EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Lukier
#1380976
Witam gwint w moim Sigelei 30w mini "wygwintował" się i nie mogę nic dokręcić :(. Wie ktoś jak to naprawić ?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1381610
Może być problem z wymianą. Jest chyba zbyt mało miejsca by konektor tam wsadzić.

.........
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1381691
Kurcze co się dzieje z tym miniakiem... Pękające konektory, zacinajace się przyciski. Jakieś czas temu afera z clouporem była a padło raptem kilka sztuk. Sigelei zaczyna go doganiać (a może już go przegonił?)
@Lukier
Odsyłaj na gwarancje. To nie jest normalne, że pi takim czasie gwint pada. U mnie Vamo katowane niemiłosiernie a gwint jak nowy.

Wyklepane na Note 3
Awatar użytkownika
By agregat76
#1381700
szpurek13 pisze:@Lukier
Odsyłaj na gwarancje.

Lukier pisze:W tym jest problem ze gwarancja się skończyła
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1381702
Aj nie doczytałem. Więc trzeba szukać pasującego konektora i dłubać samemu.

Wyklepane na Note 3
Awatar użytkownika
By jch-root
#1381924
Jest jeszcze coś takiego jak odpowiedzialność sprzedawcy za towar.
Awatar użytkownika
By dziakson
#1382026
Lukier pisze:A btw to gwarancja obejmuje tylko elektronikę


źle mówisz kolego. moja sztuka zakupiona w e-dym.Też gwint padł i wymienili od ręki.

U kolegi @goldi dostaniesz konektor którego poszukujesz ale trzeba się troszkę nagimnastykować żeby go dobrze włożyć.
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1382170
Gwarancja czy rękojmia? W tym przypadku akurat obstawiam to drugie.

Wypatatajowane z telefonu
Awatar użytkownika
By dziakson
#1382691
Tak jak mówiłem skontaktuj się z userem @goldi . Kolega ostatnio wymieniał w swoim miniaku na konektor od goldiego, po skróceniu i kilku innych manewrach konektor wszedł i wygląda całkiem nieźle. Jedynym minusem tej operacji jest to że parowniki odstają jakies 1,5mm.
Awatar użytkownika
By Archon1
#1495165
Lukier pisze:Witam gwint w moim Sigelei 30w mini "wygwintował" się i nie mogę nic dokręcić :(. Wie ktoś jak to naprawić ?

Hej. Potrzebujesz gwinty z Fasttechu z pływającym pinem plus https://www.fasttech.com/products/0/100 ... -cigarette, wiertarkę i małą szlifierkę kontową, jak rozbierzesz będziesz wiedział po co i lutownicę. Nie jest to jakieś skomplikowane, mi to zajęło pół godziny a efekt taki. Oczywiście jak się przyłożysz zrobisz to lepiej.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.