EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ParDez
#1820377
Witam !
Żona kupiła sobie e-papierosa eGo AIO z grzałką jak w temacie. Nie wiem co może być przyczyną, że po 1 dobie, a właściwie dniu grzałka daje bobra. Poleży ze dwie godziny i jest ok. Ja mam moda i stareńkiego kayfuna. Z grzałkami T3S mam doświadczenie bo kręcę je żonie sam i problemów nie mam. Natomiast ten wynalazek jest mi zupełnie nieznany, grzałka jak widzę jest nierozbieralna i chyba samemu nie da rady jej kręcić. Sprzedający zapewniał, że grzałka spokojnie wytrzymuje ok 2 - 3 tygodni. Pojechałem z reklamacją, ale wymienić nie chciał bo stwierdził, że nie ma podstaw.
I co z taką grzałką zrobić ?
By CodeineDreams
#1820381
Pogmeraj w tej grzałce igłą. W sensie spróbuj nakłuć/rozczochrać trochę w niej bawełnę, pewnie jest zbyt zbita/ciasna przez co nie chłonie dobrze płynu stąd posmak spalenizny. Jest podobno jakaś baza RBA do AIO :
By ParDez
#1820529
No właśnie ja też się bardzo ucieszyłem bo próbowałem kręcić grzałkę tą kupną zgodnie z poradnikiem na youtube ale to głupiego robota.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.