EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By Baryua
#1873090
Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych :hat_low:
Temat tworzę z myślą o użytkownikach starszych wersji iJustów, gdyż jest ich nadal wielu, a może okazać się dla nich pomocny.
Ostatnio będąc w sklepie stacjonarnym byłem świadkiem sytuacji gdy młody mężczyzna pytał o dostępność grzałki meshowej do iJusta 2. Sprzedawca odpowiedział, że nie ma czegoś takiego, zaskoczony pytaniem delikatnie zasugerowałem, że może chodzi o iJusta 3, na co chłopak odpowiedział, że chodzi na 100% o iJusta 2 oraz iJusta S (ten sam rodzaj grzałek), gdyż podobno w konkurencyjnym sklepie były takowe, ale zabrakło ich na stanie. Cała sytuacja pobudziła moją ciekawość i poszperałem chwilę w internecie. Na stronie Eleaf widnieją dwie grzałki: EC-M 0,15 oraz EC-N 0,15 - różnią się tylko strukturą siatki (elementu grzewczego), a wymiary sugerują, że są to grzałki do iJusta 2 itp.
W tym momencie pragnę zapytać osoby, które miały okazję wypróbować na swoich iJustach ww. meshowe grzałki - jak owe grzałki się sprawują? Czy baterie dają radę uciągnąć 0,15 oma? W teorii oba iJusty startują od 0,15 oma, a jak to wygląda w praktyce?
Awatar użytkownika
By hilton1
#1873212
Ja używałem takowych grzałek z baterią Ijust 2 , lecz z parownikiem Smok tfv8 i grzałkami mesh od Smoka 0,15 ohm , bateria spokojnie daje radę.
Nie wiem czy tak powinno być ale ...

Witam , chciałbym poprosić o pomoc kogoś bardziej […]

Hej :wink: Rozwazam zakup Tesla WYE 85W do mojeg[…]

Wybor boxa pod atomizer Smok TV 8 Mini

Hej :) Chcialem sie zapytac, czy box GeekVape Lu[…]

Smok rpm 40 nie włącza się

Elo mam smoka rpm wczoraj podpiąłem go do ładowani[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.