EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By podkopek
#1742359
Cześć, niedawno kupiłem drut SS 316L o grubości 0.4. Sprawa wygląda tak, że nigdy nie używałem TC, a tym bardziej nie kręciłem takich grzałek. Szukam więc odpowiedzi na pytania: ile zwojów? Na jakiej średnicy? Z odstępami czy nie? Horyzontalnie czy wertykalnie? Jakie ustawienia pod tak zbudową grzałkę? (waty, stopnie). Dodam że ogranicza mnie evic vtc mini (chociaż podobno TC działa w nim dobrze), a na warsztacie będzie Billow v3. Wiadomo, jak każdy lubię chmurkę i smak, liczę na was :D
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1742498
Jak zwykle pomocni są ci którzy nic nie wiedzą na ten temat!!!Z drugiej strony ci co wiedzą jak i co,nie pomogą bo przecierz można sobie znaleźć gdzieś na x stronie,gdzie jest zupełnie coś innego
Awatar użytkownika
By aiji
#1742501
krzychu44k pisze:Jak zwykle pomocni są ci którzy nic nie wiedzą na ten temat!!!Z drugiej strony ci co wiedzą jak i co,nie pomogą bo przecierz można sobie znaleźć gdzieś na x stronie,gdzie jest zupełnie coś innego

Bez urazy, ale pomyśl - relatywnie gruby drut, ukręć coś co się zmieści -na steamie podając rodzaj, typ , średnicę grzałek i rodzaj drutu znajdziesz moc i heat flux.Wyliczone i podane ustawienia lekko zmodyfikujesz pod siebie i już.
TCR tego drutu to 92.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.