EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By 10minut
#1750647
Mam pytanie, czy grzałki od iJust S dobrze beda współpracować z iJust 2? Głownie chodzi mi o grzałkę 0.18ohm która jest specjalnie pod smak, i czy będzie miała takie działanie jak w iJust S
(nie wiem czy dobry dział, w "Szybkie pytanie" nie moge tematu założyć
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1750651
Krasnal45 pisze:
10minut pisze: Głownie chodzi mi o grzałkę 0.18ohm która jest specjalnie pod smak

A kto Ci takich pierdół naopowiadał?


Pewnie kolega z 2B.
By 10minut
#1750746
Krasnal45 pisze:
10minut pisze: Głownie chodzi mi o grzałkę 0.18ohm która jest specjalnie pod smak

A kto Ci takich pierdół naopowiadał?

Na youtube widziałem recenzje i tak właśnie mówili

.kokakola pisze:
Krasnal45 pisze:
10minut pisze: Głownie chodzi mi o grzałkę 0.18ohm która jest specjalnie pod smak

A kto Ci takich pierdół naopowiadał?


Pewnie kolega z 2B.

bez takich, nie mam 16lat panie kolego
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1750749
0.18 Ohm pod smak..... To ile jest pod chmurkę?
Z tego sprzętu smaku nie ma..., to raczej ustrostwo pozostawiające eksloatacyjny niesmak...., jest o nim trochę na forum.
Straszna to.... kupa jest *BLUSH*....
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1750753
Jest dramat... ludzie dalej szajs kupują i cudów na kiju oczekują. Gdybym kierował się twoimi przekonaniami Tolek to by mnie tu nie było....
Został bym przy ego W lub dalej ćmił Pall Mall'e...
By TolekBanan
#1750758
Tymon nie mam takiego doświadczenia jak Ty to nie ulaga jakiejkolwiek wątpliwości ale to tylko kwestia czasu :).
iJust to coś przez co większość poczatkujacych przechodzi i dobrze bo nauczeni tym przykładem zaczynają szukać innych rozwiazań. I to jest złe podejscie Twoim zdaniem ?
Jak się nie przewrocisz to sie nie nauczysz.
Pozdrawiam
By 10minut
#1750773
Czyli rozumię że grzałka 0.18ohm nie jest pod smak i że ten sprzęt w ogóle smak oddaje dramatycznie.. w sumie używam iJusta od 3 miesiecy i musze potwierdzić tą teorię..
Tak czy inaczej pytanie pozostało bez odpowiedzi, czy te grzałki są kompatybilne?

A jaki atomizer będzie dobrze oddawał smak, tak że będzie to naprawdę satysfakcjonujące?
Awatar użytkownika
By m@ły
#1755063
Jeżeli chodzi o smak to w iJust 2 to 0.3 ohm i jest bdb . A w iJust S nie Dasz rady bo będzie zalewac paszcze gorącym liqidem. Pod iJust S 0.5 ohm i będzie w miarę bo "S" ogólnie płasko daje smaki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.