EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kimbarow
#1838872
Mam volisha alphe mini i kupiłem nową grzełke do niego i jak ja włożę i skręcę do kupy to się nie nagrzewa a led na guziku miga. Nie wiem czy mi sprzedali zepsutą grzałkę czy o co chodzi.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838874
Wyjaśniałeś ta sytuacje w sklepie? Przy tak silnych mrozach mogło dojść do zwarcia jakiegoś.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1838946
Ja wiem, że nie na temat, przepraszam za to moderację, ale naprawdę, żeby tak kaleczyć język... Przerzucaj tekst przez jakiś słownik, bo chyba dostałem raka - i to wcale nie od EIN. :| Wgl :x

Błędy w trzech kolejno po sobie następujących wyrazach... Myślę, że nawet najzatwardzialszy dysortografik mógłby cię nie przebić.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2018, 17:34 przez Killarun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838947
Jak wrócisz to z liścia sprzedawcy bubli. Teraz ciesz się starą grzałką. :lol:

ps. Każda bajka ma morał, a ta ma węża w kieszeni.
Awatar użytkownika
By Timi
#1838949
Kimbarow pisze:Ja jestem w angli ogulnie i wziołem zapasowa grzałkę. Stara jak włożę to działa normalnie ale spalenizna wali i wgl. A ta nowa jak włożę to tak jak w temacie

W Anglii OK, ale jesteś Arabem, Portorykańczykiem, czy innym Afgańczykiem, bo polskiego raczej nie znasz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838955
Bubla masz nowego a nie grzałkę. O to chodzi bo chcesz wiedzieć.
Awatar użytkownika
By Timi
#1838956
Kimbarow pisze:Dzieki za kom z moim językiem ale bardziej o co chodzi z ta grzałka chciał bym wiedziec

Na taki bełkot raczej nikt nie odpowie. Szanuj ludzi, a będziesz szanowany.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.