspomnieć, że Hana Modz do starego pudła, zmieściło dwie baterie 18650. Możliwe, że to jakiś nowy typ chipu, który jest o wiele mniejszy. Jeszcze 2 filmiki, widać jak to wygląda od środka.

Awatar użytkownika
By Goldi
#1315145
h_m pisze:Warto też wspomnieć, że Hana Modz do starego pudła, zmieściło dwie baterie 18650.

Właściwie to nie zmieścili, wersja V4d jest nieco wyższa i szersza od standardowej Hanki.


Awatar użytkownika
By krawatos
#1315269
Nie przesadzajmy z tą ceną z kosmosu. Wychodzi poniżej 600 stówek. Za jakość przyjdzie zapłacić, a jak ktoś chce to może klona kupić i liczyć na to, że może wszystko będzie ok. Długo zajęło zmniejszenie tej konstrukcji. Dobrze, że w końcu się udało, bo przecież przy aluminium nie powinno być z tym problemu. Świetna robota :)
Awatar użytkownika
By erbis
#1315271
krawatos pisze:Wychodzi poniżej 600 stówek.

Gdzie takie tanie dolary kupujesz?
Awatar użytkownika
By pol
#1315272
Hana Modz DNA 40 V4d Dual 18650
“The V4d” the latest introduction with 2×18650 batteries working in parallel for extra capacity







Output Power: 1 - 40w
Output Voltage: 1 - 9v
Atomizer Resistance (Standard): 0.16 - 2.0 Ohm
Atomizer Resistance (Nickel): 0.10- 1.0 Ohm
Temperature Limit Range: 200 - 600 Degree



Hana Modz DNA 40 V4s


Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 03:12 przez pol, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1315303
TRNCzarny pisze:Ja tam widzę 200 funtów ?

Haha racja. Wybaczcie, pisane w środku nocy z jednym okiem ;)
Awatar użytkownika
By Ytier
#1376316
Powinna się pokazać niedługo u dystrybutorów, ci często mają o połowę niższą cenę za przesyłkę.

Ciekawi mnie jednak, czemu gwarancja tylko na 3 miesiące. Na tą droższą wersję jest 6 mies.
Awatar użytkownika
By Ytier
#1380334
Jako że V4S od początku mi się podobała i miałem na nią oko :D , zamówiłem tą nową (tańszą) wersję.
Szybko dotarła (przesyłka za tyle hajsu, więc się nie powinienem dziwić) i prezentuje się zacnie.
W zestawie poza modem dostajemy kabelek usb i małą "walizeczkę", brak jakiejkolwiek instrukcji?!?!?
W normalnym trybie działa tak jak należy. Trybu kontroli temperatury jeszcze nie testowałem, z uwagi na chwilowy brak drutu ni200.
Mod bardzo dobrze leży w dłoni, wyświetlacz jest bardzo wyraźny i czytelny.
Jedyne uwagi jakie na razie mam, to zbyt ciasny otwór na baterie (bateria wchodzi na styk i jej wyjęcie jest problematyczne) oraz ten frez wokół konektora, który nie pozwala na wkręcenie atomizera o większej średnicy niż 23 mm (myślałem o zakupie dużego subtanka, ale problem się sam rozwiązał :lol: ).
Fotki poniżej i porównanie z Sigelei mini (są niemal tych samych rozmiarów, Hanka tylko bardziej kwadratowa).
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.